www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MEDALE BADMINTONISTÓW NA MISTRZOSTWACH ŚLĄSKA 20/06/2016


Sześć medali wywalczyli zawodnicy KS Set Mazańcowice na Mistrzostwach Śląska w Badmintonie, które odbyły się w minioną sobotę w Blachowni.
Na najwyższym stopniu podium stanęli Aleksandra Paluch i Piotr Wiercigroch - triumfatorzy gry mieszanej młodzików.

Srebrne krążki zdobyli: Jakub Waloszek w singlu młodzików młodszych oraz Jakub Waloszek i Michał Borowiec w deblu, natomiast brązowe Dawid Fraś w singlu elity, Aleksandra Paluch w singlu młodziczek i Piotr Wiercigroch w singlu młodzików.


Wyniki:


Elita


Gra pojedyncza mężczyzn

1. Michał Walentek
2. Kamil Korbel
3-4. Robert Czembor
3-4. Dawid Fraś


Gra podwójna mężczyzn

1. Alan Ostrowski / Wojciech Sajdok
2. Szymon Kostka / Wojciech Paliklj
3-4. Michał Walentek / Krzysztof Łukomski
3-4. Filip Brudek / Robert Czembor
...
5-8. Dawid Fraś / Stanisław Olearczyk




Młodzicy (U-15)


Gra pojedyczna młodziczek

1. Adrianna Biel
2. Zuzanna Luban
3-4. Julia Jackowska
3-4. Aleksandra Paluch


Gra pojedyncza młodzików

1. Wojciech Brudek
2. Mateusz Rawinis
3-4. Piotr Wiercigroch
3-4. Mateusz Rawinis


Gra mieszana młodzików

1. Aleksandra Paluch / Piotr Wiercigroch
2. Julia Jackowska / Jan Gawor
3. Alicja Szwarnowiecka / Jakub Popławski




Młodzicy młodsi (U-13)


Gra pojedyncza młodziczek młodszych

1. Joanna Podedworny
2. Daria Zimnol
3-4. Aleksandra Wrońska
3-4. Anna Czuchra
...
17. Julia Piwowar


Gra pojedyncza młodzików młodszych

1. Jakub Brudek
2. Jakub Waloszek
3-4. Piotr Liszka
3-4. Dominik Kłaput
...
9-16. Michał Szczypka


Gra podwójna młodziczek młodszych

1. Julia Pławecka / Daria Zimnol
2. Anna Czuchra / Antonina Marszałek
3-4. Emilia Jochacy / Kinga Stokfisz
3-4. Martyna Bala / Zuzanna Jarosz
...
5-8. Justyna Biernot / Aleksandra Wrońska


Gra podwójna młodzików młodszych

1. Dominik Kłaput / Paweł Marszałek
2. Michał Borowiec / Jakub Waloszek
3-4. Maciej Mieczągłowski / Mateusz Szewczyk
3-4. Mikołaj Koziurowicz / Antoni Mofina


Gra mieszana młodzików młodszych

1. Julia Pławecka / Jakub Brudek
2. Joanna Podedworny / Piotr Liszka
3-4. Antonina Marszałek / Paweł Marszałek
3-4. Kinga Stokfisz / Wojciech Nych
...
5-7. Julia Piwowar / Michał Szczypka
5-7. Justyna Biernot / Michał Borowiec




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności