www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







FINAŁOWE ZAWODY SKIBOBOWEGO PŚ 10/03/2013


W dniach 8-9 marca w austriackiej miejscowości Aigen rozegrano finałowe zawody skibobowego Pucharu Świata.
Z naszych zawodników najlepiej zaprezentowała się Sylwia Kawik (LKS Beskid Brenna), która zajęła szóste miejsce w super gigancie oraz siódme w slalomie.


Wyniki:


Super gigant (08.03.2013)


Seniorki

1 Lisa Zaff Austria 0.55,88
2 Alena Housova Czechy 0.55,72
3 Claudia Hartl Austria 0.56,01
4 Klara Hofmanova Czechy 0.56,14
5 Stanislava Preclikova Czechy 0.57,59
6 Sylwia Kawik LKS Beskid Brenna 0.59,17
. ... ... ...
9 Agata Hołomek LKS Beskid Brenna 1.01,27
11 Marta Hołomek LKS Beskid Brenna 1.11,38
13 Paulina Szendzielarz LKS Beskid Brenna 1.15,97


Seniorzy

1 Ales Housa Czechy 0.53,70
2 Christian Ablinger Austria 0.53,73
3 David Krejci Czechy 0.53,89
4 Gerfried Seeber Austria 0.55,23
5 Urs Tschumperlin Szwajcaria 0.55,31
5 Gerhard Hauer Austria 0.55,31
. ... ... ...
12 Zbigniew Czapla STS Skoczów 0.57,08



Slalom (09.03.2013)


Seniorki

1 Alena Housova Czechy 1.12,35 0.36,14 + 0.36,21
2 Klara Hofmanova Czechy 1.12,74 0.36,31 + 0.36,48
3 Claudia Hartl Austria 1.13,29 0.37,50 + 0.36,79
4 Lisa Zaff Austria 1.14,93 0.37,59 + 0.37,34
5 Stanislava Preclikova Czechy 1.15,11 0.37,69 + 0.37,42
6 Karolina Podraska Czechy 1.17,47 0.38,65 + 0.38,82
7 Sylwia Kawik LKS Beskid Brenna 1.17,79 0.38,98 + 0.38,81
. ... ... ... ...
9 Agata Hołomek LKS Beskid Brenna 1.21,79 0.40,99 + 0.40,71
10 Paulina Szendzielarz LKS Beskid Brenna 1.30,21 0.45,87 + 0.44,34
11 Marta Hołomek LKS Beskid Brenna 1.34,79 0.46,40 + 0.46,39


Seniorzy

1 Gerhard Hauer Austria 1.07,09 0.33,42 + 0.33,67
2 Christian Ablinger Austria 1.08,50 0.34,05 + 0.34,45
3 David Krejci Czechy 1.08,53 0.34,35 + 0.34,18
4 Urs Tschumperlin Szwajcaria 1.09,39 0.54,66 + 0.34,71
5 Martin Gutjahr Austria 1.09,47 0.34,84 + 0.34,63
6 Ales Housa Czechy 1.09,67 0.35,07 + 0.34,80
. ... ... ... ...
10 Zbigniew Czapla STS Skoczów 1.15,11 0.37,41 + 0.37,70
14 Adrian Kreiss STS Skoczów 2.02,75 1.00,12 + 1.02,63



Klasyfikacja końcowa Pucharu Świata (po X zawodach)


Seniorki

1 Alena Housova Czechy 114 pkt.
2 Klara Hofmanova Czechy 93 pkt.
3 Lisa Zaff Austria 92 pkt.
4 Claudia Hartl Austria 91 pkt.
4 Stanislava Preclikova Czechy 66 pkt.
6 Karolina Podraska Czechy 39 pkt.
. ... ... ...
10 Anna Chrapek LKS Beskid Brenna 9 pkt.
11 Sylwia Kawik LKS Beskid Brenna 6 pkt.
13 Agata Hołomek LKS Beskid Brenna 4 pkt.


Seniorzy

1 Gerhard Hauer Austria 226 pkt.
2 Christian Ablinger Austria 152 pkt.
3 Ales Housa Czechy 142 pkt.
4 Markus Achleitner Austria 111 pkt.
5 Urs Tschumperlin Szwajcaria 95 pkt.
6 Martin Guthahr Austria 73 pkt.
. ... ... ...
16 Zbigniew Czapla STS Skoczów 21 pkt.
21 Adrian Kreiss STS Skoczów 7 pkt.
24 Paweł Madzia LKS Beskid Brenna 3 pkt.


Juniorzy

1 Thomas Knieger Austria 133 pkt.
2 Dominik Ablinger Austria 120 pkt.
3 Alexander Temmel Austria 79 pkt.
4 Karel Rakosnik Czechy 54 pkt.
5 Dominik Harnach Czechy 38 pkt.
6 Daniel Doellner Austria 12 pkt.
7 Piotr Ferfecki LKS Beskid Brenna 9 pkt.




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności