www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







GRAND PRIX POLSKI 2013 W SKACIE ZAKOŃCZONE 09/12/2013


Artur Sobczyk (Nadwiślan Góra) wygrał VIII Turniej Grand Prix Polski w skacie, który odbył się Rudzie Śląskiej.
Z naszych zawodników najlepiej zaprezentował się Henryk Czapla (Jubilat Jastrzębie), zajmując trzydzieste trzecie miejsce.
Warto wspomnieć, że w gronie juniorów najlepszy okazał się Paweł Jabłoński (KS MOSiR Cieszyn).

Wczorajsze zawody zakończyły w tegorocznej edycji Grand Prix Polski. Zwycięzcą klasyfikacji generalnej został Krzysztof Noga (KWK Bolesław Śmiały Łaziska Górne). Najwyżej sklasyfikowanym naszym skacistą został Paweł Herman (KS MOSiR Cieszyn), z kolei Paweł Jabłoński uplasował się na trzeciej pozycji w kategorii Junior.


Wyniki:

1 Artur Sobczyk Nadwiślan Góra 3452 pkt.
2 Krystian Balcar WOKiR Połomia 3177 pkt.
3 Franciszek Polok LKS Forteca Świerklany 3146 pkt.
4 Henryk Banasik Silesia Tarnowskie Góry 3134 pkt.
5 Henryk Hozakowski Amicus KWK Staszic Katowice 3023 pkt.
6 Andrzej Beczała Grobla Ćwiklice 3004 pkt.
. ... ... ...
33 Henryk Czapla Jubilat Jastrzębie 2672 pkt.
53 Eugeniusz Ickiewicz WOK Gołkowice 2557 pkt.
56 Krzysztof Czauderna KS MOSiR Cieszyn 2545 pkt.
71 Paweł Jabłoński KS MOSiR Cieszyn 2433 pkt.
72 Piotr Pacholczyk KS MOSiR Cieszyn 2423 pkt.
73 Paweł Herman KS MOSiR Cieszyn 2399 pkt.
76 Józef Pacula Jubilat Jastrzębie 2391 pkt.
277 Wojciech Ciastowicz Jubilat Jastrzębie 1614 pkt.
355 Wiesław Kiełbasa Jubilast Jastrzębie 1259 pkt.
362 Józef Glac Jubilat Jastrzębie 1228 pkt.


Seniorzy

1 Krystian Balcar WOKiR Połomia 3177 pkt.
2 Franciszek Polok LKS Forteca Świerklany 3146 pkt.
3 Henryk Hozakowski Amicus KWK Staszic Katowice 3023 pkt.
. ... ... ...
21 Eugeniusz Ickiewicz WOK Gołkowice 2557 pkt.
28 Józef Pacula Jubilat Jastrzębie 2391 pkt.
277 Wojciech Ciastowicz Jubilat Jastrzębie 1614 pkt.


Juniorzy

1 Paweł Jabłoński KS MOSiR Cieszyn 2433 pkt.
2 Aleksander Frysztacki Amicus KWK Staszic Katowice 1839 pkt.
3 Marcin Łapuszek LKS Wyry 1806 pkt.




Klasyfikacja końcowa Grand Prix Polski

1 Krzysztof Noga KWK Bolesław Śmiały Łaziska Górne 886 PKT 20 566 pkt.
2 Józef Gryszczyk Szombierki Bytom 872 PKT 19 151 pkt.
3 Arkadiusz Konowalski Amicus KWK Staszic Katowice 813 PKT 19 742 pkt.
4 Dawid Michalski Buk Rudy 806 PKT 19 195 pkt.
5 Jerzy Trzeciakowski Lech Kędzierzyn-Koźle 758 PKT 18 820 pkt.
6 Piotr Gajda LKS Forteca Świerklany 758 PKT 18 444 pkt.
. ... ...   ...
29 Paweł Herman KS MOSiR Cieszyn 608 PKT 17 682 pkt.
38 Henryk Czapla Jubilat Jastrzębie 586 PKT 14 650 pkt.
47 Eugeniusz Pędziwiatr Jubilat Jastrzębie 545 PKT 15 033 pkt.
99 Jacenty Jabłoński KS MOSiR Cieszyn 424 PKT 16 282 pkt.
113 Piotr Pacholczyk KS MOSiR Cieszyn 409 PKT 11 420 pkt.
148 Wiesław Kiełbasa Jubilat Jastrzębie 358 PKT 10 440 pkt.
158 Wojciech Ciastowicz Jubilat Jastrzębie 344 PKT 12 618 pkt.
205 Józef Glac Jubilat Jastrzębie 286 PKT 12 464 pkt.
218 Paweł Jabłoński KS MOSiR Cieszyn 268 PKT 14 129 pkt.
254 Eugeniusz Ickiewicz WOK Gołkowice 234 PKT 5 099 pkt.
330 Krzysztof Czauderna KS MOSiR Cieszyn 176 PKT 8 123 pkt.
364 Józef Pacula Jubilat Jastrzębie 153 PKT 6 303 pkt.
539 Bronisław Mucha WOK Skrzyszów 60 PKT 3 563 pkt.
587 Bronisław Kroczek KS MOSiR Cieszyn 46 PKT 2151 pkt.
758 Jerzy Oślizło WOK Skrzyszów 12 PKT 1332 pkt.
759 Lesław Uryga WOK Gołkowice 12 PKT 1331 pkt.
765 Mirosław Dunst Jubilat Jastrzębie 10 PKT 1296 pkt.
767 Stanisław Mazur Jubilat Jastrzębie 10 PKT 1293 pkt.


Seniorzy

1 Józef Gryszczyk Szombierki Bytom 872 PKT 19 151 pkt.
2 Franciszek Polok LKS Forteca Świerklany 728 PKT 18 425 pkt.
3 Józef Hosemann Chemik Siemianowice Śl. 697 PKT 17 606 pkt.
. ... ...   ...
11 Eugeniusz Pędziwiatr Jubilat Jastrzębie 545 PKT 15 033 pkt.
93 Eugeniusz Ickiewicz WOK Gołkowice 234 PKT 5 099 pkt.
147 Józef Pacula Jubilat Jastrzębie 153 PKT 6 303 pkt.
331 Jerzy Oślizło WOK Skrzyszów 12 PKT 1332 pkt.
332 Lesław Uryga WOK Gołkowice 12 PKT 1331 pkt.


Juniorzy

1 Mateusz Dąbrowski KWK Bolesław Śmiały Łaziska Górne 431 PKT 14 033 pkt.
2 Aleksander Frysztacki Amicus KWK Staszic Katowice 399 PKT 14 412 pkt.
3 Paweł Jabłoński KS MOSiR Cieszyn 268 PKT 14 129 pkt.





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności