www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:








Siatkówka - PlusLiga
Kolejka: Play-off - 14.05.2022


1 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 26 65 72:22
2 KS Jastrzębski Węgiel 26 65 70:25
3 PGE Skra Bełchatów 26 60 72:37
4 Aluron CMC Warta Zawiercie 26 47 56:45
5 Asseco Resovia SSA Rzeszów 26 45 55:44
6 Indykpol AZS Olsztyn 26 41 51:45
7 Trefl Gdańsk 26 36 48:49
8 GKS Katowice 26 36 49:54
9 Projekt Warszawa 26 36 47:55
10 KS Cuprum Lubin 26 26 42:63
11 LUK Politechnika Lublin 26 24 36:62
12 MKS Ślepsk Malow Suwałki 26 24 34:63
13 WKS Cerrad Enea Czarni Radom 26 21 29:65
14 KS Stal Nysa 26 20 34:66


I kolejka - 01-04.10.2021
LUK Politechnika Lublin - KS Jastrzębski Węgiel - 1:3 (-15, -21, 21, -16)
Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów - 0:3 (-22, -18, -20)
KS Stal Nysa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-22, -21, -20)
Aluron CMC Warta Zawiercie - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 3:1 (23, -23, 23, 21)
GKS Katowice - Trefl Gdańsk - 3:2 (20, 20, -19, -21, 12)
Cerrad Czarni Radom - Projekt Warszawa - 0:3 (-16, -17, -23)
Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów - 1:3 (-22, -19, 22, -25)

II kolejka - 08-10.10.2021
KS Jastrzębski Węgiel - KS Stal Nysa - 3:0 (18, 20, 19)
Projekt Warszawa - Cuprum Lubin - 3:1 (-18, 17, 17, 29)
Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-20, -16, -17)
GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów - 3:0 (22, 22, 23)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - LUK Politechnika Lublin - 3:0 (19, 16, 22)
Trefl Gdańsk - Aluron CMC Warta Zawiercie - 1:3 (21, -18, -22, -22)
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn - 3:2 (16, 22, -23, -17, 10)

III kolejka - 15-17.10.2021
Projekt Warszawa - KS Jastrzębski Węgiel - 3:2 (-20, 21, -19, 30, 20)
Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3:1 (-21, 20, 19, 21)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Politechnika Lublin - 3:0 (22, 13, 19)
PGE Skra Bełchatów - KS Stal Nysa - 3:2 (17, -19, 23, -21, 18)
Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom - 3:0 (23, 24, 14)
Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3:0 (23, 15, 15)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 0;3 (-29, -21, -26)

IV kolejka - 22-25.10.2021
KS Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów - 3:1 (18, 20, -17, 18)
LUK Politechnika Lublin - GKS Katowice - 3:0 (19, 24, 22)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Projekt Warszawa - 3:2 (-25, 18, -14, 18, 9)
Cerrad Czarni Radom - Trefl Gdańsk - 3:1 (19, -20, 29, 24)
KS Stal Nysa - Asseco Resovia Rzeszów - 1:3 (-21, 17, -21, -18)
Indykpol AZS Olsztyn - Aluron CMC Warta Zawiercie - 3:0 (18, 20, 23)
Cuprum Lubin - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 3:0 (18, 22, 22)

V kolejka - 28-31.10.2021
Asseco Resovia Rzeszów - KS Jastrzębski Węgiel - 0:3 (-23, -21, -18)
Aluron CMC Warta Zawiercie - Cuprum Lubin - 3:2 (20, -24, -17, 22, 11)
Projekt Warszawa - LUK Politechnika Lublin - 3:1 (-29, 19, 22, 19)
PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 2:3 (24, 27, -23, -19, -12)
Trefl Gdańsk - KS Stal Nysa - 3:0 (22, 19, 21)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - Cerrad Czarni Radom - 1:3 (-26, 23, -27, -23)
GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn - 0:3 (-16, -17, -20)

VI kolejka - 05-07.11.2021
KS Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk - 3:0 (14, 22, 22)
LUK Politechnika Lublin - Indykpol AZS Olsztyn - 2:3 (21, -20, -21, 20, -12)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów - 3:1 (-17, 15, 18, 19)
Cuprum Lubin - GKS Katowice - 3:1 (-25, 20, 19, 19)
Cerrad Czarni Radom - Aluron CMC Warta Zawiercie - 0:3 (-21, -20, -19)
Projekt Warszawa - PGE Skra Bełchatów - 0:3 (-17, -21, -23)
KS Stal Nysa - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 1:3 (-22, 17, -15, -21)

VII kolejka - 12-15.11.2021
MKS Ślepsk Malow Suwałki - KS Jastrzębski Węgiel - 0:3 (-22, -20, -19)
GKS Katowice - Cerrad Czarni Radom - 3:1 (17, -18, 27, 21)
Asseco Resovia Rzeszów - Projekt Warszawa - 3:0 (21, 24, 20)
PGE Skra Bełchatów - LUK Politechnika Lublin - 2:3 (16, 24, -22, -18, -12)
Aluron CMC Warta Zawiercie - KS Stal Nysa - 3:0 (20, 22, 22)
Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-23, -20, -21)
Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin - 3:0 (20, 21, 17)

VIII kolejka - 19-22.11.2021
KS Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie - 2:3 (-18, 17, -25, 16, -13)
KS Stal Nysa - GKS Katowice - 2:3 (-22, -21, 20, 17, -10)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 3:0 (17, 22, 18)
Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn - 0:3 (-23, -23, -23)
Projekt Warszawa - Trefl Gdańsk - 3:0 (21, 20, 20)
LUK Politechnika Lublin - Cuprum Lubin - 3:2 (-19, 17, 17, -28, 17)
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów - 3:2 (-22, -20, 17, 19, 13)

IX kolejka - 26-29.11.2021
GKS Katowice - KS Jastrzębski Węgiel - 0:3 (-17, -20, -21)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - Projekt Warszawa - 1:3 (-18, 23, -22, -23)
Aluron CMC Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-36, -13, -14)
Asseco Resovia Rzeszów - LUK Politechnika Lublin - 1:3 (-21, 23, -22, -23)
Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów - 0:3 (-18, -13, -22)
Indykpol AZS Olsztyn - KS Stal Nysa - 3:2 (23, -20, -20, 13, 13)
Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom - 2:3 (-23, 19, -26, -23, 15)

X kolejka - 03-06.12.2021
Indykpol AZS Olsztyn - KS Jastrzębski Węgiel - 0:3 (-21, -18, -20)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice - 3:0 (18, 23, 19)
PGE Skra Bełchatów - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 3:0 (22, 22, 22)
Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk - 0:3 (-21, -20, -21)
LUK Politechnika Lublin - Cerrad Czarni Radom - 3:1 (13, -22, 18, 14)
KS Stal Nysa - Cuprum Lubin - 1:3 (-23, 33, -17, -19)
Projekt Warszawa - Aluron CMC Warta Zawiercie - 3:1 (-31, 23, 19, 24)

XI kolejka - 10-13.12.2021
Cuprum Lubin - KS Jastrzębski Węgiel - 0:3 (-28, -18, -17)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn - 3:0 (23, 20, 16)
Cerrad Czarni Radom - KS Stal Nysa - 3:1 (18, -21, 23, 21)
GKS Katowice - Projekt Warszawa - 2:3 (21, -22, 20, -18, -9)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów - 0:3 (-21, -18, -22)
Trefl Gdańsk - LUK Politechnika Lublin - 3:0 (20, 22, 16)
Aluron CMC Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów - 3:2 (21, -10, 18, -23, 24)

XII kolejka - 17-20.12.2021
KS Jastrzębski Węgiel - Cerrad Czarni Radom - 3:0 (18, 9, 22)
PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice - 3:1 (22, -19, 20, 16)
Asseco Resovia Rzeszów - Aluron CMC Warta Zawiercie - 1:3 (-15, -20, 18, -22)
Projekt Warszawa - Indykpol AZS Olsztyn - 3:2 (-21, 14, -23, 14, 8)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin - 3:1 (23, -22, 18, 19)
Trefl Gdańsk - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 1:3 (-26, -19, 20, -25)
LUK Politechnika Lublin - KS Stal Nysa - 0:3 (-30, -22, -22)

XIII kolejka - 29-30.12.2021
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - KS Jastrzębski Węgiel - 3:0 (26, 22, 22) - 10.11
KS Stal Nysa - Projekt Warszawa - 1:3 (23, -23, -23, -19) - 10.11
LUK Politechnika Lublin - Aluron CMC Warta Zawiercie - 1:3 (-23, -22, 17, -21)
Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów - 1:3 (-20, 23, -27, -23)
Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów - 0:3 (-20, -19, -22)
GKS Katowice - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 2:3 (-18, 18, -20, 22, -16) - 25.02
Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk - 3:1 (-23, 22, 22, 20) - 16.03

XIV kolejka - 03-06.01.2022
KS Jastrzębski Węgiel - LUK Politechnika Lublin - 3:0 (15, 21, 22)
Projekt Warszawa - Cerrad Czarni Radom - 2:3 (26, 19, -17, -24, -13)
PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin - 3:1 (22, -23, 22, 20)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - KS Stal Nysa - 3:0 (20, 15, 23)
Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn - 3:0 (29, 22, 14)
Trefl Gdańsk - GKS Katowice - 1:3 (-23, 23, -13, -24)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - Aluron CMC Warta Zawiercie - 0:3 (-21, -23, 20)

XV kolejka - 08-10.01.2022
KS Stal Nysa - KS Jastrzębski Węgiel - 0:3 (-18, -16, -22)
Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów - 1:3 (-23, 21, -26, -26)
Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice - 3:1 (-21, 18, 31, 22)
Aluron CMC Warta Zawiercie - Trefl Gdańsk - 3:0 (19, 16, 22)
LUK Politechnika Lublin - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 3:1 (16, -18, 22, 21)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Czarni Radom - 1:3 (18, -22, -23, -19) - 02.03
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa - 1:3 (-23, 19, -23, -20) - 02.03

XVI kolejka - 14-16.01.2022
KS Jastrzębski Węgiel - Projekt Warszawa - 3:1 (-21, 21, 20, 17) - 23.03
Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk - 3:1 (-18, 20, 20, 21)
Indykpol AZS Olsztyn - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 3:2 (23, -23, 23, -25, 12)
KS Stal Nysa - PGE Skra Bełchatów - 1:3 (-18, -18, 19, -22)
LUK Politechnika Lublin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1:3 (-18, 22, -22, -25)
GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie - 3:0 (26, 29, 21)
Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów - 0:3 (-21, -28, -16) - 09.03

XVII kolejka - 22-24.01.2022
PGE Skra Bełchatów - KS Jastrzębski Węgiel - 2:3 (23, -20, -23, 24, -10)
Projekt Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1:3 (22, -15, -22, -19)
Asseco Resovia Rzeszów - KS Stal Nysa - 3:2 (-23, 17, 18, -15, 13)
Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn - 3:2 (19, -21, 20, -17, 14)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin - 3:1 (18, 20, -18, 18)
GKS Katowice - LUK Politechnika Lublin - 3:1 (20, 17, -23, 25)
Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom - 3:0 (13, 23, 17)

XVIII kolejka - 27-30.01.2022
KS Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów - 3:1 (24, 23, -20, 19) - 16.01
Cuprum Lubin - Aluron CMC Warta Zawiercie - 2:3 (-20, -21, 22, 24, -11)
Cerrad Czarni Radom - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 0:3 (-20, -24, -16)
KS Stal Nysa - Trefl Gdańsk - 0:3 (-23, -23, -22)
LUK Politechnika Lublin - Projekt Warszawa - 3:0 (23, 24, 12)
Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice - 3:2 (24, -26, -16, 17, 12)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów - 1:3 (-23, -27, 19, -25) - 15.03

XIX kolejka - 05-07.02.2022
Trefl Gdańsk - KS Jastrzębski Węgiel - 2:3 (23, 20, -22, -20, -21) - 09.04
PGE Skra Bełchatów - Projekt Warszawa - 3:1 (21, -15, 23, 20)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - KS Stal Nysa - 2:3 (18, 23, -18, -22, -10)
Aluron CMC Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom - 0:3 (-22, -16, -21)
GKS Katowice - Cuprum Lubin - 3:2 (-18, 17, 23, -19, 12)
Indykpol AZS Olsztyn - LUK Politechnika Lublin - 3:0 (20, 14, 17)
Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 2:3 (25, 20, -16, -23, -13) - 22.03

XX kolejka - 12.02.2022
KS Jastrzębski Węgiel - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 3:0 (21, 19, 20)
LUK Politechnika Lublin - PGE Skra Bełchatów - 0:3 (-17, -19, -18)
Projekt Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów - 1:3 (21, -21, -15, -18)
Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 0:3 (-18, -16, -16)
KS Stal Nysa - Aluron CMC Warta Zawiercie - 1:3 (-22, 22, -22, -19)
Cerrad Czarni Radom - GKS Katowice - 0:3 (-15, -24, -16)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk - 2:3 (22, 21, -20, -16, -12) - 11.03

XXI kolejka - 18-21.02.2022
Aluron CMC Warta Zawiercie - KS Jastrzębski Węgiel - 1:3 (16, -18, -18, -17)
Cuprum Lubin - LUK Politechnika Lublin - 3:2 (20, -21, -22, 20, 12)
Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - 2:3 (-21, 21, -19, 18, -12)
GKS Katowice - KS Stal Nysa - 3:1 (-13, 20, 27, 20)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-22, -21, -21)
Trefl Gdańsk - Projekt Warszawa - 3:0 (16, 22, 23)
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom - 3:0 (22, 23, 16)

XXII kolejka - 04-07.03.2022
KS Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice - 3:2 (23, 18, -22, -32, 12)
LUK Politechnika Lublin - Asseco Resovia Rzeszów - 1:3 (-18, -23, 24, -15)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron CMC Warta Zawiercie - 3:0 (24, 33, 25)
Projekt Warszawa - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 3:1 (21, 21, -20, 23)
PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk - 3:2 (20, 20, -23, -23, 11)
Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin - 2:3 (18, 21, -19, -22, -13)
KS Stal Nysa - Indykpol AZS Olsztyn - 3:1 (-23, 21, 21, 16)

XXIII kolejka - 11-13.03.2022
KS Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn - 3:1 (21, -22, 20, 23)
Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów - 3:2 (-20, 19, 19, -18, 13) - 06.02
MKS Ślepsk Malow Suwałki - PGE Skra Bełchatów - 0:3 (-21, -28, -16)
GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-18, -17, -20)
Cuprum Lubin - KS Stal Nysa - 3:0 (25, 20, 23)
Aluron CMC Warta Zawiercie - Projekt Warszawa - 3:1 (21, -22, 25, 22)
Cerrad Czarni Radom - LUK Politechnika Lublin - 1:3 (-14, 20, -22, -18)

XXIV kolejka - 18-20.03.2022
KS Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin - 3:1 (22, -18, 19, 21)
Projekt Warszawa - GKS Katowice - 0:3 (-22, -23, -21)
Asseco Resovia Rzeszów - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 1:3 (-23, 25, -25, -27)
PGE Skra Bełchatów - Aluron CMC Warta Zawiercie - 3:2 (23, -20, 21, -23, 10)
LUK Politechnika Lublin - Trefl Gdańsk - 1:3 (19, -23, -20, -23)
KS Stal Nysa - Cerrad Czarni Radom - 3:1 (26, -23, 12, 13)
Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-28, -18, -20)

XXV kolejka - 25-28.03.2022
Cerrad Czarni Radom - KS Jastrzębski Węgiel - 0:3 (-20, -14, -16)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - Trefl Gdańsk - 2:3 (20, -15, 20, -20, -12)
GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów - 1:3 (21, -19, -21, -19)
Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 2:3 (22, -19, -22, 25, 15)
Aluron CMC Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów - 1:3 (23, -20, -23, -23)
Indykpol AZS Olsztyn - Projekt Warszawa - 3:0 (19, 21, 20)
KS Stal Nysa - LUK Politechnika Lublin - 3:0 (18, 21, 28)

XXVI kolejka - 01-03.04.2022
KS Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-20, -16, -15)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - GKS Katowice - 2:3 (--21, 25, -18, 21, -17)
Projekt Warszawa - KS Stal Nysa - 2:3 (-20, -20, 23, 20, -12)
PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom - 3:2 (23, -21, -19, 23, 10)
Aluron CMC Warta Zawiercie - LUK Politechnika Lublin - 3:1 (22, 18, -22, 21)
Asseco Resovia Rzeszów -Cuprum Lubin - 3:0 (19, 14, 20)
Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn - 3:0 (20, 20, 20)


Faza play-off



Ćwierćfinały (do dwóch zwycięstw) - 12-13, 15-16, 18-20.04.2022

KS Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk - 2:1
1 mecz - 2:3 (26, 18,- 18, -21, -13)
2 mecz - 3:0 (23, 23, 14)
3 mecz - 3:0 (17, 16, 18)

PGE Skra Bełchatów - Inydkpol AZS Olsztyn - 2:1
1 mecz (d) - 1:3 (19, -24, -26, -14)
2 mecz (w) - 3:0 (21, 18, 23)
3 mecz (d) - 3:2 (27, -23, 19, -22, 13)

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice - 2:0
1 mecz - 3:0 (21, 12, 22)
2 mecz - 3:1 (-27, 19, 20, 19)

Aluron CMC Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów - 2:0
1 mecz (d) - 3:1 (25, -24, 20, 25)
2 mecz (w) - 3:1 (-19, 23, 23, 22)


Półfinały (do dwóch zwycięstw) - 23, 26 i 30.04.2022

KS Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów - 2:0
1 mecz (d) - 3:0 (14, 28, 24)
2 mecz (w) - 3:0 (18, 22, 19)

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron CMC Warta Zawiercie - 2:1
1 mecz (d) - 1:3 (22, -17, -22, -23)
2 mecz (w) - 3:0 (20, 21, 21)
3 mecz (d) - 3:1 (-19, 21, 19, 13)



o 11 miejsce - 14 i 20.04.2022 (dwa mecze) 
MKS Ślepsk Malow Suwałki - LUK Politechnika Lublin - 0:2
1 mecz (d) - 2:3 (23, 18, -18,-19, -13)
2 mecz (w) - 2:3 (-21, -14, 26, 15, -11)

o 9 miejsce - 14 i 22.04.2022 (dwa mecze)
Projekt Warszawa - Cuprum Lubin - 2:0
1 mecz (w) - 3:0 (18, 21, 16)
2 mecz (d) - 3:2 (21, -22, -18, 15, 14)

o 7 miejsce (dwa mecze) - 23 i 24.07.2022
GKS Katowice - Trefl Gdańsk - 0:2
1 mecz (d) - 2:3 (-23, -18, 13, 22, -10)
2 mecz (w) - 0:3 (-18, -23, -18)

o 5 miejsce (dwa mecze) - 24 i 27.04.2022
Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów - 1:1 (10:15)
1 mecz (d) - 1:3 (-21, 20, -16, -23)
2 mecz (w) - 3:1 (22, 22, -19, 19) - zloty set 10:15

o 3 miejsce (do trzech zwycięstw) - 04, 07, 10 i 13.05.2022
PGE Skra Bełchatów - Aluron CMC Warta Zawiercie - 1:3
1 mecz (d) - 2:3 (-23, 21, 19, -23, -15)
2 mecz (w) - 3:2 (22, -16, 23, -25, 13)
3 mecz (d) - 0:3 (-22, -23, -21)
4 mecz (w) - 2:3 (-21, 21, -16, 20, -11)

o 1 miejsce (do trzech zwycięstw) - 04, 07, 11, 14.05.2022
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - KS Jastrzębski Węgiel - 3:1
1 mecz (d) - 3:0 (21, 25, 23)
2 mecz (w) - 3:2 (-20, 16, -22, 12, 16)
3 mecz (d) - 1:3 (-24, 20, -23, -22)
4 mecz (w) - 3:0 (23, 17, 21)



  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności