www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







CZTERY MIEJSCA NA PODIUM W LUBLIŃCU 25/10/2016


Zawodnicy KS Set Mazańcowice czterokrotnie stwali na podium Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Młodzików w badmintonie, który odbył się w minioną sobotę w Lublińcu.
Na jego drugi stopień wskoczyli Jakub Waloszek w singlu oraz Jakub Waloszek i Piotr Wiercigroch w deblu. Z kolei na trzecim stopniu podium stanęła Justyna Biernot w deblu dziewcząt (w parze z Aleksandrą Wrońską) oraz Piotr Wiercigroch w mikście (w duecie z Antoniną Marszałek).


Wyniki:


Gra pojedyncza młodziczek

1. Antonina Marszałek (UKS Unia Bieruń)
2. Eliza Kwiatkowska (STB Energia Lubliniec)
3. Marlena Gregor (MKS Strzelce Opolskie)
...
4-6. Justyna Biernot (KS Set Mazańcowice)


Wyniki pojedynków Justyny Biernot

Faza grupowa - grupa B
Justyna Biernot - Zuzanna Jarosz (niestowarzyszona) - 2:0 (21:18, 21:18)
Justyna Biernot - Antonina Marszałek (UKS Unia Bieruń) - 0:2 (7:21, 18:21)




Gra mieszana młodzików

1. Anna Czuchra (UKS Unia Bieruń)
1. Eliza Kwiatkowska (STB Energia Lubliniec)

2. Antonina Marszałek (UKS Unia Bieruń)
2. Małgorzata Muszyńska (UKS Unia Bieruń)

3. Justyna Biernot (KS Set Mazańcowice)
3. Aleksandra Wrońska (UKS Unia Bieruń)

4. Marlena Gregor (MKS Strzelce Opolskie)
4. Alicja Nowak (UMKS Junis Szczucin)


Wyniki pojedynków pary Justyna Biernot / Aleksandra Wrońska

Turniej grupowy
Marlena Gregor (MKS Strzelce Opolskie) / Alicja Nowak (Junis Szczucin) - 2:0 (22:20, 21:10)
Antonina Marszałek / Małgorzata Muszyńska (UKS Unia Bieruń) - 1:2 (21:19, 19:21, 20:22)
Anna Czuchra (UKS Unia Bieruń) / Eliza Kwiatkowska (STB Lubliniec) - 0:2 (14:21, 18:21)




Gra pojedyncza młodzików

1. Karol Dulak (UMKS Junis Szczucin)
2 Jan Waloszek (KS Set Mazańcowice)
3-4. Piotr Stachowicz (MKS Strzelce Opolskie)
3-4.. Jan Gawor (MKS Dwójka Blachownia)
...
5-8. Piotr Wiercigroch (KS Set Mazańcowice)
9-12. Michał Borowiec (KS Set Mazańcowice)


Wyniki pojedynków Jakuba Waloszka

Faza grupowa - grupa A
Jakub Waloszek - Kacper Beker (UMKS Junis Szczucin) - 2:0 (21:4, 21:11)
Jakub Waloszek - Paweł Marszałek (UKS Unia Bieruń) - 2:0 (21:11, 21:12)
Jakub Waloszek - Maciej Mieczągłowski (niestowarzyszony) - 2:0 (21:3, 21:6)

Turniej główny
Półfinał
Jakub Waloszek - Piotr Stachowicz (MKS Strzelce Opolskie) - 2:0 (21:15, 21:18)
Finał
Jakub Waloszek - Karol Dulak (UMKS Junis Szczucin) - 0:2 (15:21, 13:21)


Wyniki pojedynków Piotra Wiercigrocha

Faza grupowa - grupa B
Piotr Wiercigroch - Dominik Kłaput (UKS Unia Bieruń) - 2:1 (17:21, 21:8, 21:13)
Piotr Wiercigroch - Jan Gawor (MKS Dwójka Blachownia) - 0:2 (15:21, 19:21)


Wyniki pojedynków Michała Borowca

Faza grupowa - grupa D
Michał Borowiec - Piotr Stachowicz (MKS Strzelce Opolskie) - 0:2 13:21, 16:21)
Michał Borowiec - Przemysław Orszulak (BKS Kolejarz Częstochowa) - 0:2 (16:21, 6:21)




Gra podwójna młodzików

1. Karol Dulak (UMKS Junis Szczucin)
1. Piotr Stachowicz (MKS Strzelce Opolskie)

2. Jakub Waloszek (KS Set Mazańcowice)
2. Piotr Wiercigroch (KS Set Mazańcowice)

3. Dominik Kłaput (UKS Unia Bieruń)
3. Paweł Marszałek (UKS Unia Bieruń)

4. Przemysław Orszulak (BKS Kolejarz Częstochowa)
4. Łukasz Pyrchla (BKS Kolejarz Częstochowa)


Wyniki pojedynków pary Jakub Waloszek / Piotr Wiercigroch

Turniej grupowy
Karol Dulak (Junis Szczucin) / Piotr Stachowicz (MKS Strzelce) - 0:2 (18:21, 15:21)
Przemysław Orszulak / Łukasz Pyrchla (BKS Kolejarz Częstochowa) - 2:0 (21:15, 21:13)
Dominik Kłaput / Paweł Marszałek (UKS Unia Bieruń) - 2:0 (21:17, 21:10)
Kacper Beker (Junis Szczucin) / Dawid Russek (UKS Unia Bieruń) - 2:0 (21:8, 21:12)




Gra mieszana młodzików

1. Eliza Kwiatkowska (STB Energia Lubliniec)
1. Jan Gawor (MKS Dwójka Blachownia)

2. Anna Czuchra (UKS Unia Bieruń)
2. Dominik Kłaput (UKS Unia Bieruń)

3-4. Antonina Marszałek (UKS Unia Bieruń)
3-4. Piotr Wiercigroch (KS Set Mazańcowice)

3-4. Marlena Gregor (MKS Strzelce Opolskie)
3-4. Piotr Stachowicz (MKS Strzelce Opolskie)
...

5-6. Justyna Biernot (KS Set Mazańcowice)
5-6. Michał Borowiec (KS Set Mazańcowice)



Wyniki pojedynków pary Antonina Marszałek / Piotr Wiercigroch


Faza grupowa - grupa A
Aleksandra Wrońska / Dawid Russek (UKS Unia Bieruń) - 2:0 (21:17, 21:11)
Eliza Kwiatkowska (STB Lubliniec) / Jan Gawor (MKS Blachownia) - 0:2 (19:21, 8:21)
Justyna Biernot / Michał Borowiec (KS Set Mazańcowice) - 2:1 (17:21, 21:16, 21:12)


Wyniki pojedynków pary Justyna Biernot / Michał Borowiec
Faza grupowa - grupa A
Eliza Kwiatkowska (STB Lubliniec) / Jan Gawor (MKS Blachownia) - 0:2 (13:21, 19:21)
Aleksandra Wrońska / Dawid Russek (UKS Unia Bieruń) - 2:0 (21:14, 21:14)
Antonina Marszałek (UKS Unia Bieruń) / Piotr Wiercigroch (KS Set) - 1:2 (21:17, 16:21, 12:21)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności