www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







STRZELALI O PUCHAR SKARBNIKA 25/03/2019


Wczoraj na strzelnicy myśliwskiej 'Hubertus' w Goleszowie odbyły się Zawody Strzeleckie 'O Puchar Skarbnika Zarządu Powiatowo-Miejskiego Ligi Obrony Kraju w Cieszynie'.
W konkurencji karabinku sportowego (pozycja leżąc / dystans: 50 m) najlepsi okazali się: Małgorzata Panek (CBK Cieszyn), Aleksandra Moiczek (CBK Cieszyn), Seweryn Kędzior (KŻR Orzeł Cieszyn), Erwin Mrózek (KŻR Orzeł Cieszyn) oraz Szymon Madecki (CBK Cieszyn).


Wyniki:


Kobiety (20 strzałów)

1 Magdalena Panek CBK Cieszyn 177 pkt.
2 Ewelina Wychadańczuk KŻR LOK OSP Dzięgielów 119 pkt.


Mężczyźni (20 strzałów)

1 Seweryn Kędzior KŻR Orzeł Cieszyn 195 pkt.
2 Tomasz Kolasiński KŻR LOK OSP Dzięgielów 186 pkt.
3 Ryszard Moiczek KŻR LOK OSP Dzięgielów 178 pkt.
4 Leszek Machej CBK Cieszyn 168 pkt.
5 Mirosław Sobański KŻR LOK Korona Gumna 147 pkt.
6 Marcin Nowak niestowarzyszony 115 pkt.
7 Krystian Mróz KŻR LOK OSP Dzięgielów 96 pkt.
8 Mariusz Moiczek KŻR LOK OSP Dzięgielów 90 pkt.
9 Adam Broszkowski KŻR LOK OSP Dzięgielów 87 pkt.


Weterani - 50 lat i starsi (20 strzałów)

1 Erwin Mrózek KŻR Orzeł Cieszyn 170 pkt.
2 Krzysztof Krajewski KŻR LOK Korona Gumna 167 pkt.
3 Jan Żarski KŻR LOK Korona Gumna 154 pkt.
4 Janusz Michalik KŻR LOK OSP Dzięgielów 145 pkt.
5 Andrzej Jakubiec KŻR LOK OSP Dzięgielów 127 pkt.
6 Bogdan Janusz KŻR LOK OSP Dzięgielów 104 pkt.


Dziewczęta (10 strzałów)

1 Aleksandra Moiczek CBK Cieszyn 84 pkt.
2 Wiktoria Witas ZSwC ZDZ Katowice 82 pkt.
3 Kinga Białożyt ZSwC ZDZ Katowice 79 pkt.
4 Kinga Puchała SOiZ Cieszyn 44 pkt.
5 Magdalena Nowak LOTE Cieszyn 24 pkt.


Chłopcy (10 strzałów)
 
1 Szymon Madecki CBK Cieszyn 87 pkt.  
2 Aleksander Folwarczny SOiZ Cieszyn 84 pkt.  
3 Oskar Kotuszyński ZSTiO Skoczów 75 pkt. 3 x 10
4 Jacek Gluza SOiZ Skoczów 75 pkt. 2 x 10
5 Piotr Pilch ZSwC ZDZ Katowice 74 pkt.  
6 Maciej Strządała ZSwC ZDZ Katowice 69 pkt.  
7 Marcin Dadok ZSwC ZDZ Katowice 55 pkt.  
8 Adam Szewczyk SOiZ Cieszyn 51 pkt. 1 x 10
9 Maciej Bałon ZS im. Wł. Szybińskiego 51 pkt.  
10 Wojciech Madecki G-3 Cieszyn 41 pkt.  
11 Grzegorz Hławiczka SOiZ Cieszyn 32 pkt.  
12 Bartosz Jankowski SOiZ Cieszyn 28 pkt.  
13 Piotr Śmieszek SOiZ Cieszyn 27 pkt.  





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności