www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







SKIBOBOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA 14/02/2011


Bez medalu wrócili nasi skibobiści z Mistrzostw Świata Seniorek, Seniorów i Juniorów, które odbyły się w dniach 11-13 lutego w miejscowości Nauders w austriackim Tyrolu.
Zdecydowanie najlepiej zaprezentował się Adrian Kreiss (STS Skoczów), który trzykrotnie plasował się na czwartej pozycji w rywalizacji juniorów. Najbliżej upragnionego medalu był w supergigancie, gdzie przegrał z Czechem Patrikiem Holmanem o dziewięć setnych sekundy.

Wyniki:


Slalom (11.02.2010)

Seniorki

1Iris LienhardAustria1.34,200.45,43 + 0.48,77
2Alena HousovaCzechy1.35,670.46,40 + 0.49,27
3Klara HofmanovaCzechy1.37,810.47,59 + 0.50,22
4Kerstin ZoisterAustria1.42,530.49,35 + 0.53,18
5Claudia HartlAustria1.44,260.50,39 + 0.53,87
6Lisa ZaffAustria1.44,780.50,86 + 0.53,92
7Wioletta PachułaLKS Beskid Brenna1.44,940.50,58 + 0.54,36
8Agata HołomekLKS Beskid Brenna1.56,600.56,81 + 0.59,79


Seniorzy

1Markus MoserAustria1.28,230.42,36 + 0.45,87
2Gerhard HauerAustria1.29,370.42,75 + 0.46,62
3Christan AblingerAustria1.31,930.44,70 + 0.47,23
4Tomas MatatkoCzechy1.32,240.44,65 + 0.47,59
5Pavel CichacekCzechy1.33,090.45,17 + 0.47,92
6Martin GuthjahrAustria1.33,760.44,84 + 0.48,92
.
14Paweł MadziaLKS Beskid Brenna1.44,220.50,16 + 0.54,06
-Zbigniew CzaplaSTS SkoczówDNFnie ukończył II przejazdu


Juniorzy

1Jan FedorkoCzechy1.36,090.46,26 + 0.49,83
2Patrik HolmanCzechy1.39,090.48,58 + 0.50,51
3Dominik AblingerAustria1.41,740.46,24 + 0.55,50
4Emanuel WeidingerAustria1.44,460.53,32 + 0.51,14
5Adrian KreissSTS Skoczów1.45,200.51,26 + 0.53,94
6Alexander TemmelAustria2.01,590.51,89 + 1.09,70



Slalom gigant (12.02.2010)

Seniorki

1Alena HousovaCzechy2.06,781.04,27 + 1.02,51
2Klara HofmanovaCzechy2.09,351.02,73 + 1.06,62
3Lisa ZaffAustria2.10,951.06,83 + 1.04,12
4Iris LienhardAustria2.11,041.06,46 + 1.04,58
5Kerstin ZoisterAustria2.11,981.07,13 + 1.04,85
6Karolina PodraskaCzechy2.13,141.06,92 + 1.06,22
.
9Wioletta PachułaLKS Beskid Brenna2.23,811.13,01 + 1.10,80
10Agata HołomekLKS Beskid Brenna2.26,521.14,56 + 1.11,96


Seniorzy

1Gerhard HauerAustria1.59,411.00,17 + 0.59,24
2Markus MoserAustria2.00,021.01,15 + 0.58,97
3Tomas MatatkoCzechy2.00,061.00,65 + 0.59,41
4Christian SteinNiemcy2.00,081.00,35 + 0.59,73
4Christian TschumperlinSzwajcaria2.00,081.01,41 + 0.58,67
6Gerfried SeeberAustria2.00,251.00,83 + 0.59,42
.
16Zbigniew CzaplaSTS Skoczów2.14,651.07,77 + 1.06,88
18Paweł MadziaLKS Beskid Brenna2.19,221.10,29 + 1.08,83


Juniorzy

1Jan FedorkoCzechy2.02,671.01,68 + 1.00,99
2Patrik HolmanCzechy2.04,591.02,51 + 1.02,08
3Dominik AblingerAustria2.05,171.03,60 + 1.01,57
4Adrian KreissSTS Skoczów2.09,771.05,38 + 1.04,39
5Emanuel WeidingerAustria1.44,461.06,37 + 1.05,39
6Alexander TemmelAustria2.01,591.08,97 + 1.20,31



Super gigant (13.02.2010)

Seniorki

1Alena HousovaCzechy0.58,19
2Klara HofmanovaCzechy0.58,68
3Lisa ZaffAustria1.00,50
4Kestin ZoisterAustria1.00,76
5Iris LenhardAustria1.00,85
6Karolina PodraskaCzechy1.01,85
.
8Wioletta PachułaLKS Beskid Brenna1.06,40
9Agata HołomekLKS Beskid Brenna1.07,77


Seniorzy

1David KrejciCzechy0.54,37
2Bjorn WalterSzwajcaria0.55,31
3Urs TschumperlinSzwajcaria0.55,42
4Tomas MatatkoCzechy0.55,70
5Christian TschumperlinSzwajcaria0.55,71
6Pavel CihacekCzechy0.55,74
.
17Zbigniew CzaplaSTS Skoczów1.02,41
20Paweł MadziaLKS Beskid Brenna1.04,84


Juniorzy

1Jan FedorkoCzechy0.57,12
2Dominik AblingerAustria0.57,59
3Patrik HolmanCzechy0.59,87
4Adrian KreissSTS Skoczów0.59,96
5Emanuel WeidingerAustria1.00,96
6Alexander TemelAustria1.01,68



Kombinacja (slalom + slalom gigant + super gigant)

Seniorki

1Alena HousovaCzechy4.40,64
2Klara HofmanovaCzechy4.45,84
3Iris LenhardAustria4.46,09
4Kestin ZoisterAustria4.55,27
5Lisa ZaffAustria4.56,23
6Wioletta PachułaLKS Beskid Brenna5.15,15
.
8Agata HołomekLKS Beskid Brenna5.30,89


Seniorzy

1Markus MoserAustria4.24,18
2Gerhard HauerAustria4.24,73
3Tomas MatatkoCzechy4.28,00
4Pavel CihacekCzechy4.29,99
5Christian AblingerAustria4.30,01
6Gerfried SeeberAustria4.32,94
.
13Paweł MadziaLKS Beskid Brenna5.08,18


Juniorzy

1Jan FedorkoCzechy4.35,88
2Patrik HolmanCzechy4.43,55
3Dominik AblingerAustria4.44,50
4Adrian KreissSTS Skoczów4.54,93
5Emanuel WeidingerAustria4.57,18
6Alexander TemelAustria5.32,55




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności