www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







TRIUMF SARY HUSAR W GRODZISKU MAZOWIECKIM 09/02/2021


Sara Husar znalazła się w gronie zwycięzców Halowego Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Młodzików w tenisie ziemnym, który odbył się w dniach 6-9 lutego w Grodzisku Mazowieckim.
W dzisiejszym finale singla dziewcząt zawodniczka UKS Beskidy Ustroń pokonała Martę Nadajewską (BKT Advantage Bielsko-Biała) - 6:4, 6:2.

Nasza zawodniczka najwyraźniej świetnie czuje się na kortach w Grodzisku, bowiem przed rokiem triumfowała tu w turnieju Super Series Skrzatek, a w listopadzie 2019 zajęła drugie miejsce w OTK Skrzatek.



Klasyfikacja końcowa:


Gra pojedyncza młodziczek

1. Sara Husar (UKS Beskidy Ustroń)
2. Marta Nadajewska (BKT Advantage Bielsko-Biała)
3-4. Maja Nieradzik (KT Zabrze)
3-4. Anna Kmiecik (PT Olimpia Poznań)
5-8. Amelia Odrobina (MKT Łódź)
5-8. Melania Rybakiewicz (Legia Tenis Warszawa)
5-8. Ewangelina Penkevych (SKT Promasters Szczecin)
5-8. Anna Skorupska (PT Olimpia Poznań)
...
9-16. Oliwia Dróżdż (UKS Beskidy Ustroń)


Wyniki pojedynków Sary Husar
I runda
Sara Husar - Wiktoria Kubacka (UKT Winner Kraków) - 6:0, 6:0
II runda
Sara Husar - Zofia Janusz (AZS Poznań) - 6:0, 6:2
Ćwierćfinał
Sara Husar - Melania Rybakiewicz (Legia Tenis Warszawa) - 6:2, 7:5
Półfinał
Sara Husar - Maja Nieradzik (KT Zabrze) - 6:7 (2:7), 7:5, 10:8
Finał
Sara Husar - Marta Nadajewska (BKT Advantage Bielsko-Biała) - 6:4, 6:2


Wyniki pojedynków Oliwii Dróżdż
I runda
Oliwia Dróżdż - Viktoria Grabowska (Fundacja Tennis Pro Piaseczno) - 7:6 (7:3), 6:2
II runda
Oliwia Dróżdż - Anna Skorupska (PT Olimpia Poznań) - 0:6, 0:6




Gra podwójna młodziczek

1. Amelia Drozd (UKS Dwójka Zielona Góra)
1. Marta Nadajewska (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2. Anna Kmiecik (PT Olimpia Poznań)
2. Anna Skorupska (PT Olimpia Poznań)

3-4. Wiktora Kubicka (UKT Winner Kraków)
3-4. Lena Rajca (CCS Chrzanów)

3-4. Hanna Giżeska (SKT Sopot)
3-4. Zofia Janusz (AZS Poznań)
...

5-8. Sara Husar (UKS Beskidy Ustroń)
5-8. Oliwia Dróżdż (UKS Beskidy Ustroń)



Wyniki pojedynków pary Sara Husar / Oliwia Dróżdż
Ćwierćfinał
Husar / Dróżdż - Amelia Drozd / Marta Nadajewska - 6:0, 2:6, 5:10





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności