www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ZAWODY NARCIARSKO-SKIBOBOWE W SKOCZOWIE 06/02/2005


W piątek, 4 lutego na trasach przy wyciągu narciarskim 'Pod Dębem' w Skoczowie odbyły się zawody narciarsko-skibobowe o 'Puchar Kaplicówki', które były przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z gminy Skoczów.
O ile w zawodach narciarskich na trasie super giganta rywalizowali zawodnicy ze szkół leżących na terenie gminy Skoczów, to w rywalizacji skibobowej obok zawodników zrzeszonych w UKS-ie Sportowa Jedynka Skoczów, na starcie stanęli reprezentacji LKS-u Beskid Brenna.
Organizatorami zawodów byli: Urząd Miejski w Skoczowie, Zarząd Główny Polskiego Związku Skibobowego oraz Miejskie Koło PTTK w Skoczowie.

Wyniki:


NARCIARSTWO ALPEJSKIE

Dziewczęta (szkoły podstawowe - klasy I-III)
1. Izabela Girdwojn (SP-1 Skoczów) - 28,98
2. Natalia Krzempek (SP-1 Skoczów) - 32,70
3. Nadia Sobańska (SP-1 Skoczów) - 37,00

Dziewczęta (szkoły podstawowe - klasy IV-VI)
1. Justyna Jaworska (SP-1 Skoczów) - 28,31
2. Magdalena Kucharczyk (SP-3 Skoczów) - 30,33
3. Sylwia Mirocha (SP-6 Pierściec) - 32,08 -

Dziewczęta (gimnazjum)
1. Monika Malik (GIM-4 Skoczów) - 26,30
2. Katarzyna Serafinowska (GIM-4 Skoczów) - 27,37
3. Natalia Mirocha (GIM-4 Skoczów) - 29,29


Chłopcy (szkoły podstawowe - klasy I-III)
1. Kamil Kuś (SP-7 Pogórze) - 32,65
2. Piotr Nowosad (SP-1 Skoczów) - 32,99
3. Łukasz Wawrzyczek (SP-1 Skoczów) - 33,53

Chłopcy (szkoły podstawowe - klasy IV-VI)
1. Bartosz Girdwojn (SP-1 Skoczów) - 32,65
2. Piotr Rozner (SP-8 Skoczów) - 32,99
3. Mateusz Bujok (SP-4 Kiczyce) - 33,53

Chłopcy
1. Bartosz Bezek (GIM-1 Skoczów) - 23,56
2. Mateusz Sieklucki (GIM-1 Skoczów) - 24,11
3. Michał Widenka (GIM-4 Skoczów) - 25,22


Skiboby

Młodziczki
1. Agata Hołomek (LKS Beskid Brenna) - 28,45
2. Sylwia Mirocha (LKS Beskid Brenna) - 33,33
3. Dorota Hołomek (LKS Beskid Brenna) - 35,19

Juniorki młodsze
1. Monika Malik (UKS Sportowa Jedynka Skoczów) - 26,29
2. Natalia Mirocha (LKS Beskid Brenna) - 28,50
3. Natalia Hołomek (LKS Beskid Brenna) - 28,53


Juniorzy młodsi
1. Grzegorz Cieślar (LKS Beskid Brenna) - 28,30
2. Adrian Kreiss (UKS Sportowa Jedynka Skoczów) - 29,14
3. Paweł Madzia (LKS Beskid Brenna) - 30,26




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności