www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







NA PODIUM W MEMORIALE CIOSA I KUTWINA 24/10/2016


Bardzo dobry występ zanotowali zawodnicy KS Set Mazańcowice w Ogólnopolskich Turnieju Klasyfikacyjnym Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych w badmintonie - Memoriał Marka Cioska i Romana Kutwina Suchedniów, który odbył się w minioną sobotę Suchedniowie.

W grze pojedynczej młodziczek młodszych triumfowała Julia Piwowar. Ten sukces Julia powtórzyła w mikście, gdzie grała w parze Michałem Szczypką, a ponadto wespół z Gabrielą Skórkowską (BKS Kolejarz Częstochowa) zajęła drugie miejsce w deblu dziewcząt.
Z kolei Michał Szczypka do złota w mikście dorzucił brąz' w singlu.

Dwukrotnie na podium stawała także Aleksandra Paluch, która zajęła trzecie miejsca w singlu juniorek młodszych oraz w deblu w parze z Magdą Dudzińską (KKS Ruch Piotrków Trybunalski).


Wyniki:


Gra pojedyncza juniorek młodszych

1. Nina Żwan (UTS Akro-Bad Warszawa)
2. Sandra Miler (KKS Ruch Piotrków Trybulanski)
3-4. Aleksandra Paluch (KS Set Mazańcowice)
3-4. Wiktoria Dudzic (UKS KSBad Kraków)


Wyniki pojedynków Aleksandry Paluch

Faza grupowa - grupa A
A. Paluch - Aleksandra Pawlukiewicz (MKS Orlicz Suchedniów) - 2:0 (21:6, 21:9)
A. Paluch - Oliwia Kocz (UKS Tęcza Zagdańsk) - 2:0 (21:15, 21:13)

Turniej główny
Półfinał
A. Paluch - Sandra Miler (KKS Ruch Piotrków Trybunalski) - 0:2 (13:21, 15:21)




Gra podwójna juniorek młodszych

1. Wiktoria Dudzic (UKS KSBad Kraków)
1. Stanisława Gruszczyńska (UKS KSBad Kraków)

2. Oliwia Kocz (UKS Tęcza Zagdańsk)
2. Marta Tomaszewska (UKS Morawica)

3-4. Julia Jackowska (ULKS Lotka gm. Olsztyn)
3-4. Nina Żwan (UTS Akro-Bad Warszawa)

3-4. Aleksandra Paluch (KS Set Mazańcowice)
3-4. Magda Dudzińska (KKS Ruch Piotrków Trybunalski)


Wyniki pojedynków pary Aleksandra Paluch / Magda Dudzińska

Faza grupowa - grupa B
Oliwia Kocz (Tęcza Zagdańsk) / Marta Tomaszewska (UKS Morawica) - 1:2 (24:22, 8:21, 16:21)
Katarzyna Gęsicka (Hubertus Zalesie) / Ola Pawlukiewicz (MKS Orlicz) - 2:1 (21:23, 21:16, 21:18)




Gra pojedyncza młodziczek młodszych

1. Julia Piwowar (KS Set Mazańcowice)
2. Anna Kotlarska (MKS Garwolin)
3-4. Emilia Szczęch (UMKS Junis Szczucin)
3-4. Victoria Wojciechowicz (UKSB Milenium Warszawa)


Wyniki pojedynków Julii Piwowar

Faza grupowa - grupa A
Julia Piwowar - Joanna Więckowska (MKS Orlicz Suchedniów) - 2:0 (21:10, 21:4)
Julia Piwowar - Weronika Kapała (MKS Spartakus Niepołomice) - 2:0 (21:7, 21:8)

Turniej główny
Półfinał
Julia Piwowar - Emilia Szczęch (UMKS Junis Szczucin) - 2:1 (18:21, 21:9, 21:16)
Finał
Julia Piwowar - Anna Kotlarska (MKS Garwolin) - 2:0 (21:17, 21:10)




Gra podwójna młodziczek młodszych

1. Emilia Szczęch (UMKS Junis Szczucin)
1. Aleksandra Słowik (UMKS Junis Szczucin)

2. Julia Piwowar (KS Set Mazańcowice)
2. Gabriela Skórkowska (BKS Kolejarz Częstochowa)

3-4. Weronika Kapała (MKS Spartakus Niepołomice)
3-4. Kinga Kura (MKS Spartakus Niepołomice)

3-4. Anna Kotlarska (UMKS Junis Szczucin)
3-4. Joanna Więckowska (MKS Orlicz Suchedniów)


Wyniki pojedynków pary Julia Piwowar / Gabriela Skórkowska

Faza grupowa - grupa B
Kinga Kura / Weronika Kapała (MKS Spartakus Niepołomice) - 2:0 (21:11, 21:8)
Klaudia Adamus / Paulina Adamus (MKS Spartakus Niepołomice) - 2:0 (21:3, 21:13)

Finał
Emilia Szczęch / Aleksandra Słowik (UMKS Junis Szczucin) - 0:2 (14:21, 13:21)




Gra pojedyncza młodzików młodszych

1. Dominik Kwinta (UKS KSBad Kraków)
2. Piotr Tomaszewski (UKS Morawica)
3-4. Tomasz Buza (UKSB Milenium Warszawa)
3-4. Michał Szczypka (KS Set Mazańcowice)
...
9-16. Jacob Toczek (KS Set Mazańcowice)


Wyniki pojedynków Michała Szczypki


Faza grupowa - grupa B
Michał Szczypka - Patryk Cieślak (UKS Ząbkowice Dąbrowa Górnicza) - 2:0 w.o.
Michał Szczypka - Mikołaj Kuziorowicz (ULKS Lotka gm. Olsztyn) - 2:0 (21:11, 21:12)

Turniej główny
Ćwierćfinał
Michał Szczypka - Paweł Mucha (MKS Spartakus Niepołomice) - 2:0 (21:15, 21:14)
Półfinał
Michał Szczypka - Piotr Tomaszewski (UKS Morawica) - 1:2 (21:15, 16:21, 0:21)


Wyniki pojedynków Jacoba Toczka

Faza grupowa - grupa A
Jacob Toczek - Dawid Dolot (KKS Ruch Piotrków Trybunalski) - 2:0 (21:17, 21:17)
Jacob Toczek - Dominik Kwinta (UKS KSBad Kraków) - 0:2 (8:21, 5:21)




Gra podwójna młodzików młodszych

1. Jan Franczak (UKS Morawica)
1. Piotr Tomaszewski (UKS Morawica)

2. Tomasz Buza (UKSB Milenium Warszawa)
2. Michał Melaniuk (UKSB Milenium Warszawa)

3. Dawid Dolot (KKS Ruch Piotrków Trybunalski)
3. Antoni Kamiński (LITS Akro-Bad Warszawa)
...

4-6. Michał Szczypka (KS Set Mazańcowice)
4-6. Jacob Toczek (KS Set Mazańcowice)


Wyniki pojedynków pary Michał Szczypka / Jacob Toczek


Faza grupowa - grupa A
Mikołaj Kuziorowicz / Antoni Mofina (ULKS Lotka gm. Olsztyn) - 2:0 (21:14, 21:11)
Tomasz Buza / Michał Melaniuk (UKSB Milenium Warszawa) - 0:2 (20:22, 19:21)
Rafał Latos (UKS Ząbkowice) / Filip Obarski (Orlicz Suchedniów) - 2:0 (21:9, 21:13)




Gra mieszana młodzików młodszych

1. Julia Piwowar (KS Set Mazańcowice)
1. Michał Szczypka (KS Set Mazańcowice)


2. Kinga Kura (MKS Spartakus Niepołomice)
2. Paweł Mucha (MKS Skartakus Niepołomice)

3. Anna Kotlarska (MKS Garwolin)
3. Tomasz Kotlarski (MKS Garwolin)

4. Victoria Wojciechowicz (UKSB Milenium Warszawa)
4. Michał Melaniuk (UKSB Milenium Warszawa)


Wyniki pojedynków pary Julia Piwowar / Michał Szczypka

Turniej grupowy
Anna Kotlarska / Tomasz Kotlarski (MKS Garwolin) - 2:0 (21:19, 21:19)
Kinga Kura / Paweł Mucha (MKS Spartakus Niepołomice) - 2:0 (21:14, 21:10)
Victoria Wojciechowicz / Michał Melaniuk (Milenium Warszawa) - 2:0 (21:9, 21:14)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.