www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







FINAŁOWE ZAWODY SKIBOBOWEGO PUCHARU ŚWIATA 03/04/2011


W dniach 1-2 kwietnia w szwajcarskiej miejscowości Grätchen odbyły się finałowe zawody skibobowego Pucharu Świata Seniorów i Pucharu Europy Juniorów.
Z naszych zawodników najlepiej spisał się Adrian Kreiss, który w pierwszej konkurencji zmagań juniorów – slalomie gigancie zajął drugie miejsce.
Między innymi dzięki temu startowi zawodnik STS-u Skoczów jest najwyżej sklasyfikowanym polskim zawodnikiem w PŚ (szóste miejsce w kategorii juniorów).

Wyniki:


Slalom gigant (01.04.2011)

Seniorki

1Alena HousovaCzechy0.43,86
2Iris LenhardAustria0.45,37
3Karolina PodraskaCzechy0.46,10
4Wioletta PachułaLKS Beskid Brenna0.50,41
5Aneta HavlickovaCzechy0.50,61
6Lisa ZaffAustria0.50,69
7Agata HołomekLKS Beskid Brenna0.54,29


Seniorzy

1David KrejciCzechy0.41,02
2Franz TschumperlinSzwajcaria0.42,08
3Gerhard HauerAustria0.42,34
4Urs TschumperlinSzwajcaria0.43,33
5Christian AblingerAustria0.43,33
6Markus AchleitnerAustria0.43,90
.
11Paweł MadziaLKS Beskid Brenna0.47,70


Juniorzy

1Thomas KniegerAustria0.43,37
2Adrian KreissSTS Skoczów0.47,73
3Emanuel WeidingerAustria0.47,92
4Dominik AblingerAustria1.05,15



Slalom równoległy (01.04.2011)

Seniorki

1Aneta HavlickovaCzechy
2Iris LenhardAustria
3Lisa ZaffAustria
4Karolina PodraskaCzechy
5Marika ZironNiemcy
6Agata HołomekLKS Beskid Brenna
.
DSQWioletta PachułaLKS Beskid Brenna


Seniorzy

1David KrejciCzechy
2Bjorn WalterSzwajcaria
3Christian AblingerAustria
4Tomas MatatkoCzechy
5Gerhard HauerAustria
6Franz TschumperlinSzwajcaria
.
DSQPaweł MadziaLKS Beskid Brenna


Juniorzy

1Dominik AblingerAustria
2Thomas KniegerAustria
3Jan FedorkoCzechy
4Patrik HolmanCzechy
5Emanuel WeidingerAustria
6Adrian KreissSTS Skoczów



Slalom gigant (02.04.2011)

Seniorki

1Alena HousovaCzechy0.49,96
2Iris LenhardAustria0.52,82
3Aneta HavlickovaCzechy0.54,44
4Wioletta PachułaLKS Beskid Brenna0.55,82
5Lisa ZaffAustria0.56,61
6Karolina PodraskaCzechy0.56,94
7Agata HołomekLKS Beskid Brenna1.03,11


Seniorzy

1Gerhard HauerAustria0.47,14
2Bjorn WalterSzwajcaria0.47,43
3David KrejciCzechy0.47,59
4Urs TschumperlinSzwajcaria0.47,62
5Christian AblingerAustria0.48,13
6Tomas MatatkoCzechy0.48,69
.
14Paweł MadziaLKS Beskid Brenna1.01,97


Juniorzy

1Dominik AblingerAustria0.49,61
2Thomas KniegerAustria0.50,22
3Jan FedorkoCzechy0.51,10
4Patrik HolmanCzechy0.52,23
5Adrian KreissSTS Skoczów0.53,46
6Emanuel WeidingerAustria0.53,60



Super gigant (02.04.2010)

Seniorki

1Alena HousovaCzechy0.45,08
2Lisa ZaffAustria0.47,96
3Aneta HavlickovaCzechy0.48,04
4Karolina PodraskaCzechy0.48,33
5Agata HołomekLKS Beskid Brenna0.53,22
.
-Wioletta PachułaLKS Beskid BrennaDNF


Seniorzy

1David KrejciCzechy0.41,70
2Gerhard HauerAustria0.47,96
3Franz TschumperlinSzwajcaria0.42,39
4Bjorn WalterSzwajcaria0.43,29
5Gerfried SeeberAustria0.44,55
6Christian TschumperlinSzwajcaria0.44,76
.
-Wioletta PachułaLKS Beskid BrennaDSQ


Juniorzy

1Jan FedorkoCzechy0.44,00
2Patrik HolmanCzechy0.44,86
3Emanuel WeidingerAustria0.46,32
4Dominik AblingerAustria0.58,86
.
-Adrian KreissSTS SkoczówDNF



Klasyfikacja końcowa Pucharu Świata (po piętnastu zawodach)



Seniorki

1Alena HousovaCzechy190 pkt.
2Iris LenhardAustria129 pkt.
3Klara HofmanovaCzechy119 pkt.
4Lisa ZaffAustria96 pkt.
5Aneta HavlickovaCzechy83 pkt.
6Karolina PodraskaCzechy64 pkt.
.
9Wioletta PachułaLKS Beskid Brenna21 pkt.
12Agata HołomekLKS Beskid Brenna15 pkt.
14Monika MalikSTS Skoczów3 pkt.


Seniorzy

1Gerhard HauerAustria309 pkt.
2Bjorn WalterSzwajcaria208 pkt.
3Christian AblingerAustria176 pkt.
4David KrejciCzechy161 pkt.
5Tomas MatatkoCzechy145 pkt.
6Markus MoserAustria119 pkt.
.
21Paweł MadziaLKS Beskid Brenna25 pkt.


Juniorzy

1Dominik AblingerAustria182 pkt.
2Jan FedorkoCzechy172 pkt.
3Patrik HolmanCzechy128 pkt.
4Emanuel WeidingerAustria93 pkt.
5Thomas KniegerAustria67 pkt.
6Adrian KreissSTS Skoczów62 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności