www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







NASI STRZELCY NA PODIUM W KARWINIE 17/03/2019


Katarzyna Bieniek z Ochab znalazła się gronie zwycięzców piątej i zarazem ostatniej rundy Rejonowych Zawodów Strzeleckich 2018/2019, które odbyły się wczoraj w Karwinie.
Zawodniczka Flinty Harbutowice triumfowała w rywalizacji kobiet z niezłym wynikiem 552 punktów (na 600 możliwych).

W klasyfikacji końcowej na najwyższym stopniu podium stanęli: Katarzyna Bieniek (seniorki) oraz Krzysztof Bułka z Harbutowic (juniorzy).
Z kolei w klasyfikacji seniorów drugi był Ryszard Moiczek z Goleszowa, a trzeci - Tomasz Kolasiński ze Skoczowa.


Wyniki V rundy:


Kobiety - Pistolet pneumatyczny (6 x 10 strzałów)

1 Katarzyna Bieniek Flinta Harbutowice 552 pkt. 92 + 96 + 86 + 92 + 91 + 95
2 Kateřina Slaninová SSK Kovona Karviná 512 pkt. 85 + 91 + 84 + 81 + 91 + 80
3 Kateřína Jaworská Olza Třinec 355 pkt. 57 + 57 + 62 + 58 + 62 + 62


Mężczyźni - Pistolet pneumatyczny (6 x 10 strzałów)

1 Michal Hromočuk SSK Kopřivnice 556 pkt. 91 + 89 + 91 + 96 + 92 + 97
2 Marek Meca SSK Kopřivnice 553 pkt. 93 + 90 + 93 + 92 + 94 + 91
3 Martin Bujok SSK Kovona Karviná 547 pkt. 84 + 92 + 91 + 93 + 92 + 95
4 Ryszard Moiczek CBK Cieszyn 546 pkt. 90 + 89 + 90 + 92 + 94 + 91
5 Tomasz Kolasiński Flinta Harbutowice 543 pkt. 93 + 87 + 96 + 88 + 90 + 89
6 Seweryn Kędzior CBK Cieszyn 540 pkt. 88 + 88 + 92 + 88 + 90 + 94
. ... ... ... ...
10 Zdzisław Zawada KŻR LOK OSP Dzięgielów 515 pkt. 80 + 89 + 85 + 83 + 90 + 88


Juniorki i Juniorzy - Pistolet pneumatyczny (4 x 10 strzałów)

1 Radek Kaddoumi SSK Kovona Karviná 362 pkt. 92 + 91 + 90 + 89
2 Krzysztof Bułka Flinta Harbutowice 362 pkt. 93 + 87 + 94 + 88
3 Anna Štefánková SSK Kovona Karviná 361 pkt. 91 + 88 + 91 + 91
PK (4) Aleksandra Moiczek Flinta Harbutowice 340 pkt. 86 + 93 + 84 + 87




Klasyfikacja końcowa (trzy najlepsze starty)


Kobiety

1 Katarzyna Bieniek Flinta Harbutowice 1671 pkt.
2 Kateřina Slaninová SSK Kovona Karviná 1532 pkt.


Mężczyźni 

1 Marek Meca SSK Kopřivnice 1684 pkt.
2 Ryszard Moiczek CBK Cieszyn 1642 pkt.
3 Tomasz Kolasiński Flinta Harbutowice 1637 pkt.
. ... ... ...
7 Seweryn Kędzior CBK Cieszyn 1615 pkt.
11 Zdzisław Zawada KŻR LOK OSP Dzięgielów 1563 pkt.
nk Mariusz Zbrzeźniak KŻR LOK OSP Dzięgielów 1008 pkt.


Juniorki i Juniorzy 

1 Krzysztof Bułka Flinta Harbutowice 1100 pkt.
2 Radek Kaddoumi SSK Kovona Karviná 1083 pkt.
3 Petr Krajč SSK Kovona Karviná 1071 pkt.
. ... ... ...
nk Aleksandra Moiczek Flinta Harbutowice 687 pkt.





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności