www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







NASI ZAWODNICY BEZ MEDALU SKIBOBOWYCH MŚ 03/03/2013


Wczoraj w austriackiej miejscowości Bad Hofgastein zakończyły się skibobowe Mistrzostw Świata.
Niestety, także w trzecim dniu imprezy zawodnicy z naszego regionu nie zdołali wywalczyć medalu, co zdarzyło się po raz pierwszy od wielu lat.

Honor reprezentacji Polski uratował Bogdan Stankowicz (TS Zakopiańczyk Zakopane), który rywalizując w najstarszej grupie wiekowej zdobył cztery medale.


Wyniki:


Slalom


Seniorki

1 Alena Housova Czechy 1.41,65 0.47,15 + 0.54,50
2 Iris Lienhard Austria 1.42,75 0.48,30 + 0.54,45
3 Klara Hofmanova Czechy 1.44,06 0.48,68 + 0.55,38
. ... ... ... ...
6 Sylwia Kawik LKS Beskid Brenna 1.53,77 0.54,09 + 0.59,68
7 Wioletta Pachuła LKS Beskid Brenna 1.58,90 0.55,52 + 1.03,38
8 Agata Hołomek LKS Beskid Brenna 2.00,19 0.56,62 + 1.03,57


Seniorzy

1 Gerhard Haurer Austria 1.37,85 0.45,54 + 0.52,31
2 Markus Moser Austria 1.38,93 0.46,49 + 0.52,54
3 Pavel Cihacek Czechy 1.39,21 0.46,57 + 0.52,64
. ... ... ... ...
11 Zbigniew Czapla STS Skoczów 1.47,41 0.49,98 + 0.57,43
13 Adrian Kreis STS Skoczów 1.52,42 0.52,42 + 1.00,00
- Paweł Madzia LKS Beskid Brenna DNF nie ukończył I przejazdu


Juniorki

1 Juliana Wegmayr Austria 1.51,65 0.51,78 + 0.59,87
2 Dominigue Zoehrer Austria 1.54,13 0.52,78 + 1.01,35
3 Kristyna Harnachova Czechy 1.56,71 0.54,14 + 1.02,57
. ... ... ... ...
5 Anna Chrapek LKS Beskid Brenna 2.03,51 0.57,77 + 1.05,74


Weterani (61 lat i starsi)

1 Karl Mayrhofer Austria 2.08,89 0.59,28 + 1.09,61
2 Denis Osbaldeston Wielka Brytania 2.18,12 1.05,01 + 1.13,11
3 Bogdan Stankowicz TS Zakopiańczyk Zakopane 2.18,29 1.05,48 + 1.12,81



Kombinacja (super gigant + slalom gigant + slalom)


Seniorki

1 Alena Housova Czechy 4.05,09
2 Klara Hofmanova Czechy 4.09,63
3 Iris Lienhard Austria 4.09,96
. ... ... ...
6 Agata Hołomek LKS Beskid Brenna 4.47,42


Seniorzy

1 Pavel Cihacek Czechy 3.56,71
2 Gerhard Hauer Austria 3.57,19
3 Martin Gutjahr Austria 3.59,54
. ... ... ...
8 Zbigniew Czapla STS Skoczów 4.13,12


Juniorki

1 Kristyna Harnachova Czechy 3.45,63
2 Zuzana Haskova Czechy 3.53,80
3 Juliana Wegmayr Austria 3.54,96
4 Anna Chrapek LKS Beskid Brenna 3.59,63


Weterani (61 lat i starsi)

1 Karl Mayrhofer Austria 4.07,17
2 Bogdan Stankowicz TS Zakopiańczyk Zakopane 4.23,07
3 Denis Osbaldeston Wielka Brytania 4.25,23




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności