www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PŁYWACKIE MISTRZOSTWA POLSKI 15-LATKÓW 19/07/2021


W dniach 15-18 lipca w Oświęcimiu odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15-letnich w pływaniu.
Z grona naszych zawodników najlepiej zaprezentował się  Łukasz Gorgosz (UKS Aquatica Pawłowice). Pływak ze Skoczowa zajął czwarte miejsce w wyścigu na 50 metrów stylem motylkowym, a na 50 metrów 'kraulem' był piąty.


Wyniki:


50 m stylem dowolnym dziewcząt - Finał

1 Waleria Bubnowicz GKP Orka Grudziądz 0.26,60
2 Zofia Sobczak MKS Jagiellonka Warszawa 0.26,67
3 Adrianna Lojewski UKS G-92 Ursynów Warszawa 0.27,06

50 m stylem dowolnym dziewcząt - eliminacje

1 Waleria Bubnowicz GKP Orka Grudziądz 0.26,92
. ... .. ...
42 Kinga Macura MTP Delfin Cieszyn 0.29,33
79 Dagmara Białożyt MTP Delfin Cieszyn 0.30,63



50 m stylem motylkowym dziewcząt - Finał

1 Waleria Bubnowicz GKP Orka Grudziądz 0.27,90
2 Zofia Sobczak MKS Jagiellonka Warszawa 0.28,04
3 Paula Rytter TP Zielona Góra 0.29,02

50 m stylem motylkowym dziewcząt - eliminacje

1 Waleria Bubnowicz GKP Orka Grudziądz 0.28,12
. ... .. ...
73 Zofia Urbańska UKS Aquatica Pawłowice 0.33,16
79 Kinga Karwacka UKS Aquatica Pawłowice 0.33,40



50 m stylem klasycznym dziewcząt - Finał

1 Helena Jarosz UKS Omega Olkusz 0.33,02
2 Zofia Sobczak MKS Jagiellonka Warszawa 0.33,08
3 Lena Drynkowska UKS G-8 Bielany Warszawa 0.33,39

50 m stylem klasycznym dziewcząt - eliminacje

1 Zofia Sobczak MKS Jagiellonka Warszawa 0.33,19
. ... .. ...
40 Zofia Urbańska UKS Aquatica Pawłowice 0.38,88
42 Zuzanna Jackowska MTP Delfin Cieszyn 0.38,98
44 Dominika Kupczak KP H2O Jastrzębie 0.39,11



50 m stylem grzbietowym dziewcząt - Finał

1 Julia Smurzyńska UKS SMS Galicja Kraków 0.29,29
2 Natalia Janiszewska WKS Śląsk Wrocław 0.29,96
3 Paulina Kawa UKS Wodnik Siemianowice 0.30,65

50 m stylem grzbietowym dziewcząt - eliminacje

1 Julia Smurzyńska UKS SMS Galicja Kraków 0.29,51
. ... .. ...
23 Kinga Macura MTP Delfin Cieszyn 0.32,86
47 Dagmara Białożyt MTP Delfin Cieszyn 0.34,91
58 Dominika Kupczak KP H2O Jastrzębie 0.37,17



100 m stylem dowolnym dziewcząt - Finał

1 Waleria Bubnowicz GKP Orka Grudziądz 0.58,86
1 Gabriela Król KS Wisła Puławy 0.58,86
3 Maria Czubak IKS Konstancin 0.59,47

100 m stylem dowolnym dziewcząt - eliminacje

1 Waleria Bubnowicz GKP Orka Grudziądz 0.59,61
. ... .. ...
56 Dagmara Białożyt MTP Delfin Cieszyn 1.05,69
72 Kinga Karwacka UKS Aquatica Pawłowice 1.07,30
96 Zofia Urbańska UKS Aquatica Pawłowice 1.11,40



100 m stylem motylkowym dziewcząt - Finał

1 Natalia Piekarska UKS 190 Łódź 1.03,86
2 Alicja Miłek Solne Miasto Wieliczka 1.04,20
3 Gabriela Gorczyca UKS SMS Galicja Kraków 1.04,31

100 m stylem motylkowym dziewcząt - eliminacje

1 Natalia Piekarska UKS 190 Łódź 1.03,70
. ... .. ...
44 Kinga Karwacka UKS Aquatica Pawłowice 1.15,36



100 m stylem klasycznym dziewcząt - Finał

1 Zofia Sobczak MKS Jagiellonka Warszawa 1.10,82
2 Anna Bielawa UKS Tri-Team Rumia 1.13,11
3 Helena Jarosz UKS Omega Olkusz 1.13,50

100 m stylem klasycznym dziewcząt - eliminacje

1 Zofia Sobczak MKS Jagiellonka Warszawa 1.11,77
. ... .. ...
28 Zuzanna Jackowska MTP Delfin Cieszyn 1.23,26
39 Dominika Kupczak KP H2O Jastrzębie 1.26,46
44 Zofia Urbańska UKS Aquatica Pawłowice 1.28,19




100 m stylem grzbietowym dziewcząt - Finał

1 Julia Smurzyńska UKS SMS Galicja Kraków 1.03,60  
2 Alicja Miłek Solne Miasto Wieliczka 1.03,82  
3 Natalia Janiszewska WKS Śląsk Wrocław 1.05,76  
. ... .. ... ...
10 Kinga Macura MTP Delfin Cieszyn 1.09,44 2 m. Finał B

100 m stylem grzbietowym dziewcząt - eliminacje

1 Julia Smurzyńska UKS SMS Galicja Kraków 1.05,28
. ... .. ...
11 Kinga Macura MTP Delfin Cieszyn 1.10,56
56 Dagmara Białożyt MTP Delfin Cieszyn 1.19,27
58 Dominika Kupczak KP H2O Jastrzębie 0.37,17


200 m stylem dowolnym dziewcząt - Finał

1 Natalia Janiszewska WKS Śląsk Wrocław 2.08,10
2 Maria Czubak IKS Konstancin 2.08,99
3 Zuzanna Chład UKS MOS Opole 2.09,16

200 m stylem dowolnym dziewcząt - eliminacje

1 Julia Maciak IUKS Muszelka Warszawa 2.09,61
. ... .. ...
50 Kinga Karwacka UKS Aquatica Pawłowice 2.33,75



200 m stylem klasycznym dziewcząt - Finał

1 Zofia Sobczak MKP Jagiellonka Warszawa 2.34,97
2 Anna Bielawa UKS Tri-Team Rumia 2.39,42
3 Zuzanna Kamińska KSzO Ostrowiec Św. 2.39,57

200 m stylem klasycznym dziewcząt - eliminacje

1 Zuzanna Kamińska KSzO Ostrowiec Św. 2.41,65
. ... .. ...
35 Zuzanna Jackowska MTP Delfin Cieszyn 3.05,25



200 m stylem grzbietowym dziewcząt - Finał

1 Julia Smurzyńska UKS SMS Galicja Kraków 2.21,28  
2 Weronika Gomułka UKS 190 Łódź 2.23,64  
3 Aleksandra Szargiej UKS Żabianka Gdańsk 2.24,08  
. ... .. ... ...
13 Kinga Macura MTP Delfin Cieszyn 2.32,86 5 m. Finał B

200 m stylem grzbietowym dziewcząt - eliminacje

1 Aleksandra Szargiej UKS Żabianka Gdańsk 2.25,44
. ... .. ...
13 Kinga Macura MTP Delfin Cieszyn 2.32,61
39 Dominika Kupczak KP H2O Jastrzębie 2.51,57



200 m stylem zmiennym dziewcząt - Finał

1 Julia Smurzyńska UKS SMS Galicja Kraków 2.23,65
2 Aleksandra Juda UKP Unia Oświęcim 2.25,17
3 Natalia Piekarska UKS 190 Łódź 2.25,37

200 m stylem zmiennym dziewcząt - eliminacje

1 Natalia Piekarska UKS 190 Łódź 2.26,67
. ... .. ...
41 Kinga Karwacka UKS Aquatica Pawłowice 2.44,89




50 m stylem dowolnym chłopców - Finał

1 Jan Brzóska UKS G-8 Bielany Warszawa 0.24,23
2 Krzysztof Polkowski UKP Polonia Warszawa 0.24,28
3 Maciej Lipiec WKS Śląsk Wrocław 0.24,71
. ... .. ...
5 Łukasz Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 0.24,89

50 m stylem dowolnym chłopców - eliminacje

1 Jan Brzóska UKS G-8 Bielany Warszawa 0.24,35
. ... .. ...
7 Łukasz Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 0.25,16
18 Maksymilian Kluska MTP Delfin Cieszyn 0.25,78
37 Olaf Zawada MTP Delfin Cieszyn 0.26,23
49 Maksymilian Kurpis UKS Aquatica Pawłowice 0.26,58
117 Jan Rak UKS Aquatica Pawłowice 0.28,67
125 Bartosz Pyzik UKS Aquatica Pawłowice 0.29,30



50 m stylem motylkowym chłopców - Finał

1 Jan Brzóska UKS G-8 Bielany Warszawa 0.25,00  
2 Kajetan Krucki KS Warta Poznań 0.25,56  
3 Marcin Parusiak MKP Wodnik Bielsk Podlaski 0.26,21  
4 Łukasz Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 0.26,50  
. ... ... ... ...
15 Maksymilian Kluska MTP Delfin Cieszyn 0.27,58 7 m. Finał B

50 m stylem motylkowym chłopców - eliminacje

1 Jan Brzóska UKS G-8 Bielany Warszawa 0.25,17
. ... .. ...
4 Łukasz Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 0.26,68
15 Maksymilian Kluska MTP Delfin Cieszyn 0.27,40
29 Maksymilian Kurpis UKS Aquatica Pawłowice 0.27,89
62 Olaf Zawada MTP Delfin Cieszyn 0.29,23
93 Jan Rak UKS Aquatica Pawłowice 0.31,09
101 Robert Szyra UKS Aquatica Pawłowice 0.32,05
103 Bartosz Pyzik UKS Aquatica Pawłowice 0.32,63



50 m stylem klasycznym chłopców - Finał

1 Kacper Maksajda TP Skalar Słupsk 0.29,82
2 Kajetan Krucki KS Warta Poznań 0.30,80
3 Jakub Lenczowski UKP Gryf Dębica 0.30,94

50 m stylem klasycznym chłopców - eliminacje

1 Kacper Maksajda TP Skalar Słupsk 0.29,87
. ... ... ...
69 Bartosz Pyzik UKS Aquatica Pawłowice 0.38,60



50 m stylem grzbietowym chłopców - Finał

1 Błażej Paszkowski UKP Fala Kraśnik 0.27,70
2 Jan Lucow MKP Polonia Warszawa 0.27,84
3 Bartosz Brzozowski UKS G-8 Bielany Warszawa 0.28,04
3 Kajetan Krucki KS Warta Poznań 0.28,04

50 m stylem grzbietowym chłopców - eliminacje

1 Błażej Paszkowski UKP Fala Kraśnik 0.27,51
. ... ... ...
75 Jan Rak UKS Aquatica Pawłowice 0.36,45



100 m stylem dowolnym chłopców - Finał

1 Rafał Mienicki UKS 48 Warszawa Śródmieście 0.52,59  
2 Jan Brzóska UKS G-8 Bielany Warszawa 0.52,87  
3 Krzysztof Polkowski UKP Polonia Warszawa 0.53,21  
. ... .. ... ...
10 Łukasz Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 0.55,23 2 m. Final B

100 m stylem dowolnym chłopców - eliminacje

1 Rafał Mienicki UKS 48 Warszawa Śródmieście 0.53,21
. ... .. ...
10 Łukasz Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 0.55,47
26 Maksymilian Kurpis UKS Aquatica Pawłowice 0.57,21
34 Olaf Zawada MTP Delfin Cieszyn 0.57,52
68 Maksymilian Kluska MTP Delfin Cieszyn 0.59,66
114 Bartosz Pyzik UKS Aquatica Pawłowice 1.04,67
115 Jan Rak UKS Aquatica Pawłowice 1.04,75



100 m stylem motylkowym chłopców - Finał

1 Jan Brzóska UKS G-8 Bielany Warszawa 0.56,53  
2 Błażej Paszkowski UKP Fala Kraśnik 0.57,24  
3 Oliwier Łukasik CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 0.58,72  
. ... ... ... ...
12 Maksymilian Kluska MTP Delfin Cieszyn 1.01,76 4 m. Finał B
14 Maksymilian Kurpis UKS Aquatica Pawłowice 1.02,27 6 m. Finał B

100 m stylem motylkowym chłopców - eliminacje

1 Błażej Paszkowski UKP Fala Kraśnik 0.57,97
.   .. ...
9 Maksymilian Kluska MTP Delfin Cieszyn 1.01,13
13 Maksymilian Kurpis UKS Aquatica Pawłowice 1.01,63
58 Jan Rak UKS Aquatica Pawłowice 1.13,11
62 Robert Szyra UKS Aquatica Pawłowice 1.15,27



100 m stylem klasycznym chłopców - Finał

1 Kacper Maksajda TP Skalar Słupsk 1.04,99
2 Jakub Lenczowski UKP Gryf Dębica 1.07,74
3 Karol Wloczewski MPKS Orka Ciechanów 1.07,78

100 m stylem klasycznym chłopców - eliminacje

1 Oskar Lewenhaupt MKS Trójka Łódź 1.07,98
. ... ... ...
67 Bartosz Pyzik UKS Aquatica Pawłowice 1.26,22



200 m stylem dowolnym chłopców - Finał

1 Mikołaj Filipiak UKS Żabianka Gdańsk 1.54,05
2 Rafał Mienicki UKS 48 Warszawa Śródmieście 1.54,48
3 Rafał Ciechomski MKS Astoria Bydgoszcz 1.58,34

200 m stylem dowolnym chłopców - eliminacje

1 Rafał Ciechomski MKS Astoria Bydgoszcz 1.59,73
. ...  .. ...
25 Olaf Zawada MTP Delfin Cieszyn 2.08,40
77 Robert Szyra UKS Aquatica Pawłowice 2.31,03



200 m stylem motylkowym chłopców - Finał

1 Mikołaj Popiel SP Meduza Pajęczno 2.07,87
2 Jerzy Laryś IUKS Muszelka Warszawa 2.08,71
3 Oskar Burzyński MKP Szczecin 2.13,03

200 m stylem motylkowym chłopców - eliminacje

1 Jerzy Laryś IUKS Muszelka Warszawa 2.11,11
.   .. ...
31 Robert Szyra UKS Aquatica Pawłowice 2.54,97



200 m stylem zmiennym chłopców - Finał

1 Mikołaj Popiel SP Meduza Pajęczno 2.10,07
2 Karol Trojan MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2.14,69
3 Tymoteusz Jarząb UKP Gryf Dębica 2.16,35

200 m stylem zmiennym chłopców - eliminacje

1 Mikołaj Popiel SP Meduza Pajęczno 2.11,04
. ... ... ...
46 Robert Szyra UKS Aquatica Pawłowice 2.44,36



400 m stylem dowolnym chłopców - Finał

1 Mikołaj Filipiak UKS Żabianka Warszawa 4.01,93
2 Jerzy Laryś IUKS Muszelka Warszawa 4.06,23
3 Rafał Mienicki UKS 48 Warszawa Śródmieście 4.11,01

400 m stylem dowolnym chłopców - eliminacje

1 Jerzy Laryś IUKS Muszelka Warszawa 4.16,59
. ... ... ...
30 Maksymilian Kurpis UKS Aquatica Pawłowice 4.34,43




Sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym chłopców

1 UKS G-8 Bielany I Warszawa 3.40,30
2 WKS Śląsk Wrocław 3.43,73
3 UKP Gryf Dębica 3.45,73
. .. ...
5 UKS Aquatica I Pawłowice * 3.46,26
DSQ UKS Aquatica II Pawłowice ** 4.17,39

* Łukasz Gorgosz (0.54,84), Maksymilian Kurpis (0.56,52)
** Bartosz Pyzik (1.06,44), Jan Rak (1.05,46)




Sztafeta 4 x 100 m stylem zmiennym chłopców

1 UKS G-8 Bielany I Warszawa 4.04,97
2 UKS G-8 Bielany II Warszawa 4.10,13
3 UKP Polonia I Warszawa 4.11,38
. .. ...
11 UKS Aquatica I Pawłowice * 4.23,21
20 UKS Aquatica II Pawłowice ** 5.05,81

* Łukasz Gorgosz (1.17,13), Maksymilian Kurpis (1.03,03)
** Jan Rak (1.19,16), Robert Szyra (1.13,44)


Sztafeta 4 x 200 m stylem dowolnym chłopców

1 UKS G-8 Bielany I Warszawa 8.15,10
2 UKS Żabianka Gdańsk 8.22,10
3 UKP Gryf Dębica 8.27,65
. .. ...
6 UKS Aquatica I Pawłowice * 8.33,26
16 UKS Aquatica II Pawłowice ** 9.27,51

* Łukasz Gorgosz (2.03,45), Maksymilian Kurpis (2.06,65)
** Jan Rak (2.28,29)



Sztafeta mieszana 4 x 100 m stylem zmiennym

1 UKS G-8 Bielany I Warszawa 4.11,35
2 KS Warta Poznań 4.18,11
3 UKP Unia Oświęcim 4.19,36
. .. ...
13 MTP Delfin Cieszyn * 4.34,46

* Kinga Macura (1.11,41), Zuzanna Jackowska (1.23,76), Maksymilian Kluska (1.02,46), Olaf Zawada (0.56,83)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności