www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MONIKA MALIK SKIBOBOWĄ MISTRZYNIĄ ŚWIATA 18/01/2009


Dwa medale to bilans startów polskich skibobistów w pierwszym dniu Małych Mistrzostw Świata, czyli mistrzostw w kategoriach młodzieżowych i weteranów, które odbywają się w bawarskiej miejscowości Bischofsmais.
Oba wywalczyła Monika Malik (STS Skoczów). Nasza juniorka zaczęła od brązu w super gigancie, a w następnym starcie – slalomie gigancie wywalczyła tytuł mistrzowski.

Wyniki:


Super Gigant (17.01.2009)

Młodziczki

1Stefanie KniegerAustria1.14,80
2Pavlina TojnarovaCzechy1.23,38
3Lisa Marie PolenzAustria1.28,94


Juniorki młodsze

1Melanie KniegerAustria1.05,13
2Olga SiewertNiemcy1.10,52
3Nina KnappAustria1.11,25
.......
9Anna ChrapekLKS Beskid Brenna1.16,60
10Sylwia MirochaLKS Beskid Brenna1.18,90
13Paulina SzendzielarzLKS Beskid Brenna1.28,64


Juniorki

1Claudia HartlAustria1.05,59
2Aneta HavlickovaCzechy1.06,43
3Monika MalikSTS Skoczów1.07,70
.......
6Agata HołomekLKS Beskid Brenna1.08,22


Weteranki I

1Michaela FerlingNiemcy1.09,43
2Karin WilleAustria1.17,22
3Katerina KonecnaCzechy1.19,07


Weteranki II

1Birgit KaiserAustria1.14,52
2Martha GastlAustria1.15,34
3Evelyn Sonderegger-ZaffAustria1.15,61


Weteranki III

1Jana TruneckovaCzechy1.14,40
2Margit FaltlhauserNiemcy1.17,73
3Ilse FlorAustria1.43,34


Młodzicy

1Patrick GamperAustria1.13,69
2Florian GamperAustria1.19,86
3Mario GamperAustria1.20,28


Juniorzy młodsi

1Dominik AblingerAustria1.03,59
2Thomas GastlAustria1.06,13
3Jan FleglCzechy1.06,60
.......
9Piotr FerfeckiLKS Beskid Brenna1.17,06
-Szymon SzendzielarzLKS Beskid BrennaDNF


Weterani I (31-40 lat)

1Pavel HlavacCzechy1.00,95
2Roman GreschSzwajcaria1.02,89
3Stefan SohmAustria1.03,23


Weterani II (41-50 lat)

1Felix BreitenmoserSzwajcaria1.01,59
2Gerhard WolfAustria1.01,75
3Frank RauscherNiemcy1.03,39


Weterani III (51-60 lat)

1Albert RisiSzwajcaria1.04,79
2Karl MayrhoferAustria1.05,53
3Erich ZulligerSzwajcaria1.06,63


Weterani IV (61 lat i starsi)

1Erwin EggerAustria1.10,66
2Bruno PeterNiemcy1.11,54
3Denis OsbaldestonWielka Brytania1.13,20
4Bogdan StankowiczZakopane1.17,56



Slalom Gigant (17.01.2009)

Młodziczki

1Stefanie KniegerAustria1.21,44
2Pavlina TojnarovaCzechy1.28,95
3Angelina SpringhettiAustria1.37,20


Juniorki młodsze

1Melanie KniegerAustria1.13,73
2Olga SiewertNiemcy1.16,09
3Nina KnappAustria1.16,97
.......
9Anna ChrapekLKS Beskid Brenna1.25,11
10Sylwia MirochaLKS Beskid Brenna1.25,33
13Paulina SzendzielarzLKS Beskid Brenna1.35,29


Juniorki

1Monika MalikSTS Skoczów1.11,57
2Claudia HartlAustria1.11,95
3Aneta HavlickovaCzechy1.12,64
.......
6Agata HołomekLKS Beskid Brenna1.19,44


Weteranki I

1Michaela FerlingNiemcy1.16,53
2Karin WilleAustria1.22,26
3Katerina KonecnaCzechy1.26,97


Weteranki II

1Birgit KaiserAustria1.22,48
2Martha GastlAustria1.24,32
3Evelyn Sonderegger-ZaffAustria1.24,86


Weteranki III

1Jana TruneckovaCzechy1.21,48
2Margit FaltlhauserNiemcy1.27,27
3Ilse FlorAustria1.27,29


Młodzicy

1Patrick GamperAustria1.18,06
2Florian GamperAustria1.27,27
3Mario GamperAustria1.27,29


Juniorzy młodsi

1Dominik AblingerAustria1.09,73
2Jan FleglCzechy1.10,54
3Thomas KniegerAustria1.11,58
.......
8Piotr FerfeckiLKS Beskid Brenna1.22,41
9Szymon SzendzielarzLKS Beskid Brenna1.29,89


Weterani I (31-40 lat)

1Pavel HlavacCzechy1.05,95
2Roman GreschSzwajcaria1.08,06
3Stefan SohmAustria1.10,19


Weterani II (41-50 lat)

1Gerhard WolfAustria1.07,84
2Frank RauscherNiemcy1.08,61
3Guido RauscherNiemcy1.09,90


Weterani III (51-60 lat)

1Albert RisiSzwajcaria1.10,34
2Erich ZulligerSzwajcaria1.13,15
3Karl MayrhoferAustria1.13,27


Weterani IV (61 lat i starsi)

1Bruno PeterNiemcy1.17,74
2Erwin EggerAustria1.17,84
3Denis OsbaldestonWielka Brytania1.21,46
4Bogdan StankowiczZakopane1.23,00




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności