www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







BARTOSZ LOTER DWUKROTNYM WICEMISTRZEM POLSKI 19/07/2021


Bartosz Loter z Cieszyna wywalczył dwa srebrne medale na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych 16-letnich w pływaniu, które odbyły się w dniach 15-18 lipca w Warszawie.
Zarówno w wyścigu na 50, jak i na 100 metrów stylem klasycznym zawodnik Unii Oświęcim przegrał nieznacznie ze Stanisławem Kozlowskim (UKS G-8 Bielany Warszawa).


Wyniki:


50 m stylem dowolnym dziewcząt - Finał

1 Paulina Cierpiałowska UKS Żabianka Gdańsk 0.26,29
2 Amelia Marek TKKF Delfin Tarnów 0.26,37
3 Julia Kulik UKS GOS Raszyn 0:26,39

50 m stylem dowolnym dziewcząt - eliminacje

1 Amelia Marek TKKF Delfin Tarnów 0.26,56
. ... .. ...
54 Aneta Lipowská MTP Delfin Cieszyn 0.30,96



50 m stylem motylkowym dziewcząt - Finał

1 Amelia Marek TKKF Delfin Tarnów 0.27,20
2 Paulina Cierpiałowska UKS Żabianka Gdańsk 0.27,25
3 Wiktoria Radek MKP Wodnik 29 Tychy 0.27,99

50 m stylem motylkowym dziewcząt - eliminacje

1 Amelia Marek TKKF Delfin Tarnów 0.27,43
. ... ... ...
40 Patrycja Janus UKS Aquatica Pawłowice 0.32,54



50 m stylem klasycznym dziewcząt - Finał

1 Kamila Piechowicz Swimland Olsztyn 0.31,92  
2 Zofia Chrzan KS Delfin Gdynia 0.32,39  
3 Wiktoria Radek MKP Wodnik 29 Tychy 0.32,89  
.   .. ... ...
12 Patrycja Janus UKS Aquatica Pawłowice 0.35,41 2 m. Finał B

50 m stylem klasycznym dziewcząt - eliminacje

1 Kamila Piechowicz Swimland Olsztyn 0.32,32
. ... .... ...
15 Patrycja Janus UKS Aquatica Pawłowice 0.35,60



50 m stylem grzbietowym dziewcząt - Finał

1 Wiktoria Palicka TP Skalar Słupsk 0.29,67  
2 Justyna Poznańska MKS Jedynka Łódź 0.30,40  
3 Wiktoria Szok MKS Ochota Warszawa 0.30,97  
. ... .. ... ...
19 Milena Koral UKS Aquatica Pawłowice 0.32,65 9 m. Finał B

50 m stylem grzbietowym dziewcząt - eliminacje

1 Wiktoria Palicka TP Skalar Słupsk 0.30,33
.   .. ...
19 Milena Koral UKS Aquatica Pawłowice 0.32,52



100 m stylem motylkowym dziewcząt - Finał

1 Amelia Marek TKKF Delfin Tarnów 1.01,63
2 Paulina Cierpiałowska UKS Żabianka Gdańsk 1.01,69
3 Aleksandra Klusek UKP Polonia Warszawa 1.03,36

100 m stylem motylkowym dziewcząt - eliminacje

1 Amelia Marek TKKF Delfin Tarnów 1.03,58
. ... ... ...
32 Milena Koral UKS Aquatica Pawłowice 1.14,13
34 Patrycja Janus UKS Aquatica Pawłowice 1.15,82



100 m stylem klasycznym dziewcząt - Finał

1 Karolina Piechowicz Swimland Olsztyn 1.09,51
2 Zofia Chrzan KS Delfin Gdynia 1.09,76
3 Weronika Klejna UKS Jedyna SP Solex Lębork 1.11,88

100 m stylem klasycznym dziewcząt - eliminacje

1 Wiktoria Radek MKP Wodnik 29 Tychy 1.12,41
. ... ... ...
24 Patrycja Janus UKS Aquatica Pawłowice 1.22,27



100 m stylem grzbietowym dziewcząt - Finał

1 Wiktoria Palicka TP Skalar Słupsk 1.03,43  
2 Justyna Poznańska MKS Jedynka Łódź 1.04,49  
3 Olga Parol UKS Żabianka Gdańsk 1.05,16  
. ... .. ... ...
19 Milena Koral UKS Aquatica Pawłowice 1.10,45 9 m. Finał B

100 m stylem grzbietowym dziewcząt - eliminacje

1 Wiktoria Palicka TP Skalar Słupsk 1.03,77
.   .. ...
20 Milena Koral UKS Aquatica Pawłowice 1.10,32



200 m stylem klasycznym dziewcząt - Finał

1 Karolina Piechowicz Swimland Olsztyn 2.33,65
2 Weronika Klejna UKS Jedyna SP Solex Lębork 2.33,72
3 Zofia Chrzan KS Delfin Gdynia 2.36,46

200 m stylem klasycznym dziewcząt - eliminacje

1 Wiktoria Radek MKP Wodnik 29 Tychy 2.39,63
. ... ... ...
26 Patrycja Janus UKS Aquatica Pawłowice 2.59,97



200 m stylem zmiennym dziewcząt - Finał

1 Justyna Poznańska MKS Jedynka Łódź 2.20,68  
2 Olga Parol UKS Żabianka Gdańsk 2.21,73  
3 Wiktoria Palicka TP Skalar Słupsk 2.21,95  
. ... ... ... ...
14 Milena Koral UKS Aquatica Pawłowice 2.32,78 4 m. Finał B

200 m stylem zmiennym dziewcząt - eliminacje

1 Alicja Lubińska UKP Unia Oświęcim 2.25,31
. ... ... ...
16 Milena Koral UKS Aquatica Pawłowice 2.34,42



400 m stylem dowolnym dziewcząt - Finał

1 Klara Kowalska KU AZS UMCS Lublin 4.22,12
2 Julia Kulik UKS GOS Raszyn 4.28,56
3 Martyna Kraszewska MTP Kormoran Olsztyn 4.30,16

400 m stylem dowolnym dziewcząt - eliminacje

1 Martyna Kraszewska MTP Kormoran Olsztyn 4.31,21
. ... ... ...
38 Aneta Lipowská MTP Delfin Cieszyn 5.18,55



400 m stylem zmiennym dziewcząt - Finał

1 Justyna Poznańska MKS Jedynka Łódź 4.57,54
2 Klara Kowalska KU AZS UMCS Lublin 4.59,07
3 Olga Parol UKS Żabianka Gdańsk 5.06,44

400 m stylem zmiennym dziewcząt - eliminacje

1 Klara Kowalska KU AZS UMCS Lublin 5.04,23
. ... ... ...
15 Milena Koral UKS Aquatica Pawłowice 5.31,21
19 Aneta Lipowská MTP Delfin Cieszyn 6.07,13



800 m stylem dowolnym dziewcząt 

1 Klara Kowalska KU AZS UMCS Lublin 9.03,43
2 Martyna Kraszewska MTP Kormoran Olsztyn 9.12,22
3 Julia Kulik UKS GOS Raszyn 9.18,72
. ... ... ...
23 Aneta Lipowská MTP Delfin Cieszyn 11.06,76




50 m stylem motylkowym chłopców - Finał

1 Szymon Misiak UKS Shark Rudna 0.25,56
2 Stanisław Kozłowski UKS G-8 Bielany Warszawa 0.25,74
3 Kacper Duda RMKS Rybnik 0.25,85

50 m stylem motylkowym chłopców - eliminacje

1 Szymon Misiak UKS Shark Rudna 0.25,46
. ... ... ...
26 Bartosz Loter UKP Unia Oświęcim 0.27,08



50 m stylem klasycznym chłopców - Finał

1 Stanisław Kozłowski UKS G-8 Bielany Warszawa 0.29,22
2 Bartosz Loter UKP Unia Oświęcim 0.29,33
3 Mateusz Łupiński UKP Polonia Warszawa 0.30,15

50 m stylem klasycznym chłopców - eliminacje

1 Stanisław Kozłowski UKS G-8 Bielany Warszawa 0.29,22
2 Bartosz Loter UKP Unia Oświęcim 0.29,35



50 m stylem grzbietowym chłopców - Finał

1 Mateusz Falarz TP Zielona Góra 0.26,50
2 Przemysław Jankowski UKS Żabianka Gdańsk 0.27,04
3 Nataniel Ślęczka UKS Nika Sport Team Kraków 0.27,80

50 m stylem grzbietowym chłopców - eliminacje

1 Mateusz Falarz TP Zielona Góra 0.26,87
. ... ... ...
23 Kacper Piecha UKP Unia Oświęcim 0.29,22



100 m stylem klasycznym chłopców - Finał

1 Stanisław Kozłowski UKS G-8 Bielany Warszawa 1.05,92
2 Bartosz Loter UKP Unia Oświęcim 1.05,95
3 Mateusz Lipiński UKP Polonia Warszawa 1.06,32

100 m stylem klasycznym chłopców - eliminacje

1 Stanisław Kozłowski UKS G-8 Bielany Warszawa 1.06,83
2 Bartosz Loter UKP Unia Oświęcim 1.07,29



100 m stylem grzbietowym chłopców - eliminacje

1 Jakub Szpaler MKP Szczecin 0.58,27  
2 Mateusz Falarz TP Zielona Góra 0.58,29  
3 Przemysław Jankowski UKS Żabianka Gdańsk 0.58,68  
. ... ... ... ...
18 Kacper Piecha UKP Unia Oświęcim 1.03,34 8 m. Finał B

100 m stylem grzbietowym chłopców - eliminacje

1 Jakub Szpaler MKP Szczecin 0.59,32
. ... ... ...
22 Kacper Piecha UKP Unia Oświęcim 1.03,85



200 m stylem klasycznym chłopców - Finał

1 Bartosz Kobus UKS 190 Łódź 2.21,17
2 Błażej Ćwiek UKS Żabianka Gdańsk 2.23,34
3 Mateusz Łupiński UKP Polonia Warszawa 2.25,36
. ... ... ...
5 Bartosz Loter UKP Unia Oświęcim 2.26,20

200 m stylem klasycznym chłopców - eliminacje

1 Błażej Ćwiek UKS Żabianka Gdańsk 2.26,46
. ... ... ...
5 Bartosz Loter UKP Unia Oświęcim 2.30,06



200 m stylem grzbietowym chłopców - Finał

1 Przemysław Jankowski UKS Żabianka Gdańsk 2.07,55
2 Jakub Szpaler MKP Szczecin 2.07,86
3 Mateusz Kowalski UKS Żabianka Gdańsk 2.08,13

200 m stylem grzbietowym chłopców - eliminacje

1 Filip Suchański UKS 51 Lublin 1.03,58
. ... ... ...
24 Kacper Piecha UKP Unia Oświęcim 2.23,15



Sztafeta mieszana 4 x 100 m stylem zmiennym

1 UKS Żabianka Gdańsk 4.05,45
2 MKS Jedynka Łódź 4.06,68
3 UKP Polonia I Warszawa 4.12,30
. ... ...
DSQ UKP Unia I Oświęcim 4.18,11

* Bartosz Loter (1.05,00), Kacper Piecha (0.56,60)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności