www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







II GRAND PRIX POLSKI JUNIORÓW W TENISIE STOŁOWYM 28/02/2021


W dniach 26-28 lutego w miejscowości Sępólno Krajeńskie odbyło się II Grand Prix Polski Juniorów w tenisie stołowym.
Z grona naszych zawodników najlepiej zaprezentowały się Ilona Sztwiertnia z Lesznej Górnej, reprezentująca barwy Bronowianki Kraków oraz Anna Kubiak (JKTS Jastrzębie-Zdrój), które dotarły do ćwierćfinału.

Przypomnijmy, że Sztwiertnia przed tygodniem zajęła drugie miejsce w II Grand Prix Polski... Seniorów. 


Klasyfikacja końcowa:


Juniorki

1. Wiktoria Wróbel (MRKS Gdańsk)
2. Anna Brzyska (PKS Kolping Jarosław)
3-4. Natalia Szymczyk (MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
3-4. Zuzanna Wielgos (KŚ AZS Politechnika Rzeszów)
5-8. Ilona Sztwiertnia (KS Bronowianka Kraków)
5-8. Anna Kubiak (JKTS Jastrzębie)
5-8. Katarzyna Królikowska (ATS Ringo Ropczyce)
5-8. Michalina Górska (UKS Dojlidy Białystok)
...
49-56. Weronika Tomczak (JKTS Jastrzębie)
57-64. Laura Kałużny (JKTS Jastrzębie)


Wyniki pojedynków Ilony Sztwiertni

Turniej Grand Prix - faza grupowa (grupa 3)
Ilona Sztwiertnia - Natalia Bogdanowicz (LUKS Warmia Lidzbark Warm) - 3:0 (5, 9, 6)
Ilona Sztwiertnia - Natalia Gaworska (KU AZS UE Wrocław) - 3:1 (5, -6, 8, 10)
Ilona Sztwiertnia - Zofia Śliwka (KS Bogoria Grodzisk Maz.) - 3:2 (9, -3, -6, 4, 8)

Turniej Grand Prix - turniej główny
I runda
Ilona Sztwiertnia - Amelia Wycichowska (KS Gotyk Toruń) - 4:0 (3, 6, 4, 6)
II runda
Ilona Sztwiertnia - Daria Duralak (MUKS Start Nadarzyn) - 4:1 (4, 7, -5, 9, 9)
Ćwierćfinał
Ilona Sztwiertnia - Zuzanna Wielgos (KŚ AZS Politechnika Rzeszów) - 3:4 (-10, -10, -9, 5, 7, 6, -6)


Wyniki pojedynków Anny Kubiak

Turniej Grand Prix - faza grupowa (grupa 5)
Anna Kubiak - Natalia Piechota (LKTS Luboń) - 3:2 (-7, 12, -8, 6, 5)
Anna Kubiak - Julia Łącka (Energa KTS Toruń) - 3:1 (-7, 6, 6, 4)
Anna Kubiak - Milena Mirecka (KS Bogoria Grodzisk Maz.) - 3:0 (5, 6, 8)

Turniej Grand Prix - turniej główny
I runda
Anna Kubiak - Zuzanna Syrda (KS Bronowianka Kraków) - 4:0 (8, 7, 9, 5)
II runda
Anna Kubiak - Zuzanna Gaworska (KU AZS UE Wrocław) - 4:0 (9, 7, 4, 7)
Ćwierćfinał
Anna Kubiak - Anna Brzyska (PKS Kolping Jarosław) - 1:4 (11, -9, -7, -9, 2)


Wyniki pojedynków Weroniki Tomczak

Turniej eliminacyjny - faza grupowa (grupa 7)
Weronika Tomczak - Agata Krause (MKS Emdek Bydgoszcz) - 3:0 (6, 3, 11)
Weronika Tomczak - Agata Lipska (Lewart AGS Lubartów) - 3:1 (7, -12, 7, 7) 

Turniej eliminacyjny - faza play-off
Weronika Tomczak - Wiktoria Przybytkowska (LUKS Chełmno) - 3:2 (8, 6, 10, -11, 9)

Turniej Grand Prix - faza grupowa (grupa 9)
Weronika Tomczak - Natalia Gajewska (KS Bronowianka Kraków) - 2:3 (-4, -6, 9, 13, -8)
Weronika Tomczak - Amelia Wycichowska (KS Gotyk Toruń) - 0:3 (-6, -8, -5)
Weronika Tomczak - Paula Krysińska (KU AZS UE Wrocław) - 0:3 (-8, -6, -9)

Turniej Grand Prix - turniej pocieszenia (o miejsca 49-64)
Weronika Tomczak - Kinga Tołstyko (ZKS Zielona Góra) - 3:1 (-6, 6, 11, 10)


Wyniki pojedynków Laury Kałużny

Turniej Grand Prix - faza grupowa (grupa 10)
Laura Kałużny - Wiktoria Serafin (IKTS Broń Radom) - 2:3 (-9, -5, 5, 9, -13)
Laura Kałużny - Michalina Górska (UKS Dojlidy Białystok) - 0:3 (-2, -7, -11)
Laura Kałużny - Julia Bruzda (KS Bronowianka Kraków) - 1:3 (-6, 5, -8, -7)

Turniej Grand Prix - turniej pocieszenia (o miejsca 49-64)
Laura Kałużny - Aleksandra Nowak (LKTS Luboń) - 0:3 (-10, -9, -4)


Wyniki pojedynków Nadii Kłoczkowskiej

Turniej eliminacyjny - faza grupowa (grupa 20)
Nadia Kloczkowska - Malwina Winklarz (LUKS Kusy Laskowice) - 3:0 (1, 6, 2)
Nadia Kloczkowska - Adrianna Kremake (UKS Gim-Tim 5 Stalowa Wola) - 3:0 (9, 7, 3)

Turniej eliminacyjny - faza play-off
Nadia Kloczkowska - Milena Mirecka (KS Bogoria Grodzisk Maz.) - 1:3 (6, -5, -7, -8)


Wyniki pojedynków Nadine Brachaczek (JKTS Jastrzębie)

Turniej eliminacyjny - faza grupowa (grupa 4)
Nadine Brachaczek - Maja Pawłowska (MUKS Start Nadarzyn) - 0:3 (-9, -11, -11)
Nadine Brachaczek - Karolina Lasman (UKS Sokolik Niemodlin) - 3:2 (5, 7, -9, -3, 5)



Juniorzy

1. Miłosz Redzimski (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki)
2. Maksymilian Miastkowski (MLKS Ostródzianka Ostróda
3-4. Patryk Bielecki (Dekorglass Działdowo)
3-4. Szymon Kolasa (KŚ AZS Politechnika Rzeszów)
5-8. Mateusz Żelengowski (ZKS Zielona Góra)
5-8.. Mateusz Zalewski (ZKS Zielona Góra)
5-8. Miłosz Sawczak (KŚ AZS Politechnika Rzeszów)
5-8. Kuba Kwapiś (MLKS Ostródzianka Ostróda)
...
25-32. Piotr Ostachowski (KTS Gliwice)
23-32. Maciej Domin (KŚ AZS Politechnika Rzeszów)
33-40. Bartłomiej Skórko (JKTS Jastrzębie)


Wyniki pojedynków Piotra Ostachowskiego


Turniej Grand Prix - faza grupowa (grupa 12)
Piotr Ostachowski - Jakub Stecyszyn (TTS Polonia Bytom) - 0:3 (-4, -4, -5)
Piotr Ostachowski - Stanisław Lemański (MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie) - 3:1 (4, 7, -10, 8)
Piotr Ostachowski - Michał Łysakowski (MKS Skarbek Tarnowskie Góry) - 3:1 (6, 11, -14, 6)

Turniej Grand Prix - turniej główny
I runda
Piotr Ostachowski - Aleksander Majchrzak (KTS Gliwice) - 0:4 (-5, -5, -7, -9)

Turniej Grand Prix - turniej pocieszenia (o miejsca 17-24)
Piotr Ostachowski - Jakub Matkowski (UKLS Ciechów) - 2:3 (-10, 8, -2, 9, -5)


Wyniki pojedynków Macieja Domina

Turniej eliminacyjny - faza grupowa (grupa 28)
Maciej Domin - Marcin Zieliński (KS Bogoria Grodzisk Maz.) - 3:0 (5, 1, 8)
Maciej Domin - Kamil Niewiadomski (KS AZS AWFiS Gdańsk) - 3:0 (5, 8, 6)

Turniej eliminacyjny - faza play-off
I runda
Maciej Domin - Michał Wodniak (LZS Żywocice) - 3:1 (11, -8, 6, 10)
II runda
Maciej Domin - Maksymilian Alot (MRKS Gdańsk) - 3:1 (-8, 8, 16, 6)

Turniej Grand Prix - faza grupowa (grupa 7)
Maciej Domin - Piotr Michalski (UKS Dojlidy Białystok) - 2:3 (6, -6, -12, 8, -11)
Maciej Domin - Robert Czernecki (GKTS Wiązowna) - 3:1 (-5, 4, 6, 11)
Maciej Domin - Kuba Kwapiś (MLKS Ostródzianka Ostróda) - 0:3 (-12, -3, -3)

Turniej Grand Prix - turniej główny
I runda
Maciej Domin - Patryk Bielecki (Dekorglass Działdowo) - 1:4 (-6, 7, -4, -8 , -7)

Turniej Grand Prix - turniej pocieszenia (o miejsca 17-32)
Maciej Domin - Szymon Sporek (KSTS Krosno) - 2:3 (3, -9, 11, -8, -7)


Wyniki pojedynków Bartłomieja Skórko

Turniej eliminacyjny - faza grupowa (grupa 10)
Bartłomiej Skórko - Aleks Pakuła (KS Bogoria Grodzisk Maz.) - 3:1 (-9, 6, 8, 6)
Bartłomiej Skórko - Maciej Kołek (KS Bronowianka Kraków) - 3:0 (3, 2, 8)

Turniej eliminacyjny - faza play-off
I runda
Bartłomiej Skórko - wolny los
II runda
Bartłomiej Skórko - Mateusz Cymerman (KS Spójnia Warszawa) - 3:1 (5, 10, -6, 6)

Turniej Grand Prix - faza grupowa (grupa 5)
Bartłomiej Skórko - Stanisław Wnęk (TKS Granit Strzelin) - 0:3 (-9, -7, -10)
Bartłomiej Skórko - Jacek Mitas (KS Bogoria Grodzisk Maz.) - 3:0 (9, 9, 6)
Bartłomiej Skórko - Mateusz Zalewski (ZKS Zielona Góra) - 0:3 (-8, -8, -7)

Turniej Grand Prix - turniej pocieszenia (o miejsca 33-48)
Bartłomiej Skórko - Michał Łysakowski (MKS Skarbek Tarnowskie Góry) - 3:2 (-8, -5, 9, 9, 5)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności