www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PRZEGRAŁA DOPIERO W FINALE 22/02/2021


Ilona Sztwiertnia z Lesznej Górnej zajęła drugie miejsce w 2. Grand Prix Seniorów w tenisie stołowym, który odbył się w dniach 19-21 lutego w Nowym Dworze Mazowieckim.
W finale zawodniczka Bronowianki Kraków przegrała po zaciętym boju z Katarzyną Węgrzyn (KU AZS UE Wrocław) - 3:4 (12:10, 7:11, 11:2, 4:11, 6:11, 11:9, 13:15).

To najlepszy wynik niespełna 17-letniej zawodniczki w rywalizacji seniorek.


Klasyfikacja końcowa: 


Seniorki

1. Katarzyna Węgrzyn (KU AZS UE Wrocław)
2. Ilona Sztwiertnia (KS Bronowianka Kraków)
3-4. Wiktoria Wróbel (MRKS Gdańsk)
3-4. Anna Węgrzyn (KU AZS UE Wrocław)
5-8. Dominika Wołowiec (MUKS Start Nadarzyn)
5-8. Roksana Załomska (KU AZS UJD Częstochowa)
5-8. Anna Brzyska (PKS Kolping Jarosław)
5-8. Magdalena Sikorska (SKTS Sochaczew)
...
21-24. Julia Bartoszek (JKTS Jastrzębie)
21-24. Angelika Janik (JKTS Jastrzębie)


Wyniki pojedynków Ilony Sztwiertni

Turniej Grand Prix - faza grupowa (grupa 7)
Ilona Sztwiertnia - Martyna Lis (KS Bogoria Grodzisk Maz.) - 3:0 (8, 6, 6)
Ilona Sztwiertnia - Estera Razakowska (MKS Skarbek Tarnowskie Góry) - 3:0 (3, 8, 5)
Ilona Sztwiertnia - Magdalena Sikorska (SKTS Sochaczew) - 1:3 (-8, -5, 4, -6)
Ilona Sztwiertnia - Agata Zakrzewska (KTS Tarnobrzeg) - 3:1 (6, -5, 11, 5)

Turniej Grand Prix - turniej główny
I runda
Ilona Sztwiertnia - Paulina Krzysiek (MUKS Start Nadarzyn) - 4:2 (7, -12, -6, 11, 8, 9)
Ćwierćfinał
Ilona Sztwiertnia - Dominika Wołowiec (MUKS Start Nadarzyn) - 4:1 (8, -9, 6, 7, 5)
Półfinał
Ilona Sztwiertnia - Wiktoria Wróbel (MRKS Gdańsk) - 4:3 (8, 10, -11, -2, -7, 3, 10)
Finał
Ilona Sztwiertnia - Katarzyna Wędrzyn (KU AZS UE Wrocław) - 3:4 (10, -7, 2, -4, -6, 9, -13)


Wyniki pojedynków Julii Bartoszek

Turniej Grand Prix - faza grupowa (grupa 5)
Julia Bartoszek - Agata Domańska (LUKS Fafa Tarnów) - 3:0 (8, 7, 6)
Julia Bartoszek - Marta Holak (MKS Jedynka Łódź) - 3:2 (11, -8, 5, -6, 1)
Julia Bartoszek - Paulina Nowacka (UKTS Lubań) - 2:3 (8, -14, -9, 7, -8)
Julia Bartoszek - Roksana Załomska (KU AZS UJD Częstochowa) - 2:3 (8, -3, -3, 8, -1)

Turniej Grand Prix - turniej pocieszenia (o miejsca 17-24)
Julia Bartoszek - Aleksandra Michalak (LUKS Warmia Lidzbark Warm.) - 0:3 (-7, -6, -11)


Wyniki pojedynków Angeliki Janik

Turniej Grand Prix - faza grupowa (grupa 1)
Angelika Janik - Michalina Górska (UKS Dojlidy Białystok) - 3:0 (8, 7, 11)
Angelika Janik - Julia Wójcik (LZS Victoria Chróścice) - 3:0 (9, 9, 3)
Angelika Janik - Paulina Krzysiek (MUKS Start Nadarzyn) - 0:3 (-9, -5, -3)
Angelika Janik - Natalia Bogdanowicz (LUKS Warmia Lidzbark Warm.) - 0:3 (-7, -5, -7)

Turniej Grand Prix - Turniej pocieszenia (o miejsca 17-24)
Angelika Janik - Zuzanna Wielgos (KŚ AZS Politechnika Rzeszów) - 0:3 (-7, -4, -9)


Wyniki pojedynków Anny Kubiak (JKTS Jastrzębie)

Turniej eliminacyjny - faza grupowa (grupa 18)
Anna Kubiak - Kinga Falarz (MKS Skarbek Tarnowskie Góry) - 3:2 (7, -9, 9, -7, 8)
Anna Kubiak - Weronika Bobek (LUKS Warmia Lidzbark Warm.) - 3:0 (7, 5, 4)

Turniej eliminacyjny - faza play-off
I runda
Anna Kubiak - Wiktoria Serafin (IKTS Broń Radom) - 3:2 (10, 9, -9, -13, 5)
II runda
Anna Kubiak - Anna Brzyska (PKS Kolping Jarosław) - 0:3 (-11, -7, -3)


Wyniki pojedynków Agaty Paszek (JKTS Jastrzębie)

Turniej eliminacyjny - faza grupowa (grupa 13)
Agata Paszek - Daria Duralak (MUKS Start Nadarzyn) - 3:1 (7, 9, -9, 13)
Agata Paszek - Milena Kluszewska (MKS Skarbek Tarnowskie Góry) - 3:2 (-5, -6, 8, 7, 9)

Turniej eliminacyjny - faza play-off
I runda
Agata Paszek - Aleksandra Guzik (UKS Gryf Gdów) - 1:3 (11, -7, -17, -8)


Wyniki pojedynków Sabiny Wyrobek (JKTS Jastrzębie)

Turniej eliminacyjny - faza grupowa (grupa 5)
Sabina Wyrobek - Natalia Szymczyk (MKS Skarbek Tarnowskie Góry) - 0:3 (-8, -4, -6)
Sabina Wyrobek - Julia Rękas (KS Gotyk Toruń) - 3:0 (5, 5, 2)


Wyniki pojedynków Patrycji Paszek (JKTS Jastrzębie)

Turniej eliminacyjny - faza grupowa (grupa 26)
Patrycja Paszek - Anna Zając (KS Bronowianka Kraków) - 3:2 (6, -4, 6, -14, 9)
Patrycja Paszek - Ewa Krakowiak (GKTS Gdańsk) - 2:3 (-12, 8, 3, -11, -11)


Seniorzy

1. Tomasz Lewandowski (KŚ AZS Politechnika Rzeszów)
2. Robert Floras (TTS Polonia Bytom)
3-4. Artur Grela (KS Gwiazda Bydgoszcz)
3-4. Alan Woś (ATS Małe Trójmiasto Rumia)
5-8. Jakub Perek (UKS Orlicz 1924 Suchedniów)
5-8. Przemysław Walaszek (Energa KTS Toruń)
5-8. Jarosław Tomicki (KTS Gliwice)
5-8. Tomasz Kotowski (Energa KTS Toruń)


Wyniki pojedynków Kamila Duraka (LKS Pogórze)

Turniej eliminacyjny - faza grupowa (grupa 24)
Kamil Durak - Jakub Warpas (MUKS Start Nadarzyn) - 3:2 (-8, 4, -5, 6, 7)
Kamil Durak - Marcin Lewandowski (UKS Dojlidy Białystok) - 1:3 (-8, -9, 11, -5) 




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności