www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







TRIUMF KLAUDII BĄK W ŁAZISKACH GÓRNYCH 07/02/2021


Dzisiaj w Łaziskach Górnych odbył się I Otwarty Turniej Wojewódzki Skrzatów i Kadetów w tenisie stołowym.
W rywalizacji skrzatów najlepsi okazali się Klaudia Bąk (RKS Cukrownik Chybie) oraz Sebastian Musioł (UMLKS Radomsko), natomiast w gronie kadetów triumfowali Aleksandra Kuzio (UKS Gryf Gdów) i Paweł Polok (MKS Czechowice-Dziedzice).


Klasyfikacja końcowa:


Skrzatki

1. Klaudia Bąk (RKS Cukrownik Chybie)
2. Ewa Bugała (TKKF Sportowiec Częstochowa)
3. Aleksandra Ratajczyk (JKTS Jastrzębie)
4. Klaudia Herok (RKS Cukrownik Chybie)
5-6. Justyna Włodarczyk (RKS Cukrownik Chybie)
5-6. Aleksandra Brzoza (MOSM Tychy)
7-8. Ada Zając (MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
7-8. Lena Tomecka (KS Mysław Mysłowice)
...
9-12. Milena Ratajczyk (JKTS Jastrzębie)
13-16. Magdalena Byrtek (LKS Lesznianka Leszna Górna)
13-16. Wiktoria Cieślar (LKS Lesznianka Leszna Górna)



Skrzaty

1. Sebastian Musiał (UMLKS Radomsko)
2. Wiktor Paruch (KTS Gliwice)
3. Alan Bryk (KS Sokół Serock)
4. Michał Pilch (UKS Wiślanie Wisła)
5-6. Witold Pisarzowski (KS Mysław Mysłowice)
5-6. Maksymilian Gacek (MKS Czechowice-Dziedzice)
7-8. Andrzej Ratka (KS Mysław Mysłowice)
7-8. Tomasz Kałużny (TKKS Sportowiec Częstochowa)
...
9-12. Łukasz Niemiec (UKS Sportowa Jedynka Skoczów)
17-24. Błażej Lorc (LKS Lesznianka Leszna Górna)
17-24. Szymon Kocierz (UKS Sportowa Jedynka Skoczów)
17-24. Igor Szczurek (LKS Gwiazda Skrzyszów)
17-24. Krystian Legierski (UKS Wiślanie Wisła)
33-36. Wiktor Mikulski (UKS Sportowa Jedynka Skoczów)
33-36. Bartosz Oślizło (LKS Gwiazda Skrzyszów)
33-36. Łukasz Szczurek (LKS Gwiazda Skrzyszów)




Kadetki 

1. Aleksandra Kuzio (UKS Gryf Gdów)
2. Aleksandra Gołębiowska (MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
3. Maria Toborek (UKTS Sokół Orzesze)
4. Oliwia Gąsior (UKTS Sokół Orzesze)
5-6. Nadine Brachaczek (JKTS Jastrzębie)
5-6. Emilia Twardawa (MKS Czechowice-Dziedzice)
7-8. Julia Moskała (RKS Cukrownik Chybie)
7-8. Weronika Indeka (MKS Czechowice-Dziedzice)
...
13-16. Wiktoria Krzempek (RKS Cukrownik Chybie)
13-16. Nikola Ratajczyk (JKTS Jastrzębie)
17-24. Klaudia Bąk (RKS Cukrownik Chybie)
17-24. Kinga Włodarczyk (RKS Cukrownik Chybie)
17-24. Emilia Byrtek (LKS Lesznianka Leszna Górna)
25-32. Aleksandra Ratajczyk (JKTS Jastrzębie)
25-32. Kamila Ratajczyk (JKTS Jastrzębie)
33-38. Nadia Cieślar (LKS Lesznianka Leszna Górna)



Kadeci

1. Paweł Polok (MKS Czechowice-Dziedzice)
2. Karol Kufel (LITS Meble Anders Żywiec)
3. Miłosz Piecowski (KS Naprzód Borucin)
4. Karol Broszkiewicz (KS Mysław Mysłowice)
5-6. Wojciech Wojtaszczyk (KS Viret CMC Zawiercie)
5-6. Mateusz Gawlas (MKS Czechowice-Dziedzice)
7-8. Tomasz Kałuża (UKTS Sokół Orzesze)
7-8. Jakub Nosiadek (GUKS Lider Gaszowice)
...
13-16. Oliwier Turek (UKTS Sokół Orzesze)
49-63. Tymoteusz Toman (LKS Gwiazda Skrzyszów)
49-63. Jakub Wodecki (LKS Gwiazda Skrzyszów)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności