www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







SKIBOBOWY PUCHAR ŚWIATA W AIGEN 13/03/2011


W dniach 11-12 marca w austriackiej miejscowości Aigen odbyły się zawody skibobowego Pucharu Świata Seniorów i Pucharu Europy Juniorów.
Z naszych zawodników najlepiej spisał się Adrian Kreiss (STS Skoczów), który zajął czwarte miejsce slalomie gigancie juniorów.

Wyniki:


Slalom gigant (11.03.2010)

Seniorki

1Alena HousovaCzechy0.56,91
2Iris LenhardAustria0.57,85
3Kestin ZoisterAustria0.58,12
4Klara HofmanovaCzechy0.59,27
5Lisa ZaffAustria0.59,28
6Aneta HavlickovaCzechy1.00,60
7Monika MalikSTS Skoczów1.01,69
.
11Wioletta PachułaLKS Beskid Brenna1.04,39


Seniorzy

1Gerhard HauerAustria0.54,13
2Christian AblingerAustria0.55,28
3Christian TschumperlinSzwajcaria0.55,41
4Urs TschumperlinSzwajcaria0.55,55
5Tomas MatatkoCzechy0.55,63
6Michal PaslerCzechy0.56,28
7Paweł MadziaLKS Beskid Brenna1.00,50


Juniorzy

1Jan FedorkoCzechy0.56,35
2Patrik HolmanCzechy0.57,15
3Dominik AblingerAustria0.58,09
4Adrian KreissSTS Skoczów0.58,60
5Thomas KniegerAustria0.59,22
6Alexander TemelAustria1.02,12



Super gigant (11.03.2010)

Seniorki

1Iris LenhardAustria0.57,68
2Alena HousovaCzechy0.57,75
3Klara HofmanovaCzechy0.58,35
4Kestin ZoisterAustria0.58,79
5Karolina PodraskaCzechy0.59,96
6Lisa ZaffAustria1.00,19
.
8Monika MalikSTS Skoczów1.01,05
10Wioletta PachułaLKS Beskid Brenna1.02,25


Seniorzy

1Gerhard HauerAustria0.54,08
2Bjorn WalterSzwajcaria0.54,79
3Christian AblingerAustria0.54,99
4Urs TschumperlinSzwajcaria0.55,16
5Tomas MatatkoCzechy0.55,58
6Gerfried SeeberAustria0.56,28
.
12Paweł MadziaLKS Beskid Brenna1.00,25


Juniorzy

1Dominik AblingerAustria0.56,68
2Jan FedorkoCzechy0.57,76
3Thomas KniegerAustria0.57,77
4Patrik HolmanCzechy0.59,35
5Adrian KreissSTS Skoczów0.59,64
6Alexander TemelAustria1.01,06



Slalom (12.03.2010)

Seniorki

1Alena HousovaCzechy1.22,880.40,53 + 0.42,35
2Iris LienhardAustria1.23,390.40,72 + 0.42,67
3Klara HofmanovaCzechy1.25,920.42,13 + 0.43,79
4Karolina PodraskaCzechy1.27,850.42,62 + 0.45,23
5Claudia HartlAustria1.29,200.43,83 + 0.45,37
6Kerstin ZoisterAustria1.29,570.43,17 + 0.46,40
7Wioletta PachułaLKS Beskid Brenna1.31,120.44,87 + 0.46,25
.
10Monika MalikSTS Skoczów1.33,510.44,99 + 0.48,52


Seniorzy

1Gerhard HauerAustria1.17,800.37,69 + 0.40,11
2Markus MoserAustria1.18,490.38,10 + 0.40,39
3Christan AblingerAustria1.20,100.38,96 + 0.41,14
4Gerfried SeeberAustria1.20,520.38,98 + 0.41,54
5Tomas MatatkoCzechy1.20,700.38,93 + 0.41,77
6Bjorn WalterSzwajcaria1.22,530.40,13 + 0.42,40
.
13Paweł MadziaLKS Beskid Brenna1.28,560.43,38 + 0.45,18


Juniorzy

1Dominik AblingerAustria1.23,740.40,29 + 0.43,45
2Thomas KniegerAustria1.26,520.41,77 + 0.44,75
3Patrik HolmanCzechy1.27,620.42,57 + 0.45,05
4Alexander TemmelAustria1.28,310.42,96 + 0.45,35
5Jan FedorkoCzechy1.29,170.45,41 + 0.43,76
6Adrian KreissSTS Skoczów1.31,240.44,52 + 0.46,72



Klasyfikacja Pucharu Świata (po jedenastu zawodach)



Seniorki

1Alena HousovaCzechy145 pkt.
2Klara HofmanovaCzechy119 pkt.
3Iris LenhardAustria93 pkt.
4Lisa ZaffAustria64 pkt.
5Kestin ZoisterAustria44 pkt.
6Aneta HavlickovaCzechy42 pkt.
.
11Wioletta PachułaLKS Beskid Brenna5 pkt.
12Monika MalikSTS Skoczów3 pkt.
14Agata HołomekLKS Beskid Brenna1 pkt.


Seniorzy

1Gerhard HauerAustria238 pkt.
2Bjorn WalterSzwajcaria153 pkt.
3Christian AblingerAustria138 pkt.
4Tomas MatatkoCzechy123 pkt.
5Markus MoserAustria119 pkt.
6Urs TschumperlinSzwajcaria85 pkt.
.
20Paweł MadziaLKS Beskid Brenna18 pkt.


Juniorzy

1Jan FedorkoCzechy137 pkt.
2Dominik AblingerAustria136 pkt.
3Patrik HolmanCzechy100 pkt.
4Emanuel WeidingerAustria63 pkt.
5Adrian KreissSTS Skoczów40 pkt.
6Jan FleglCzechy33 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności