www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







II DZIEŃ SKIBOBOWEGO PŚ W NEUKIRCHEN 21/01/2013


Nienajlepszy start zanotowali nasi zawodnicy w drugim dniu skibobowego Pucharu Świata w austriackim Neukirchen am Großvenediges.
We wczorajszym slalomie gigancie jedynie Piotr Ferfecki (LKS Beskid Brenna), zajmując ósme miejsce w gronie juniorów zdobył punkt do klasyfikacji generalnej PŚ.


Wyniki:


Seniorki

1 Alena Housova Czechy 1.01,54 0.30,95 + 0.30,59
2 Klara Hofmanova Czechy 1.02,55 0.31,19 + 0.31,36
3 Claudia Hartl Austria 1.03,14 0.31,63 + 0.31,51
4 Stanislava Preclikova Czechy 1.04,01 0.32,06 + 0.31,95
5 Lisa Zaff Austria 1.04,76 0.32,50 + 0.32,26
6 Karolina Podraska Czechy 1.06,30 0.33,12 + 0.33,18
         
10 Anna Chrapek LKS Beskid Brenna 1.08,63 0.34,46 + 0.34,17
11 Agata Hołomek LKS Beskid Brenna 1.27,01 0.44,23 + 0.42,78


Seniorzy

1 Gerhard Hauer Austria 0.57,75 0.28,78 + 0.28,97
2 Christian Ablinger Austria 0.59,38 0.29,83 + 0.29,55
3 Urs Tschumperlin Szwajcaria 0.59,42 0.29,44 + 0.29,98
4 Markus Achleitner Austria 0.59,68 0.29,84 + 0.29,84
5 Markus Moser Austria 1.00,02 0.29,79 + 0.30,23
6 Christian Tschumperlin Szwajcaria 1.00,15 0.30,11 + 0.30,04
. ... ... ... ...
18 Zbigniew Czapla STS Skoczów 1.04,17 0.31,88 + 0.32,29
19 Paweł Madzia LKS Beskid Brenna 1.04,81 0.32,12 + 0.32,69


Juniorzy

1 Thomas Knieger Austria 0.59,43 0.29,66 + 0.29,77
2 Dominik Ablinger Austria 1.00,30 0.29,85 + 0.30,45
3 Alexander Temmel Austria 1.01,07 0.30,51 + 0.30,56
4 Karel Rakosnik Czechy 1.05,24 0.32,80 + 0.32,44
5 Thomas Gastl Austria 1.06,88 0.32,75 + 0.34,13
6 Daniel Doellerer Austria 1.07,81 0.33,91 + 0.33,90
. ... ... ... ...
8 Piotr Ferfecki LKS Beskid Brenna 1.08,65 0.34,61 + 0.34,04



Klasyfikacja Pucharu Świata (po IV konkurencjach)


Seniorki

1 Claudia Hartl Austria 43 pkt.
1 Liza Zaff Austria 43 pkt.
3 Alena Housova Czechy 30 pkt.
4 Stanislava Preclikova Czechy 26 pkt.
5 Klara Hofmanova Czechy 22 pkt.
5 Karolina Podraska Czechy 22 pkt.
. ... ... ...
9 Anna Chrapek LKS Beskid Brenna 9 pkt.
10 Agata Hołomek LKS Beskid Brenna 4 pkt.


Seniorzy

1 Gerhard Hauer Austria 100 pkt.
2 Christian Ablinger Austria 64 pkt.
3 Markus Achleitner Austria 52 pkt.
4 Ales Housa Czechy 48 pkt.
5 Urs Tschumperlin Szwajcaria 36 pkt.
6 Martin Krizka Czechy 35 pkt.
6 David Krejci Czechy 35 pkt.
. ... ... ...
20 Zbigniew Czapla STS Skoczów 3 pkt.
20 Paweł Madzia LKS Beskid Brenna 3 pkt.
23 Adrian Kreis STS Skoczów 2 pkt.


Juniorzy

1 Thomas Knieger Austria 57 pkt.
2 Dominik Ablinger Austria 51 pkt.
3 Alexander Temmel Austria 32 pkt.
4 Dominik Harnach Czechy 22 pkt.
5 Karel Rakosnik Czechy 18 pkt.
6 Daniel Doellner Austria 12 pkt.
7 Piotr Ferfecki LKS Beskid Brenna 9 pkt.




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności