www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MAŁGORZATA GORGOSZ WICEMISTRZYNIĄ POLSKI 04/07/2021


W dniach 1-4 lipca w Olsztynie odbyły się pływackie Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14-letnich.
W gronie medalistów imprezy znalazła się Małgorzata Gorgosz ze Skoczowa, która zajęła drugie miejsce w wyścigu na 200 metrów stylem motylkowym dziewcząt.


Wyniki:


50 m stylem dowolnym dziewcząt - Finał

1 Natalia Cermer KS Warta Poznań 0.26,41
2 Roksana Hofman KP Bałtyk Kołobrzeg 0.26,79
3 Amelia Wysocka UKP Fala Kraśnik 0.27,06

50 m stylem dowolnym dziewcząt - eliminacje

1 Natalia Cermer KS Warta Poznań 0.26,41
. ... ... ...
42 Natalia Grech KP H2O Jastrzębie 0.29,72



50 m stylem motylkowym dziewcząt - Finał

1 Roksana Hofman KP Bałtyk Kołobrzeg 0.27,89  
2 Amelia Wysocka UKS Fala Kraśnik 0.28,60  
3 Flawia Kamzol KS Fala Niepołomice 0.28,81  
. ... ... ... ...
20 Małgorzata Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 0.31,21 10 m. Finał B

50 m stylem motylkowym dziewcząt - eliminacje

1 Roksana Hofman KP Bałtyk Kołobrzeg 0.27,70
. ... ... ...
25 Małgorzata Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 0.31,37
68 Anna Guzdek UKS Aquatica Pawłowice 0.33,35



50 m stylem grzbietowym dziewcząt - Finał

1 Dominika Ścibiorek MKS Jagiellonka Warszawa 0.30,85
2 Natalia Celmer KS Warta Poznań 0.30,88
3 Flawia Kamzol KS Fala Niepołomice 0.31,18

50 m stylem grzbietowym dziewcząt - eliminacje

1 Natalia Celmer KS Warta Poznań 0.30,65
. ... ... ...
30 Natalia Grech KP H2O Jastrzębie 0.33,50



100 m stylem motylkowym dziewcząt - Finał

1 Amelia Wysocka UKP Fala Kraśnik 1.04,44  
2 Roksana Hofman KP Bałtyk Kołobrzeg 1.04,61  
3 Flawia Kamzol KS Fala Niepołomice 1.04,73  
. ... ... ... ...
11 Małgorzata Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 1.08,34 1 m. Finał B

100 m stylem motylkowym dziewcząt - eliminacje

1 Amelia Wysocka UKP Fala Kraśnik 1.04,57
. ... ... ...
13 Małgorzata Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 1.09,70
26 Anna Guzdek UKS Aquatica Pawłowice 1.11,30



100 m stylem grzbietowym dziewcząt - Finał

1 Flawia Kamzol KS Fala Niepołomice 1.06,29
2 Dominika Ściborek MKS Jagiellonka Warszawa 1.07,29
3 Zuzanna Denisiewicz UKS Nawa Skierniewice 1.07,88

100 m stylem grzbietowym dziewcząt - eliminacje

1 Flawia Kamzol KS Fala Niepołomice 1.05,86
. ... ... ...
25 Natalia Grech KP H2O Jastrzębie 1.13,03



200 m stylem dowolnym dziewcząt - Finał

1 Zuzanna Kuczmar MKS Ochota Warszawa 2.11,81
2 Amelia Władyczka MKS Juvenia Wrocław 2.12,41
3 Antonina Sobczak MKP Warszawianka Warszawa 2.12,59

200 m stylem dowolnym dziewcząt - eliminacje

1 Antonina Sobczak MKP Warszawianka Warszawa 2.12,18
. ... ... ...
23 Anna Guzdek UKS Aquatica Pawłowice 2.23,44



200 m stylem motylkowym dziewcząt - Finał

1 Marta Poppe UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 2.29,97
2 Małgorzata Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 2.30,92
3 Wiktoria Rojek UKS Manta Warszawa Włochy 2.31,21
. ... ... ...
8 Anna Guzdek UKS Aquatica Pawłowice 2.35,79

200 m stylem motylkowym dziewcząt - eliminacje

1 Wiktoria Rojek UKS Manta Warszawa Włochy 2.32,99
. ... ... ...
3 Małgorzata Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 2.33,79
8 Anna Guzdek UKS Aquatica Pawłowice 2.37,10



200 m stylem grzbietowym dziewcząt - Finał

1 Zuzanna Denisiewicz UKS Nawa Skierniewice 2.25,57  
2 Flawia Kamzol KS Fala Niepołomice 2.25,53  
3 Martyna Burzak MKP Gdańsk 2.27,35  
. ... ... ... ...
18 Natalia Grech KP H2O Jastrzębie 2.38,21 8 m. Finał B

200 m stylem grzbietowym dziewcząt - eliminacje

1 Zuzanna Denisiewicz UKS Nawa Skierniewice 2.25,57
. ... ... ...
21 Natalia Grech KP H2O Jastrzębie 2.36,89



200 m stylem zmiennym dziewcząt - Finał

1 Anna Bonecka MKP Warszawianka Warszawa 2.28,46  
2 Oliwia Przybylska MKS Piaseczno 2.31,08  
3 Hanna Pietrzyk TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 2.31,72  
. ... ... ... ...
18 Natalia Grech KP H2O Jastrzębie 2.40,53 8 m. Finał B

200 m stylem zmiennym dziewcząt - eliminacje

1 Anna Bonecka MKP Warszawianka Warszawa 2.29,51
. ... ... ...
15 Małgorzata Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 2.37,55
19 Natalia Grech KP H2O Jastrzębie 2.39,21



400 m stylem dowolnym dziewcząt - Finał

1 Zuzanna Kuczmar MKS Ochota Warszawa 4.35,66
2 Julia Wiernicka KS Piątka Chorzów 4.38,61
3 Marta Poppe UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 4.38,69

400 m stylem dowolnym dziewcząt - eliminacje

1 Zuzanna Kuczmar MKS Ochota Warszawa 4.40,30
. ... ... ...
34 Anna Guzdek UKS Aquatica Pawłowice 5.06,42



400 m stylem zmiennym dziewcząt - Finał

1 Marta Poppe UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 5.13,49
2 Pola Kędzior KS Olimpia Poznań 5.17,81
3 Oliwia Przybylska MKS Piaseczno 5.21,96
. ... ... ...
6 Małgorzata Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 5.30,83

400 m stylem zmiennym dziewcząt - eliminacje

1 Marta Poppe UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 5.19,14
. ... ... ...
7 Małgorzata Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 5.34,25




50 m stylem dowolnym chłopców - Finał

1 Oskar Ślesik UKS G-8 Bielany Warszawa 0.25,21
2 Julian Drobek TP Zielona Góra 0.25,40
3 Bartosz Bieliński CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 0.25,47

50 m stylem dowolnym chłopców - eliminacje

1 Julian Drobek TP Zielona Góra 0.25,39
. ... ... ...
55 Piotr Zawiślak MTP Delfin Cieszyn 0.27,72



50 m stylem motylkowym chłopców - Finał

1 Bartosz Wieraszka TP Zielona Góra 0.26,42
2 Bartosz Bieliński CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 0.26,51
3 Grzegorz Czogała KP Sikret Gliwice 0.26,72

50 m stylem motylkowym chłopców - eliminacje

1 Bartosz Wieraszka TP Zielona Góra 0.26,48
. ... ... ...
84 Filip Janus UKS Aquatica Pawłowice 0.31,21



100 m stylem dowolnym chłopców - Finał

1 Bartosz Bieliński CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 0.55,70
2 Jakub Jabłoński BUKS Warszawa 0.56,11
3 Przemysław Pietroń UKS Olimpijczyk 23 Lublin 0.56,31

100 m stylem dowolnym chłopców - eliminacje

1 Bartosz Bieliński CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 0.55,59
. ... ... ...
97 Filip Janus UKS Aquatica Pawłowice 1.04,27



100 m stylem motylkowym chłopców - Finał

1 Bartosz Wieraszka TP Zielona Góra 0.57,95
2 Jakub Katana MKP Zabrze 1.00,04
3 Jan Gajda SKS 137 Delfin Łódź 1.00,24

100 m stylem motylkowym chłopców - eliminacje

1 Jakub Katana MKP Zabrze 1.00,11
. ... ... ...
45 Filip Janus UKS Aquatica Pawłowice 1.10,64



200 m stylem dowolnym chłopców - Finał

1 Przemysław Pietroń UKS Olimpijczyk 23 Lublin 2.02,58
2 Erik Major MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 2.03,09
3 Bartosz Szmytke UKS Żoliborz Warszawa 2.03,93

200 m stylem dowolnym chłopców - eliminacje

1 Bartosz Szmytke UKS Żoliborz Warszawa 2.04,52
. ... ... ...
27 Piotr Zawiślak MTP Delfin Cieszyn 2.13,39



200 m stylem zmiennym chłopców - Finał

1 Mikołaj Miłkowski UKS 48 Warszawa Śródmieście 2.15,06
2 Ignacy Ołownia UKS Siódemka Gdynia 2.16,80
3 Erik Major MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 2.18,47

200 m stylem zmiennym chłopców - eliminacje

1 Mikołaj Miłkowski UKS 48 Warszawa Śródmieście 2.15,81
. ... ... ...
41 Filip Janus UKS Aquatica Pawłowice 2.37,60



400 m stylem dowolnym chłopców - Finał

1 Przemysław Pietroń UKS Olimpijczyk 23 Lublin 4.21,79
2 Maciej Kowal MKP Szczecin 4.21,84
3 Oliwier Ponieważ KS Olimpia Lublin 4.22,47

400 m stylem dowolnym chłopców - eliminacje

1 Oliwier Ponieważ KS Olimpia Lublin 4.25,45
. ... ... ...
40 Piotr Zawiślak MTP Delfin Cieszyn 4.49,64



400 m stylem zmiennym chłopców - Finał

1 Mikołaj Miłkowski UKS 48 Warszawa Śródmieście 4.46,54  
2 Radosław Kryś UKS Tri-Team Rumia 4.49,29  
3 Bartosz Tarczyński UKS 190 Łódź 4.54,55  
. ... ... ... ...
19 Filip Janus UKS Aquatica Pawłowice 5.31,72 9 m. Finał B

400 m stylem zmiennym chłopców - eliminacje

1 Mikołaj Miłkowski UKS 48 Warszawa Śródmieście 4.54,44
. ... ... ...
21 Filip Janus UKS Aquatica Pawłowice 5.25,50



1500 m stylem dowolnym chłopców

1 Radosław Kryś UKS Tri-TEam Rumia 17.10,13
2 Bartosz Tarczyński UKS 190 Łódź 17.15,86
3 Bartosz Walkowski UKS 190 Łódź 17.16,33
. ... ... ...
22 Piotr Zawiślak MTP Delfin Cieszyn 19.02,49





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności