www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







SKIBOBOWE MISTRZOSTWA POLSKI
WYNIKI PIERWSZEGO DNIA
14/02/2005


Wczoraj w Brennej rozegrano pierwszą konkurencję skibobowych Mistrzostw Polski - supergigant.

We wszystkich kategoriach wiekowych zwyciężali faworyci.
Wśród seniorek najlepsza była Sylwia Kawik, a w gronie seniorów Marian Tlołka (oboje LKS Beskid Brenna). Jednak niewiele zabrakło aby zwycięzcą męskiego supergiganta został Łukasz Czerch (STS Skoczów), który przegrał złoty medal zaledwie o jedną setną sekundy.

W kategorii juniorów zwyciężyła zawodniczka UKS-u Sportowa Jedynka Skoczów, Monika Malik, a wśród juniorów najlepszy był kolega klubowy Moniki, Zbigniew Czapla.


Dzisiaj w Brennej zostaną rozegrane dwie kolejne konkurencje mistrzostw: slalom i slalom gigant.


Wyniki:

Supergigant

Seniorki
1. Sylwia Kawik (LKS Beskid Brenna) - 34,46
2. Wioletta Pachuła (LKS Beskid Brenna) - 34,74
3. Anna Malik (UKS Sportowa Jedynka Skoczów) - 36,65
4. Patrycja Hołomek (LKS Beskid Brenna) - 44,16

Juniorki
1. Monika Malik (UKS Sportowa Jedynka Skoczów) - 36,06
2. Natalia Hołomek (LKS Beskid Brenna) - 38,62
3. Katarzyna Czapla (UKS Sportowa Jedynka Skoczów) - 38,90
4. Natalia Mirocha (LKS Beskid Brenna) - 39,65
5. Iwona Pachuła (LKS Beskid Brenna) - 41,54
6. Agata Hołomek (LKS Beskid Brenna) - 41,71
7. Dorota Hołomek (LKS Beskid Brenna) - 51,90
8. Sylwia Mirocha (LKS Beskid Brenna) - 52,75
9. Maria Chrapek (LKS Beskid Brenna) - 55,63


Seniorzy
1. Marian Tlołka (LKS Beskid Brenna) - 33,40
2. Łukasz Czerch (UKS Sportowa Jedynka Skoczów) - 33,41
3. Mateusz Greń (LKS Beskid Brenna) - 35,63
4. Dariusz Swoboda (LKS Beskid Brenna) - 35,92
5. Marcin Gruszczyk (LKS Beskid Brenna) - 36,08
6. Łukasz Greń (LKS Beskid Brenna) - 36,70
7. Adam Malik (LKS Wyzwolenie Simoradz) - 39,12
8. Bogdan Stankowicz (Termeko Zakopane) - 39,79
9. Janusz Angerman (Termeko Zakopane) - 41,53

Juniorki
1. Zbigniew Czapla (UKS Sportowa Jedynka Skoczów) - 33,34
2. Dawid Śliwka (TS Wisła Jawornik) - 33,49
3. Adrian Chujeba (LKS Beskid Brenna) - 35,21
4. Leszek Greń (LKS Beskid Brenna) - 37,04
5. Adrian Kreiss (UKS Sportowa Jedynka Skoczów) - 39,82
6. Grzegorz Cieślar (LKS Beskid Brenna) - 42,24
7. Martin Śliwka (TS Wisła Jawornik) - 43,84
8. Paweł Madzia (LKS Beskid Brenna) - 43,98
9. Mateusz Czakon (LKS Beskid Brenna) - 44,07
10. Dawid Ferfecki (LKS Beskid Brenna) - 55,17




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności