www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







STRZELECKA WIOSNA 20/03/2019


W minioną niedzielę na strzelnicy myśliwskiej 'Hubertus' w Goleszowie odbyły się Zawody Strzeleckie 'Wiosna 2019'.
W rywalizacji pistoletu sportowego (pozycja stojąc / dystans: 25 m) najlepsi okazali się: Ewelina Wychadańczuk (KŻR LOK OSP Dzięgielów), Aleksandra Moiczek (CBK Cieszyn), Seweryn Kędzior (KŻR Orzeł Cieszyn), Erwin Mrózek (KŻR Orzeł Cieszyn) oraz Oskar Kotuszyński (ZSTiO Skoczów).


Wyniki:


Kobiety (20 strzałów)

1 Ewelina Wychadańczuk KŻR LOK OSP Dzięgielów 155 pkt.
2 Paulina Mrozek KŻR LOK Korona Gumna 132 pkt.
3 Magdalena Staszkiewicz KŻR LOK OSP Dzięgielów 117 pkt.


Mężczyźni (20 strzałów)

1 Seweryn Kędzior KŻR Orzeł Cieszyn 183 pkt.  
2 Tomasz Kolasiński KŻR LOK OSP Dzięgielów 180 pkt.  
3 Ryszard Moiczek KŻR LOK OSP Dzięgielów 178 pkt.  
4 Rafał Soboszek KŻR LOK OSP Dzięgielów 172 pkt.  
5 Krystian Mróz KŻR LOK OSP Dzięgielów 154 pkt.  
6 Przemysław Mrozek KŻR LOK Korona Gumna 150 pkt.  
7 Roman Gazda KŻR LOK OSP Dzięgielów 141 pkt.  
8 Adam Budziński niestowarzyszony 122 pkt.  
9 Adam Broszkowski KŻR LOK OSP Dzięgielów 86 pkt.  
10 Mesud Ulger niestowarzyszony 75 pkt. 3 x 8
11 Marcin Nowak niestowarzyszony 75 pkt. 2 x 8


Weterani - 50 lat i starsi (20 strzałów)

1 Erwin Mrózek KŻR Orzeł Cieszyn 179 pkt.  
2 Marian Krawczyk KŻR Orzeł Cieszyn 178 pkt.  
3 Krzysztof Krajewski KŻR LOK Korona Gumna 177 pkt. 3 x 10
4 Janusz Michalik KŻR LOK OSP Dzięgielów 177 pkt. 2 x 10
5 Mirosław Soboński KŻR LOK Korona Gumna 159 pkt.  
6 Bogdan Janusz KŻR LOK OSP Dzięgielów 147 pkt.  
7 Jan Żarski KŻR LOK Korona Gumna 146 pkt.  
8 Leszek Franek KŻR Sokół Cieszyn 142 pkt.  
9 Jan Bujok KŻR LOK OSP Dzięgielów 139 pkt.  


Dziewczęta (10 strzałów)

1 Aleksandra Moiczek CBK Cieszyn 78 pkt.
2 Kinga Białożyt ZSwC ZDZ Katowice 69 pkt.
3 Wiktoria Witas ZSwC ZDZ Katowice 64 pkt.
4 Roksana Plucińska ZSwC ZDZ Katowice 52 pkt.
5 Magdalena Nowak ZSwC ZDZ Katowice 50 pkt.
6 Kinga Puchała SOiZ Cieszyn 16 pkt.


Chłopcy (10 strzałów)
 
1 Oskar Kotuszyński ZSTiO Skoczów 89 pkt.
2 Tomasz Kolasiński ZSwC ZDZ Katowice 87 pkt.
3 Patryk Węglarzy SOiZ Cieszyn 61 pkt.
4 Maciej Bałon ZS im. Wł. Szybińskiego 53 pkt.
5 Piotr Śmieszek SOiZ Cieszyn 47 pkt.
6 Marcin Dadok ZSwC ZDZ Katowice 44 pkt.
7 Igor Habarta ZS im. Wł. Szybińskiego 42 pkt.
8 Bartosz Jankowski SOiZ Cieszyn 32 pkt.
9 Szymon Podyma SOiZ Cieszyn 23 pkt.
10 Dominik Lachendro SOiZ Cieszyn 12 pkt.





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności