www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







DAWID ŚLIWKA BRĄZOWYM MEDALISTĄ SKIBOBOWYCH MISTRZOSTW ŚWIATA 11/03/2007


Z jednym medalem powracają polscy skibobiści z 30. Mistrzostw Świata Seniorek, Seniorów i Juniorów w skibobach, które odbyły się w dniach 6-9 marca w austriackiej miejscowości Aigen.
Brązowy krążek w kombinacji juniorów wywalczył Dawid Śliwka (KS Wisła Ustronianka).

We wspomnianej konkurencji, na którą składają się wyniki osiągnięte w zjeździe, slalomie gigancie i slalomie, czwarte miejsce w rywalizacji kobiet zajęła Sylwia Kawik. Zawodniczka Beskidu Brenna jeździła zresztą najrówniej z całej polskiej ekipy plasując się na czwartej pozycji w super gigancie oraz piątej w zjeździe, slalomie gigancie i slalomie.


Wyniki:


Zjazd (06.03.2007)

Seniorki

1Alena HousovaCzechy1.05,04
2Petra MortenhuemerAustria1.06,53
3Petra PolakovaCzechy1.07,60
4Klara HofmanovaCzechy1.09,95
5Sylwia KawikLKS Beskid Brenna1.10,23
6Monika LehmpfuhlNiemcy1.10,51
..........
8Monika MalikSTS Skoczów1.15,23
9Anna MalikSTS Skoczów1.15,97


Seniorzy

1David KrejciCzechy1.01,02
2Markus MoserAustria1.01,92
3Stepan HlavacCzechy1.02,40
4Bjoern WalterSzwajcaria1.02,97
5Ales HouserCzechy1.03,55
5Stanislav JezekCzechy1.03,55
..........
19Zbigniew CzaplaSTS Skoczów1.11,27


Juniorzy

1Martin GastlAustria1.06,88
2Michal PaslerCzechy1.07,73
3Christian TschumperlinSzwajcaria1.08,08
4Jakub JezekCzechy1.08,53
5Simon RauterAustria1.08,73
6Petr CihacekCzechy1.10,45
..........
10Dawid ŚliwkaKS Wisła Ustronianka1.13,26
13Paweł MadziaLKS Beskid Brenna1.16,37



Super Gigant (07.03.2007)

Seniorki

1Alena HousovaCzechy1.15,79
2Petra MortenhuemerAustria1.16,05
3Lisa ZaffAustria1.18,40
4Sylwia KawikLKS Beskid Brenna1.19,04
5Petra PolakovaCzechy1.19,93
6Andrea BurstallerAustria1.21,47
..........
8Monika MalikSTS Skoczów1.26,09
9Anna MalikSTS Skoczów1.27,16


Seniorzy

1David KrejciCzechy1.10,51
2Bjoern WalterSzwajcaria1.10,59
3Stanislav JezekCzechy1.11,14
4Markus MoserAustria1.11,32
5Stepan HlavacCzechy1.11,71
6Christian AblingerCzechy1.12,06
..........
17Zbigniew CzaplaSTS Skoczów1.18,94


Juniorzy

1Martin GastlAustria1.15,00
2Michal PaslerCzechy1.16,29
3Simon RauterAustria1.16,33
4Christian TschumperlinSzwajcaria1.16,48
5Petr CihacekCzechy1.18,25
6Dawid ŚliwkaKS Wisła Ustronianka1.19,74
..........
11Paweł MadziaLKS Beskid Brenna1.25,70



Slalom Gigant (08.03.2007)

Seniorki

1Petra MortenhuemerAustria1.28,39
2Alena HousovaCzechy1.29,91
3Petra PolakovaCzechy1.31,63
4Lisa ZaffAustria1.31,69
5Sylwia KawikLKS Beskid Brenna1.33,26
6Andrea BurstallerAustria1.36,41
..........
9Monika MalikSTS Skoczów1.41,26
10Anna MalikSTS Skoczów1.41,36


Seniorzy

1David KrejciCzechy1.23,84
2Bjoern WalterSzwajcaria1.24,05
3Stepan HlavacCzechy1.24,33
4Stanislav JezekCzechy1.24,42
5Markus MoserAustria1.25,06
6Gerhard HauerAustria1.25,21
..........
21Zbigniew CzaplaSTS Skoczów1.33,77


Juniorzy

1Simon RauterAustria1.28,98
2Martin GastlAustria1.29,01
3Jakub JezekCzechy1.29,64
4Dawid ŚliwkaKS Wisła Ustronianka1.33,59
5Julian GmeinerAustria1.35,08
6Petr CihacekCzechy1.35,66
..........
9Paweł MadziaLKS Beskid Brenna1.41,63



Slalom (09.03.2007)

Seniorki

1Petra MortenhuemerAustria1.38,860.48,77 + 0.50,09
2Alena HousovaCzechy1.38,890.49,02 + 0.49,87
3Petra PolakovaCzechy1.40,080.49,47 + 0.50,61
4Lisa ZaffAustria1.41,270.49,90 + 0.51,37
5Sylwia KawikLKS Beskid Brenna1.44,300.52,17 + 0.52,13
6Monika MalikSTS Skoczów1.46,200.53,01 + 0.53,19
.............
8Anna MalikSTS Skoczów1.52,870.56,44 + 0.56,43


Seniorzy

1Markus MoserAustria1.29,470.43,97 + 0.45,50
2Stanislav JezekCzechy1.30,050.44,45 + 0.45,60
3David KrejciCzechy1.31,630.45,06 + 0.46,57
4Ales HouserCzechy1.33,840.46,92 + 0.46,92
5Christian AblingerAustria1.33,860.46,75 + 0.47,11
6Ales HousaCzechy1.33,980.46,34 + 0.47,64
.............
13Zbigniew CzaplaSTS Skoczów1.43,540.51,79 + 0.51,75


Juniorzy

1Martin GastlAustria1.37,810.48,10 + 0.49,71
2Jakub JezekCzechy1.41,110.50,12 + 0.50,99
3Petr KaufmannCzechy1.43,510.50,82 + 0.52,69
4Michal PaslerCzechy1.43,660.50,04 + 0.53,62
5Dawid ŚliwkaKS Wisła Ustronianka1.43,670.52,38 + 0.51,29
6Petr CihacekCzechy1.46,490.54,17 + 0.52,32
7Paweł MadziaLKS Beskid Brenna1.49,180.55,17 + 0.53,46



Kombinacja (zjazd + slalom gigant + slalom)

Seniorki

1Petra MortenhuemerAustria4.13,78
2Alena HousovaCzechy4.14,66
3Petra PolakovaCzechy4.19,31
4Sylwia KawikLKS Beskid Brenna4.27,79
5Andrea BurstallerAustria4.41,30
6Monika LehmpfuhlNiemcy4.42,10
7Monika MalikSTS Skoczów4.42,69
8Anna MalikSTS Skoczów4.50,20


Seniorzy

1Markus MoserAustria3.56,45
2David KrejciCzechy3.56,49
3Stanislav JezekCzechy3.58,02
4Bjoern WalterSzwajcaria4.02,68
5Ales HousaCzechy4.03,55
6Ales HouserCzechy4.04,53
..........
14Zbigniew CzaplaSTS Skoczów4.28,58


Juniorzy

1Martin GastlAustria4.13,70
2Jakub JezekCzechy4.19,28
3Dawid ŚliwkaKS Wisła Ustronianka4.30,52
4Petr CihacekCzechy4.32,60
5Julian GmeinerAustria4.42,05
6Paweł MadziaLKS Beskid Brenna4.47,18




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności