www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







II DZIEŃ SKIBOBOWEGO PŚ W BAD LEONFELDEN 17/02/2013


Wczoraj, w drugim dniu skibobowego Pucharu Świata w austriackim Bad Leonfelden zawodnicy zmagali się na trasie slalomu.
Z grupki naszych zawodników najlepiej zaprezentowała się Sylwia Kawik (LKS Beskid Brenna), zajmując dziewiąte miejsce w rywalizacji kobiet.


Wyniki:


Seniorki

1 Alena Housova Czechy 1.55,31 0.56,97 + 0.58,34
2 Klara Hofmanova Czechy 1.59,12 0.58,02 + 1.01,10
3 Stanislava Preclikova Czechy 2.00,68 0.59,22 + 1.01,46
4 Iris Lienhard Austria 2.01,70 0.59,96 + 1.01,74
5 Claudia Hartl Austria 2.01,71 1.00,26 + 1.01,45
6 Karolina Podraska Czechy 2.03,67 1.01,19 + 1.02,48
. ... ... ... ...
9 Sylwia Kawik LKS Beskid Brenna 2.08,11 1.03,95 + 1.04,16
12 Anna Chrapek LKS Beskid Brenna 2.14,14 1.06,35 + 1.07,79
15 Paulina Szendzielarz LKS Beskid Brenna 2.33,52 1.16,13 + 1.17,39


Seniorzy

1 Gerhard Hauer Austria 1.49,10 0.53,62 + 0.55,48
2 Markus Moser Austria 1.50,48 0.54,36 + 0.56,12
3 Christian Ablinger Austria 1.51,50 0.53,94 + 0.57,56
4 Markus Achleitner Austria 1.52,15 0.55,39 + 0.56,76
5 Martin Gutjahr Austria 1.52,93 0.55,45 + 0.57,48
6 Ales Housa Czechy 1.53,30 0.55,62 + 0.57,68
. ... ... ... ...
13 Zbigniew Czapla STS Skoczów 2.02,37 1.00,33 + 1.02,04
14 Adrian Kreiss STS Skoczów 2.02,75 1.00,12 + 1.02,63



Klasyfikacja Pucharu Świata (po VI zawodach)


Seniorki

1 Alena Housova Czechy 60 pkt.
2 Claudia Hartl Austria 57 pkt.
3 Lisa Zaff Austria 49 pkt.
4 Klara Hofmanova Czechy 46 pkt.
4 Stanislava Preclikova Czechy 46 pkt.
6 Karolina Podraska Czechy 27 pkt.
. ... ... ...
10 Anna Chrapek LKS Beskid Brenna 9 pkt.
11 Agata Hołomek LKS Beskid Brenna 4 pkt.


Seniorzy

1 Gerhard Hauer Austria 140 pkt.
2 Christian Ablinger Austria 91 pkt.
3 Ales Housa Czechy 83 pkt.
4 Markus Achleitner Austria 74 pkt.
5 Markus Moser Austria 54 pkt.
6 Urs Tschumperlin Szwajcaria 52 pkt.
. ... ... ...
17 Zbigniew Czapla STS Skoczów 11 pkt.
20 Adrian Kreiss STS Skoczów 7 pkt.
22 Paweł Madzia LKS Beskid Brenna 3 pkt.


Juniorzy

1 Thomas Knieger Austria 81 pkt.
2 Dominik Ablinger Austria 66 pkt.
3 Alexander Temmel Austria 57 pkt.
4 Dominik Harnach Czechy 38 pkt.
5 Karel Rakosnik Czechy 34 pkt.
6 Daniel Doellner Austria 12 pkt.
7 Piotr Ferfecki LKS Beskid Brenna 9 pkt.




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności