www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







NOWOROCZNY TURNIEJ BADMINTONA W PSZCZYNIE 19/01/2016


Nieźle zaprezentowali się nasi zawodnicy w 18. Noworocznym Turnieju Badmintona, który odbył się w miniony weekend w Mazańcowicach. 
W gronie zwycięzców znaleźli się zawodnicy KS Set Mazańcowice: Michał Szczypka (kategoria chłopców do lat 11) oraz Mateusz Matuszczak (gra podwójna), a także Mirosław Duda ze Strumienia (kategoria VIP) i Marek Piesecki z Cieszyna (kategoria nauczyciele).


Wyniki:


Chłopcy U-18

1. Tomasz Klepek (Pszczyna)
2. Wiktor Trecki (Bieruń)
3. Szymon Stokfisz (Bieruń)
4. Stanisław Olearczyk (Mazańcowice)


Dziewczęta U-15

1. Adrianna Biel (Bieruń)
2. Aleksandra Boba (Bieruń)
3. Aleksandra Paluch (Mazańcowice)
4. Zuzanna Pyclik (Mazańcowice)


Chłopcy U-15

1. Wojciech Brudek (Pszczyna)
2. Adam Bibik (Łódź)
3. Adam Breznen (Czechy)
...
9-12. Piotr Wiercigroch (Mazańcowice)


Dziewczęta U-13

1. Daria Zimnol (Pszczyna)
2. Lucie Metzova (Czechy)
3. Julia Pławecka (Pszczyna)
4. Justyna Biernot (Mazańcowice)


Chłopcy U-13

1. Matej Rzeplinski (Czechy)
2. Dominik Kopriva (Czechy)
3. Jiri Fousek (Czechy)
4. Jakub Waloszek (Mazańcowice)
...
13-16. Michał Borowiec (Mazańcowice)


Dziewczęta U-11

1. Kinga Stokfisz (Bieruń)
2. Julia Wójcik (Kędzierzyn-Koźle)
3. Julia Piwowar (Mazańcowice)


Chłopcy U-11

1. Michał Szczypka (Mazańcowice)
2. Damian Bratek (Bieruń)
3. Artur Molak (Studzienice)
4. Jacob Toczek (Mazańcowice)
...
7-8. Jakub Bąk (Mazańcowice)


Dziewczęta U-9

1. Amelia Krząkała (Kędzierzyn-Koźle)
2. Kinga Romanowska (Bieruń)
3. Aleksandra Orszulaik (Częstochowa)
...
5. Maja Laba (Mazańcowice)


Chłopcy U-9

1. Brajan Płoszyca (Bieruń)
2. Jakub Śliwka (Mazańcowice)
3. Mateusz Pohl (Katowice)
4. Krystian Toczek (Mazańcowice)
...
7-8. Tymoteusz Wiercigroch (Mazańcowice)




Amatorzy 

1. Jacek Janko (Tychy)
2. Rafał Haberny (Bielsko-Biała)
3. Paweł Koc (Katowice)
...
5-8. Rafał Waloszek (Mazańcowice)
5-8. Aleksander Kołodziejczyk (Mazańcowice)
7-8. Janusz Janota (Strumień)



Masters

1. Robert Czembor (Pszczyna)
2. Dawid Kieloch (Pszczyna)
3. Tomasz Tomża (Pszczyna)
...
7-8. Dawid Fraś (Mazańcowice)
9. Marcin Szczypka (Cieszyn)



VIP - Mężczyźni

1. Mirosław Duda (Strumień)
2. Roman Żyła (Pszczyna)
3. Grzegorz Świerkot (Łąka)


Nauczyciele

1. Marek Piesecki (Cieszyn)
2. Dawid Śmieja (Cieszyn)
3. Sławosz Pękała (Pszczyna)


Gra podwójna

1. Mateusz Matuszczak / Filip Stępniak (Mazańcowice / Pszczyna)
2. Michał Wieczorek / Dariusz Opatrzyk (Jaworzno / Olkusz)
3. Przemysław Pohl / Łukasz Pohl (Katowice)
...
10-12. Tadeusz Mikołajczyk / Mirosław Duda (Strumień)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.