www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







JUNIORZY AKADEMII TALENTÓW MISTRZAMI ŚLĄSKA 21/02/2021


Pierwszy zespół Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla z kompletem zwycięstw i bez straty seta triumfował w turnieju finałowym siatkarskich Mistrzostw Śląska Juniorów, który odbył się w dniach 17-21 stycznia w Jastrzębiu-Zdroju.
Druga drużyna Akademii Talentów została sklasyfikowana na czwartej pozycji.


Wyniki:

17.02.2021
AT Jastrzębskiego Węgla I - AT Jastrzębskiego Węgla II - 3:0 (14, 13, 17)
AZS Stoelzle Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - 3:0 (15, 9, 19)

18.02.2021
AT Jastrzębskiego Węgla I - UKS Jedynka II Jaworzno - 3:0 (15, 10, 15)
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - AT Jastrzębskiego Węgla II - 3:2 (-25, 14, 23, -22, 15)

19.02.2021
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - UKS Jedynka II Jaworzno - 3:0 (18, 20, 22)
AZS Stoelzle Częstochowa - AT Jastrzębskiego Węgla II - 3:0 (23, 19, 20)

20.02.2021
AT Jastrzębskiego Węgla I - BBTS Włókniarz Bielsko-Białą - 3:0 (23, 16, 19)
AZS Stoelzle Częstochowa - UKS Jedynka II Jaworzno - 3:0 (15, 22, 18)

21.02.2021
AT Jastrzębskiego Węgla II - UKS Jedynka II Jaworzno - 3:1 (-19, 20, 19, 20)
AT Jastrzębskiego Węgla I - AZS Stoelzle Częstochowa - 3:0 (10, 23, 23)


1 AT Jastrzębskiego Węgla I 4 8 pkt. 12.0
2 Eco=Team AZS Stoelzle Częstochowa 4 7 pkt. 9:3
3 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 4 6 pkt. 6:8
4 AT Jastrzębskiego Węgla II 4 5 pkt. 5:10
5 UKS Jedynka II Jaworzno 4 4 pkt. 1:12


Nagrody indywidualne:
MVP turnieju: Kuba Hawryluk (AT Jastrzębskiego Węgla I)
Najlepszy przyjmujący: Jędrzej Bąkiewicz (Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa)
Najlepszy atakujący: Filip Jarosiński (AT Jastrzębskiego Węgla I)
Najlepszy libero: Mateusz Holesz (Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa)
Najlepszy zagrywający: Marek Komorowski (AT Jastrzębskiego Węgla I)
Najlepszy rozgrywający: Kajetan Kubicki (AT Jastrzębskiego Węgla I)

Najlepszy środkowy: Dawid Waligóra (BBTS Włókniarz Bielsko-Biała)


Skład Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla I: Kajetan Kubicki, Konrad Kundera, Marek Komorowski, Daniel Puchcij, Olivier Wójcik, Filip Jarosiński, Dominik Czerny, Mariusz Połyński, Tymoteusz Brzoza, Mateusz Kufka, Kuba Hawryluk, Tomasz Pogoda

Skład Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla II: Wiktor Kowalski, Łukasz Nowak, Jakub Gemborys, Jakub Kulig, Wojciech Badowski, Mateusz Fedorowicz, Bartosz Fijałek, Patryk Gromski, Maciej Haręża, Aleksander Pikuła, Jakub Styrnol, Wojciech Dudzik, Kamil Strzymszok, Maksymilian Granieczny, Paweł Tuz, Patryk Siejka




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności