www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







XLI TURNIEJ GRAND PRIX OKRĘGU ŚLĄSK-POŁUDNIE 28/11/2010


Wczoraj w Rogowie rozegrano XLI Turniej Grand Prix Okręgu Śląsk-Południe w skacie.
W imprezie triumfował Henryk Herok (Jubilat Jastrzębie), który wyprzedził Mirosława Figasa (Forteca Świerklany) oraz Dariusza Pniaka (SC Strażak Głożyny).

W klasyfikacji końcowej Grand Prix triumfował Adam Juraszek (SC Strażak Głożyny). Najlepszy z naszych zawodników - Krzysztof Taczała (WOK Gołkowice) został sklasyfikowany na jedenastej pozycji.

Wyniki:

1Henryk HerokJubilat Jastrzębie3174 pkt.
2Mirosław FigasForteca Świerklany2832 pkt.
3Dariusz PniakSC Strażak Głożyny2807 pkt.
4Alfred OrawskiWOKiR Połomia2663 pkt.
5Józef GlacJubilat Jastrzębie2512 pkt.
6Henryk OchmanWOK Godów2512 pkt.
..........
8Henryk CzaplaJubilat Jastrzębie2482 pkt.
10Krzysztof TaczałaWOK Gołkowice2403 pkt.
12Henryk PaweraWOK Gołkowice2356 pkt.
48Józef PaculaJubilat Jastrzębie1708 pkt.
52Bronisław MuchaWOK Gołkowice1622 pkt.
59Lesław UrygaWOK Gołkowice1424 pkt.
71Alfred WawrzykJubilat Jastrzębie821 pkt.



Klasyfikacja końcowa Grand Prix

1Adam JuraszekSC Strażak Głożyny869 PKT.72 172 pkt.
2Marian PielaczLKS Dąb Gaszowice866 PKT.75 307 pkt.
3Jerzy KabutLKS Górki Śląskie863 PKT.81 863 pkt.
4Jerzy MozesSC Czarni Gorzyce834 PKT.77 062 pkt.
5Bolesław TomaszewskiLKS Dąb Gaszowice783 PKT.70 493 pkt.
6Władysław MaziarczykSC Strażak Głożyny774 PKT.68 861 pkt.
.............
11Krzysztof TaczałaWOK Gołkowice621 PKT.64 913 pkt.
13Hernyk PaweraWOK Gołkowice608 PKT.64 929 pkt.
15Bronisław MuchaWOK Gołkowice580 PKT.67 960 pkt.
19Lesław UrygaWOK Gołkowice514 PKT.67 118 pkt.
24Józef MołdrzykWOK Skrzyszów435 PKT.44 590 pkt.
51Eugeniusz IckiewiczWOK Gołkowice205 PKT.42 320 pkt.
57Henryk OchmanWOK Godów189 PKT.43 107 pkt.
64Eugenisuz WojaczekWOK Skrzyszów155 PKT.14 850 pkt.
87Ireneusz GrobelnyWOK Gołkowice89 PKT.8 524 pkt.
109Stanisław DurczokWOK Skrzyszów43 PKT.3 766 pkt.
111Jerzy OślizłoWOK Skrzyszów40 PKT.3 635 pkt.
115Bronisław PolnikWOK Skrzyszów36 PKT.18 611 pkt.
117Bernard GrobelnyWOK Gołkowice35 PKT.5 741 pkt.
148Leonard KłosekWOK Skrzyszów7 PKT.1 721 pkt.
149Władysław ChrobokWOK Gołkowice6 PKT.8 122 pkt.
163Jerzy OślizłoWOK Skrzyszów2 PKT.3 143 pkt.
165Paweł GrobelnyWOK Godów2 PKT.3 033 pkt.
173Marian StaroszczykWOK Skrzyszów2 PKT.1 688 pkt.
181Henryk SzwarcWOK Godów1 PKT.1 460 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2023 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności