www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ALPEJCZYCY I SKIBOBIŚCI O PUCHAR WÓJTA GMINY BRENNA 13/02/2007


W minioną niedzielę na stoku przy wyciągu narciarskim 'Borynia' w Brennej Węgierski rozegrano zawody o Puchar Wójta Gminy Brenna, które były zarazem drugą imprezą z cyklu 'Puchar Beskidzkich Groni' w narciarstwie alpejskim.
Na starcie slalomu giganta stanęło 94 zawodników, wśród których najlepsi okazali się Wiktoria Pokorny, Jacek Jagosz, Katarzyna Szczotka, Tobiasz Słowioczek, Katarzyna Wąsek, Mateusz Matuszyński, Klaudia Przybyła, Przemysław Gałuszka, Magda Baranowska, Maciej Sromek, Edyta Kłósko, Paweł Polak, Dorota Kozłowska, Łukasz Bojanowski i Zygmunt Binda.

W ramach imprezy rozegrano również zawody skibobowe. Tu na najwyższym stopniu podium stanęli Paulina Szendzielarz, Agata Hołomek, Anna Malik, Grzegorz Cieślar, Dawid Śliwka i Łukasz Czerch.


Wyniki:


NARCIARSTWO ALPEJSKIE

Przedszkolaki (dziewczynki) - rocznik 2000 i młodsze

1Wiktoria Pokorny0.32,93
2Nikoleta Więcek0.56,41
3Julia Jagosz1.01,64
4Zofia Bojanowska1.06,16


Przedszkolaki (chłopcy) - rocznik 2000 i młodsze

1Jacek Jagosz0.52,27
2Bartłomiej Sanetra0.53,85
3Jakub Faleńczyk2.56,84


Klasy I-II (dziewczynki) - rocznik 1998-99

1Katarzyna Szczotka0.28,89
2Joanna Heller0.30,19
3Sabina Widło0.30,72
4Dominika Sanetra0.31,66
5Anna Ścisłowicz1.33,48


Klasy I-II (chłopcy) - rocznik 1998-99

1Tobiasz Słowioczek0.25,67
2Michał Brachaczek0.25,92
3Paweł Wąsek0.26,51
4Bartosz Żurawik0.28,44
5Piotr Greń0.29,88
6Michał Greń0.29,99
7Michał Gluck0.33,34
8Tomasz Rodecki0.40,93
9Dominik Ferfecki0.41,63
10Łukasz Kwaśny1.52,77


Klasy III-IV (dziewczynki) - rocznik 1996-97

1Katarzyna Wąsek0.24,43
2Beata Pawelska0.25,48
3Natalia Podżorska0.27,27


Klasy III-IV (chłopcy) - rocznik 1996-97

1Mateusz Matuszyński0.26,10
2Tomasz Maciejowski0.26,25
3Mieszko Kuczański0.26,83
4Tomasz Heller0.28,14
5Przemysław Podżorski0.31,27
6Jan Dyrda0.35,23
7Marcin Widenka1.04,08


Klasy V-VI (dziewczynki) - rocznik 1994-95

1Klaudia Przybyła0.24,77
2Monika Macura0.25,79
3Mirella Heller0.25,89
4Dominika Pilch0.26,01
5Kornelia Greń0.27,70
6Agnieszka Kwaśny0.44,52
7Julia Rodecka0.46,78


Klasy V-VI (chłopcy) - rocznik 1994-95

1Przemysław Gałuszka0.23,67
2Piotr Widło0.23,93
3Jakub Hławiczka0.24,64
4Andrzej Procner0.24,87
5Konrad Kania0.25,05
6Mateusz Rucki0.26,16
7Grzegorz Kargul0.26,70
8Robert Swoboda0.27,69


Gimnazjum (dziewczyny) - rocznik 1991-93

1Magda Baranowska0.24,60
2Dorota Greń0.27,39
3Maja Greń0.28,16
4Karolina Iskrzycka0.33,30


Gimnazjum (chłopcy) - rocznik 1991-93

1Maciej Sromek0.24,50
2Michał Kasperek0.23,05
3Jakub Kos0.24,79


Kobiety (17-35 lat) - rocznik 1972-90

1Edyta Kłósko0.24,25
2Anna Kłósko0.25,57
3Agata Stec0.26,86
4Agnieszka Bujoczek0.28,18


Mężczyźni (17-35 lat) - rocznik 1972-90

1Paweł Polak0.21,95
2Krzysztof Kania0.22,69
2Łukasz Czerch0.22,69
4Jarosław Michalec0.23,04
5Janusz Nieboras0.23,15
6Łukasz Zwias0.24,08
7Bartłomiej Pędziwiatr0.24,40
8Marcjan Świder0.24,52
9Wojciech Krakowski0.24,63
10Krzysztof Konieczny0.25,41
11Tomasz Cieślar0.25,43
12Tomasz Kuczera0.27,10
13Edward Jagosz0.27,68
14Rafał Kałuża1.25,53


Kobiety (36-50 lat) - rocznik 1957-71

1Dorota Kozłowska0.28,62
2Grażyna Wąsek0.34,71


Mężczyźni (36-50 lat) - rocznik 1957-71

1Łukasz Bojanowski0.22,37
2Jarosław Kargul0.23,10
3Jacek Pasterny0.23,81
4Mirosław Kolarczyk0.24,98
5Ireneusz Heller0.25,49
6Krzysztof Gluck0.26,14
7Dariusz Dzida0.26,47
8Adam Cieślar0.27,27
9Piotr Marcy0.56,87


Mężczyźni (pow. 50 lat) - rocznik 1957-71

1Zygmunt Binda0.25,19
2Henryk Kałuża0.27,41
3Antoni Stec0.28,83
4Zygmunt Greń0.31,43



SKIBOBY

Młodziczki

1Paulina SzendzielarzLKS Beskid Brenna0.37,62
2Anna ChrapekLKS Beskid Brenna0.40,89
3Marta HołomekLKS Beskid Brenna0.42,12


Juniorki młodsze

1Agata HołomekLKS Beskid Brenna0.27,76
2Iwona SłowiokLKS Beskid Brenna0.28,84
3Katarzyna CzaplaUKS Jedynka Skoczów0.32,28


Juniorki

1Anna MalikSTS Skoczów0.27,24
2Monika MalikSTS Skoczów0.28,37
3Natalia MirochaLKS Beskid Brenna0.29,20


Juniorzy młodsi

1Grzegorz CieślarLKS Beskid Brenna0.26,41
2Martin ŚliwkaKS Wisła Ustronianka0.27,11
3Adrian KreissSTS Skoczów0.34,95


Juniorzy

1Dawid ŚliwkaKS Wisła Ustronianka0.24,49
2Dawid FerfeckiLKS Beskid Brenna0.26,70
3Paweł MadziaLKS Beskid Brenna0.27,19


Seniorzy

1Łukasz CzerchSTS Skoczów0.23,25
2Zbigniew CzaplaUKS Jedynka Skoczów0.24,70
3Mateusz GreńLKS Beskid Brenna0.24,82




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności