www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







SKIBOBOWY PUCHAR POLSKI NA STARYM GRONIU 28/01/2013


Wczoraj na stoku Starego Gronia w Brennej odbyły się zawody skibobowego Pucharu Polski - 'Puchar Beskidów'.
Na trasie slalomu giganta najlepsi okazali się Monika Malik (STS Skoczów), Anna Chrapek (LKS Beskid Brenna), Łukasz Czerch (STS Skoczów) oraz Michał Ferfecki (LKS Beskid Brenna).
Z kolei w super gigancie zwyciężyli Sylwia Kawik (LKS Beskid Brenna), Anna Chrapek, Zbigniew Czapla (STS Skoczów) oraz Michał Ferfecki.



Wyniki:


Slalom gigant


Seniorki

1 Monika Malik STS Skoczów 1.18,43 0.39,17 + 0.39,26
2 Sylwia Kawik LKS Beskid Skoczów 1.20,01 0.39,86 + 0.40,15
3 Anna Malik STS Skoczów 1.20,62 0.40,53 + 0.40,09
4 Natalia Mirocha LKS Beskid Brenna 1.24,54 0.41,76 + 0.42,78


Seniorzy

1 Łukasz Czerch STS Skoczów 1.14,64 0.37,31 + 0.37,33
2 Zbigniew Czapla STS Skoczów 1.15,12 0.37,75 + 0.37,62
3 Adrian Kreiss STS Skoczów 1.15,32 0.37,75 + 0.37,82
4 Dawid Ferfecki LKS Beskid Brenna 1.16,67 0.38,28 + 0.38,39
5 Piotr Ferfecki LKS Beskid Brenna 1.18,37 0.38,43 + 0.39,94
6 Bogdan Stankowicz TS Zakopiańczyk Zakopane 1.30,33 0.45,44 + 0.44,89
7 Piotr Huronowicz AZS Politechnika Wrocławska 1.38,50 0.49,75 + 0.48,75
- Jarosław Trąbała LKS Wyzwolenie Simoradz DNF 0.39,58 + DNF


Juniorki

1 Anna Chrapek LKS Beskid Brenna 1.22,84 0.41,50 + 0.41,34
2 Marta Hołomek LKS Beskid Brenna 1.33,96 0.46,31 + 0.41,65


Juniorzy

1 Michał Ferfecki LKS Beskid Brenna 1.35,05 0.47,10 + 0.47,95
2 Szczepan Holeksa LKS Beskid Brenna 1.55,10 0.58,60 + 0.56,50
3 Robert Kawik LKS Beskid Brenna 1.55,53 0.57,80 + 0.57,73




Super gigant


Seniorki

1 Sylwia Kawik LKS Beskid Skoczów 1.06,61 0.33,47 + 0.33,14
2 Monika Malik STS Skoczów 1.08,13 0.34,28 + 0.33,85
3 Natalia Mirocha LKS Beskid Brenna 1.10,93 0.35,70 + 0.35,23
4 Anna Malik STS Skoczów 1.11,12 0.35,72 + 0.35,40


Seniorzy

1 Zbigniew Czapla STS Skoczów 1.03,97 0.32,25 + 0.31,72
2 Adrian Kreiss STS Skoczów 1.04,41 0.31,98 + 0.32,43
3 Dawid Ferfecki LKS Beskid Brenna 1.04,80 0.31,92 + 0.32,88
4 Łukasz Czerch LKS Beskid Brenna 1.06,23 0.32,89 + 0.33,34
5 Piotr Ferfecki LKS Beskid Brenna 1.06,48 0.33,01 + 0.33,47
6 Jarosław Trąbała LKS Wyzwolenie Simoradz 1.06,60 0.33,81 + 0.32,79
7 Piotr Huronowicz AZS Politechnika Wrocławska 1.09,75 0.35,65 + 0.34,10
8 Bogdan Stankowicz TS Zakopiańczyk Zakopane 1.16,75 0.39,08 + 0.37,67


Juniorki

1 Anna Chrapek LKS Beskid Brenna 1.10,21 0.34,90 + 0.35,31
2 Marta Hołomek LKS Beskid Brenna 1.15,60 0.37,90 + 0.37,70


Juniorzy

1 Michał Ferfecki LKS Beskid Brenna 1.22,62 0.41,76 + 0.40,86
2 Robert Kawik LKS Beskid Brenna 1.36,52 0.49,52 + 0.47,00
3 Szczepan Holeksa LKS Beskid Brenna 1.50,00 0.57,00 + 0.53,00



Zawody były współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki (MSiT).




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności