www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







NIEZŁY START BADMINTONISTÓW W OLSZTYNIE 04/10/2016


Udany start zanotowali zawodnicy KS Set Mazańcowice w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych w badmintonie, który odbył się w Olsztynie niedaleko Częstochowy.
Na drugim stopniu podium stanęli Julia Piwowar i Michał Szczypka w grze mieszanej młodzików młodszych. Ponadto Michał Szczypka był trzeci w singlu.
Z kolei startująca w grupie juniorek młodszych Aleksandra Paluch trzykrotnie plasowała się na trzecim miejscu: w singlu, w deblu oraz mikście.


Wyniki:

Gra pojedyncza juniorek młodszych

1. Dagmara Pękała
2. Aleksandra Piotrowska
3-4 Aleksandra Paluch
3-4. Barbara Pyrchla


Wyniki pojedynków Aleksandry Paluch

Faza grupowa - grupa B
Aleksandra Paluch - Alicja Szwarnowiecka - 2:0 (21:13, 21:15)
Aleksandra Paluch - Aleksandra Piotrowska - 0:2 (17:21, 13:21)




Gra podwójna juniorek młodszych

1. Aleksandra Piotrowska / Barbara Pyrchla
2. Wiktoria Cygler / Julia Jackowska
3. Aleksandra Paluch / Alicja Szwarnowiecka


Wyniki pojedynków pary Aleksandra Paluch / Alicja Szwarnowiecka

Faza finałowa
Paluch / Szwarnowiecka - Wiktoria Cygler / Julia Jackowska - 1:2 (22:20, 19:21, 20:22)
Paluch Szwarnowiecka - Aleksandra Piotrowska / Barbara Pyrchla - 0:2 (7:21. 8:21)




Gra mieszana juniorów młodszych

1. Dagmara Pękała / Tomasz Klepek
2. Aleksandra Jodłowska / Wojciech Brudek
3. Aleksandra Paluch / Maciej Chojnacki


Wyniki pojedynków pary Aleksandra Paluch / Maciej Chojnacki

Runda Finałowa
Paluch / Chojnacki - Wiktoria Cygler / Mateusz Szatkowski - 2:1 (21:18, 16:21, 21:14)
Paluch / Chojnacki - Julia Jackowska / Jan Gawor - 2:1 (21:18, 18:21, 21:14)
Paluch / Chojnacki - Dagmara Pękała / Tomasz Klepek - 0:2 (15:21, 17:21)
Paluch / Chojnacki - Aleksandra Jodłowska / Wojciech Brudek - 1:2 (21:18, 19:21, 19:21)




Gra pojedyncza młodziczek młodszych

1. Anna Czuchra
2. Dominika Gajda
3-4. Kinga Stokfisz
3-4. Małgorzata Muszyńska
...
11-20. Julia Piwowar


Wyniki pojedynków Julii Piwowar

Faza grupowa - grupa H
Julia Piwowar - Emilia Jochacy - 1:2 (18:21, 21:19, 14:21)
Julia Piwowar - Laura Nippe - 2:0 (21:15, 21:17)




Gra pojedyncza młodzików młodszych

1. Piotr Liszka
2. Przemysław Gajda
3-4. Michał Szczypka
3-4. Wojciech Nych
...
11-20. Jacob Toczek


Wyniki pojedynków Michała Szczypki

Faza grupowa - grupa D
Michał Szczypka - Patryk Nocuń - 2:0 (21:3, 21:1)
Michał Szczypka - Maciej Piekoszewski - 2:0 (21:7, 21:4)

Faza finałowa
1/8 finału
Michał Szczypka - los wolny
1/4 finału
Michał Szczypka - Paweł Mucha - 2:0 (21:19, 21:15)
1/2 finału
Michał Szczypka - Piotr Liszka - 1:2 (14:21, 21:7, 10:21)


Wyniki pojedynków Jacoba Toczka

Faza grupowa - grupa C
Jacob Toczek - Mikołaj Żuberek - 2:0 w.ol
Jacob Toczek - Wojciech Nych - 0:2 (11:21, 17:21)




Gra podwójna młodzików młodszych

1. Patryk Daroń / Przemysław Gajda
2. Dominik Juhnke / Wiktor Zimny
3-4. Piotr Liszka ./ Wojciech Nych
3-4. Patryk Cieślak / Maciej Piekoszewski
...
5-6. Michał Szczypka / Jacob Toczek


Wyniki pojedynków pary Michał Szczypka / Jacob Toczek

Faza grupowa - grupa A
Szczypka / Toczek - Mikołaj Kuziorowicz / Antoni Mofina - 2:0 (21:13, 21:18)
Szczypka / Toczek - Piotr Liszka / Wojciech Nych - 1:2 (11:21, 21:18, 18:21)
Szczypka / Toczek - Patryk Daroń / Przemysław Gajda - 1:2 (16:21, 21:18, 16:21)




Gra mieszana młodzików młodszych

1. Małgorzata Muszyńska / Piotr Liszka
2. Julia Piwowar / Michał Szczypka
3-4. Dominika Gajda / Przemysław Gajda
3-4. Julia Bernhard / Filip Kmita


Wyniki pojedynków pary Julia Piwowar / Michał Szczypka

Faza grupowa - grupa B
Piwowar / Szczypka - Laura Nippe / Dawid Herbowski - 2:0 (21:15, 21:18)
Piwowar / Szczypka - Gabriela Skórkowska / Dominik Tutaj - 2:1 (20:22, 21:12, 21:7)

Faza play-off
1/4 finału
Piwowar / Szczypka - los wolny
1/2 finału
Piwowar / Szczypka - Julia Bernhard / Filip Kmita - 2:0 (22:20, 21:17)
Finał
Piwowar / Szczypka - Małgorzata Muszyńska / Piotr Liszka - 1:2 (21:17, 17:21, 13:21)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności