www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







DWA BRĄZY PŁYWACZEK 19/07/2021


Z dwoma brązowymi medalami wróciły nasze zawodniczki z pływackich Mistrzostw Polski Juniorów 17 i 18-letnich, które odbyły się w dniach 15-18 lipca w Bydgoszczy.
Oliwia Biernat z Jastrzębia-Zdroju wespół z koleżankami z UKS SMS Galicja Kraków zajęła trzecie miejsce w sztafecie 4 x 100 metrów stylem dowolnym. Z kolei pochodząca ze Skoczowa Karolina Strządała stanęła na najniższym stopniu podium rywalizacji na 200 metrów stylem klasycznym.


Wyniki:


50 m stylem dowolnym dziewcząt - Finał

1 Julia Maik KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0.25,70
2 Kornelia Buszka UKS G-8 Bielany Warszawa 0.25,88
3 Wiktoria Celmer KS Warta Poznań 0.26,24

50 m stylem dowolnym dziewcząt - eliminacje

1 Julia Maik KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0.25,95
.   .. ...
48 Zuzana Paulíny MTP Delfin Cieszyn 0.28,98
77 Balbina Sikora UKS SMS Galicja Kraków 0.31,68



50 m stylem motylkowym dziewcząt - Finał

1 Julia Maik KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0.26,96
2 Wiktoria Celmer KS Warta Poznań 0.27,40
3 Martyna Piesko KU AZS UMCS Lublin 0.27,43

50 m stylem motylkowym dziewcząt - eliminacje

1 Julia Maik KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0.27,31
.   .. ...
47 Zuzana Paulíny MTP Delfin Cieszyn 0.31,90



50 m stylem klasycznym dziewcząt - Finał

1 Magdalena Włodarkiewicz UKS G-8 Bielany Warszawa 0.32,62  
2 Zofia Tymińska UKP Polonia Warszawa 0.32,73  
3 Nikola Błażejewska MUKS Wodnik Łask 0.33,53  
.   .. ... ...
5 Karolina Strządała UKP Polonia Warszawa 0.33,96  
16 Julia Niedziolka MTP Delfin Cieszyn 0.34,87 6 m. Finał B

50 m stylem klasycznym dziewcząt - eliminacje

1 Magdalena Włodarkiewicz UKS G-8 Bielany Warszawa 0.32,89
.   .. ...
7 Karolina Strządała UKP Polonia Warszawa 0.33,98
16 Julia Niedziolka MTP Delfin Cieszyn 0.34,57
32 Zuzana Paulíny MTP Delfin Cieszyn 0.37,19



50 m stylem grzbietowym dziewcząt - Finał

1 Adela Piskorska UKS Shark Rudna 0.29,03  
2 Dominika Trentkiewicz UKS MOS Opole 0.29,32  
3 Martyna Piesko KU AZS UMCS Lublin 0.29,55  
.   .. ... ...
20 Oliwia Biernat UKS SMS Galicja Kraków 0.31,71 10 m. Finał B

50 m stylem grzbietowym dziewcząt - eliminacje

1 Adela Piskorska UKS Shark Rudna 0.29,27
.   .. ...
16 Oliwia Biernat UKS SMS Galicja Kraków 0.31,49
49 Balbina Sikora UKS SMS Galicja Kraków 0.35,68



100 m stylem dowolnym dziewcząt - Finał

1 Julia Maik KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0.56,34
2 Marianna Rydyńska MUKS Piętnastka Bydgoszcz 0.56,61
3 Marta Klimek UKP Unia Oświęcim 0.58,87

100 m stylem dowolnym dziewcząt - eliminacje

1 Julia Maik KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0.56,78
.   .. ...
48 Zuzana Paulíny MTP Delfin Cieszyn 1.02,99



100 m stylem klasycznym dziewcząt - Finał

1 Zofia Tymińska UKP Polonia Warszawa 1.11,00  
2 Gabriela Herbreder UKS G-92 Ursynów Warszawa 1.12,51  
3 Nikola Błażejewska MUKS Wodnik Łask 1.13,85  
4 Karolina Strządała UKP Polonia Warszawa 1.14,02  
. ... ... ... ...
15 Julia Niedziolka MTP Delfin Cieszyn 1.15,91 5 m - Finał B

100 m stylem klasycznym dziewcząt - eliminacje

1 Zofia Tymińska UKP Polonia Warszawa 1.11,42
.   .. ...
8 Karolina Strządała UKP Polonia Warszawa 1.14.95
14 Julia Niedziolka MTP Delfin Cieszyn 1.16,35



100 m stylem grzbietowym dziewcząt - Finał

1 Adela Piskorska UKS Shark Rudna 1.02,13
2 Dominika Trentkiewicz UKS MOS Opole 1.02,82
3 Martyna Piesko KU AZS UMCS Lublin 1.03,77
.   .. ...
9 Oliwia Biernat UKS SMS Galicja Kraków 1.07,95

100 m stylem grzbietowym dziewcząt - eliminacje

1 Adela Piskorska UKS Shark Rudna 1.01,69
.   .. ...
9 Oliwia Biernat UKS SMS Galicja Kraków 1.07,41
36 Balbina Sikora UKS SMS Galicja Kraków 1.15,57



200 m stylem klasycznym dziewcząt - Finał

1 Zofia Tymińska UKP Polonia Warszawa 2.35,45
2 Gabriela Herbreder UKS Gim-92 Ursynów Warszawa 2.36,83
3 Karolina Strządała UKP Polonia Warszawa 2.39,57

200 m stylem klasycznym dziewcząt - eliminacje

1 Zofia Tymińska UKP Polonia Warszawa 2.40,15
.   .. ...
5 Karolina Strządała UKP Polonia Warszawa 2.42,19
24 Julia Niedziolka MTP Delfin Cieszyn 2.56,86



200 m stylem grzbietowym dziewcząt - Finał

1 Adela Piskorska UKS Shark Rudna 2.15,32
2 Dominika Trentkiewicz UKS MOS Opole 2.18,40
3 Wiktoria Malec MKS Ikar Mielec 2.19,28

200 m stylem grzbietowym dziewcząt - eliminacje

1 Wiktoria Malec MKS Ikar Mielec 2.19,11
.   .. ...
28 Balbina Sikora UKS SMS Galicja Kraków 2.40,94



200 m stylem zmiennym dziewcząt - Finał

1 Marianna Rydyńska MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2.18,27
2 Zuzanna Famulok UKP Unia Oświęcim 2.18,44
3 Zofia Tymińska UKP Unia Oświęcim 2.21,14
.   .. ...
9 Oliwia Biernat UKS SMS Galicja Kraków 2.27,09

200 m stylem zmiennym dziewcząt - eliminacje

1 Marianna Rydyńska MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2.22,21
.   .. ...
8 Oliwia Biernat UKS SMS Galicja Kraków 2.26,22
15 Karolina Strządała UKP Polonia Warszawa 2.29,93



400 m stylem zmiennym dowolnym - Finał

1 Zuzanna Famulok UKP Unia Oświęcim 4.52,71
2 Milena Możdżan MKP Szczecin 5.02,30
3 Wiktoria Cioch-Gradzik KU AZS UMCS Lublin 5.03,21
.   .. ...
8 Oliwia Biernat UKS SMS Galicja Kraków 5.09,10

400 m stylem zmiennym dziewcząt - eliminacje

1 Zuzanna Famulok UKP Unia Oświęcim 5.06,13
.   .. ...
8 Oliwia Biernat UKS SMS Galicja Kraków 5.12,28



Sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym dziewcząt

1 UKS G-8 Bielany I Warszawa 3.53,77
2 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 3.56,12
3 UKS SMS Galicja Kraków * 3.57,76

* Oliwia Biernat (1.00,68)



Sztafeta 4 x 100 m stylem zmiennym dziewcząt

1 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 4.19,27
2 UKS G-8 Bielany I Warszawa 4.21,36
3 UKP Unia I Oświęcim 4.21,67
. .. ...
6 UKS SMS Galicja Kraków * 4.23,86
9 UKP Polonia II Warszawa ** 4.29,54

* Oliwia Biernat (1.07,64)
** Karolina Strządała (1.15,23)



Sztafeta 4 x 200 m stylem dowolnym dziewcząt

1 UKP Unia I Oświęcim 8.34,00
2 KS Warta Poznań 8.35,89
3 UKS G-8 Bielany Warszawa 8.36,88
. .. ...
11 UKS SMS Galicja Kraków * 8.53,77
15 UKP Polonia II Warszawa ** 4.13,28

* Oliwia Biernat (2.18,28)




50 m stylem dowolnym chłopców - Finał

1 Paweł Uryniuk UKS G-8 Bielany Warszawa 0.23,05
2 Piotr Kowalczyk UKP Polonia Warszawa 0.23,30
3 Jakub Jakimiak KS Narwal Międzyrzec Podlaski 0.23,45
. ... ... ...
6 Bartłomiej Dudkowiak UKS Aquatica Pawłowice 0.23,82

50 m stylem dowolnym chłopców - eliminacje

1 Paweł Uryniuk UKS G-8 Bielany Warszawa 0.23,36
. ... ... ...
6 Bartłomiej Dudkowiak UKS Aquatica Pawłowice 0.23,94
79 Bartłomiej Haspert UKS Aquatica Pawłowice 0.26,12
80 Paweł Kołder KS MarioSport Cieszyn 0.26,14
88 Kamil Górniak MTP Delfin Cieszyn 0.26,42



50 m stylem motylkowym chłopców - Finał

1 Paweł Uryniuk UKS G-8 Bielany Warszawa 0.23,77
2 Kacper Czapla IUKP Wodnik Police 0.24,43
3 Mateusz Mamcarz UKP Unia Oświęcim 0.24,61

50 m stylem motylkowym chłopców - eliminacje

1 Paweł Uryniuk UKS G-8 Bielany Warszawa 0.23,36
. ... ... ...
26 Bartłomiej Dudkowiak UKS Aquatica Pawłowice 0.26,33
77 Kamil Górniak MTP Delfin Cieszyn 0.27,88
96 Bartłomiej Haspert UKS Aquatica Pawłowice 0.29,20



50 m stylem klasycznym chłopców - Finał

1 Bartosz Skóra UKS Piątka Konstantynów Łódzki 0.28,01
2 Filip Urbański UKS G-8 Bielany Warszawa 0.28,95
3 Tomasz Kraczkowski Swimland Olsztyn 0.28,99

50 m stylem klasycznym chłopców - eliminacje

1 Bartosz Skóra UKS Piątka Konstantynów Łódzki 0.28,73
. ... ... ...
23 Paweł Kołder KS MarioSport Cieszyn 0.30,98



100 m stylem dowolnym chłopców - Finał

1 Krzysztof Matuszewski MKS Astoria Bydgoszcz 0.50,84
2 Paweł Uryniak UKS G-8 Bielany Warszawa 0.50,85
3 Jakub Jakimiak KS Narwal Międzyrzec Podlaski 0.51,50
. ... ... ...
10 Bartłomiej Dudkowiak UKS Aquatica Pawłowice 0.52,70

100 m stylem dowolnym chłopców - eliminacje

1 Jakub Jakimiak KS Narwal Międzyrzec Podlaski 0.51,75
. ... ... ...
10 Bartłomiej Dudkowiak UKS Aquatica Pawłowice 0.52,55
98 Bartłomiej Haspert UKS Aquatica Pawłowice 0.58,56
107 Kamil Górniak MTP Delfin Cieszyn 1.00,44



100 m stylem motylkowym chłopców - Finał

1 Paweł Uryniuk UKS G-8 Bielany Warszawa 0.53,67
2 Michał Chmielewski IUKS Muszelka Warszawa 0.53,95
3 Ksawery Masiuk UKS G-8 Bielany Warszawa 0.54,03

100 m stylem motylkowym chłopców - eliminacje

1 Michał Chmielewski IUKS Muszelka Warszawa 0.54,33
. ... ... ...
28 Bartłomiej Dudkowiak UKS Aquatica Pawłowice 0.59,09
49 Kamil Górniak MTP Delfin Cieszyn 1.01,91
62 Bartłomiej Haspert UKS Aquatica Pawłowice 1.09,33



100 m stylem klasycznym chłopców - Finał

1 Bartosz Skóra UKS Piątka Konstantynów Łódzki 1.02,95
2 Filip Urbański UKS G-8 Bielany Warszawa 1.03,66
3 Tomasz Kraczkowski Swimland Olsztyn 1.04,07

100 m stylem klasycznym chłopców - eliminacje

1 Filip Urbański UKS G-8 Bielany Warszawa 1.04,25
. ... ... ...
- Paweł Kołder KS MarioSport Cieszyn DSQ



200 m stylem motylkowym chłopców - Finał

1 Michał Chmielewski IUKS Muszelka Warszawa 1.57,38
2 Jan Zubik UKP Polonia Warszawa 1.58,12
3 Mateusz Mamcarz UKP Unia Oświęcim 2.02,52

200 m stylem motylkowym chłopców - eliminacje

1 Michał Chmielewski IUKS Muszelka Warszawa 2.04,43
. ... ... ...
31 Kamil Górniak MTP Delfin Cieszyn 2.18,78



200 m stylem klasycznym chłopców - Finał

1 Bartosz Skóra UKS Piątka Konstantynów Łódzki 2.19,57
2 Mikołąj Dobrindt MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2.20,55
3 Jakub Śliwka KP Sikret Gliwice 2.21,29

200 m stylem klasycznym chłopców - eliminacje

1 Bartosz Linard IKS Konstancin 2.21,85
. ... ... ...
40 Paweł Kołder KS MarioSport Cieszyn 2.40,74



Sztafeta mieszana 4 x 100 m stylem zmiennym

1 UKS G-8 Bielany I Warszawa 4.00,89
2 UKP Unia I Oświęcim 4.01,13
3 UKS G-92 Ursynów I Warszawa 4.02,00
. .. ...
11 UKS SMS Galicja II Kraków * 4.11,73
15 UKP Polonia II Warszawa ** 4.13,28

* Oliwia Biernat (1.05,52)
** Karolina Strządała (1.14,21)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności