www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







DWA ZWYCIĘSTWA W GŁUBCZYCACH 08/11/2016


Julia Piwowar trzykrotnie stawała na podium Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych w badmintonie, który odbył się w minioną sobotę w Głubczycach.
Zawodniczka KS Set Mazańcowice wespół ze swoim kolegą klubowym Michałem Szczypką triumfowała w mikście młodzików młodszych oraz w parze z Gabrielą Skórkowską (BKS Kolejarz Częstochowa) w deblu dziewcząt. Ponadto w turnieju singlowym zajęła trzecie miejsce.
Z kolei Michał Szczypka do 'złota' w mikście dorzucił 'brąz' w singlu.


Wyniki:


Gra pojedyncza młodziczek młodszych

1. Angelika Kowarska (LKS Technik Głubczyce)
2. Julia Dzialuk (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
3-4. Julia Piwowar (KS Set Mazańcowice)
3-4. Julia Bernhard (Akademia Sportu Wrocław)


Wyniki pojedynków Julii Piwowar
Faza grupowa - grupa 2
Anna Cierpik (KB Vol-Trick Kępno) - 2:0 (21:14, 21:11)
Aleksandra Pisara (Akademia Sportu Wrocław) - 2:0 (21:8, 21:16)
Ćwierćfinał
Julia Wójcik (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle) - 2:1 (21:14, 17:21, 21:17)
Półfinał
Angelika Kowarska (LKS Technik Głubczyce) - 1:2 (21:16, 10:21, 24:26)



Gra podwójna młodziczek młodszych

1. Julia Piwowar (KS Set Mazańcowice)
1. Gabriela Skórkowska (BKS Kolejarz Częstochowa)

2. Maja Janko (LKS Technik Głubczyce)
2. Angelika Kowarska (LKS Technik Głubczyce)

3-4. Julia Dzialuk (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
3-4. Julia Wójcik (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)

3-4. Zuzanna JArosz (KU AZS UŚ Katowice)
3-4. Magdalena Tatomir (SKS Matchpoint Ślęza Wrocław)


Wyniki pojedynków pary Julia Piwowar / Gabriela Skórkowska
Faza grupowa - grupa 1
Klaudia Adamus / Paulina Adamus (BKS Kolearz Częstochowa) - 2:0 (21:11, 21:4)
Julia Dzialuk / Julia Wójcik (Beninca UKS Feniks K-K) - 2:1 (21:15, 14:21, 21:19)
Julia Bernhard / Aleksandra Pisara (Akademia Sportu Wrocław)  - 2:0 (21:17, 21:19)
Finał
Maja Janko / Angelika Kowarska (LKS Technik Głubczyce) - 2:0 (22:20, 22:20)



Gra pojedyncza młodzików młodszych


1. Przemysław Gajda (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
2. Michał Szczypka (KS Set Mazańcowice)
3-4. Dominik Juhnke (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
3-4. Paweł Daroń (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
...
9-16. Jacob Toczek (KS Set Mazańcowice)


Wyniki pojedynków Michała Szczypki
1/16 finału
los wolny
1/8 finału
Tymoteusz Cybulski (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle) - 2:0 (21:8, 21:11)
Ćwierćfinał
Paweł Mucha (MKS Spartakus Niepołomice) - 2:0 (21:19, 21:14)
Półfinał
Paweł Daroń (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle) - 2:0 (21:15, 21:15)
Finał
Przemysław Gajda (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle) - 0:2 (12:21, 20:22)

Wyniki pojedynków Jacoba Toczka
1/16 finału
Jakub Gałązka (LKS Technik Głubczyce)  - 2:0 (21:13, 21:17)
1/8 finału
Filip Kmita (Akademia Sportu Wrocław) - 1:2 (12:21, 21:19, 15:21)



Gra podwójna młodzików młodszych


1. Patryk Daroń (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
1. Przemysław Gajda (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)

2. Dominik Juhnke (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
2. Wiktor Zimny (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)

3. Tymoteusz Cybulski (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
3. Dawid Herbowski (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
...
4-6. Jacob Toczek (KS Set Mazańcowice)
4-6. Igor Jasek (MMKS Kędzierzyn-Koźle)


Wyniki pojedynków pary Jacob Toczek / Igor Jasiek
Faza grupowa - grupa 3
Michał Górniak / Radosław Iberszer (KS Chojnik Jelenia Góra) - 2:0 (21:12, 21:15)
Karol Andrzejewski / Juliusz Wysmyk (Akademia Sportu Wrocław) - 2:0 (21:4, 21:11)
Dominik Juhnke / Wiktor Zimny (Beninca UKS Feniks K-K) - 1:2 (10:21, 21:18, 19:21)



Gra mieszana młodzików młodszych

1. Julia Piwowar (KS Set Mazańcowice)
1. Michał Szczypka (KS Set Mazańcowice)

2. Maja Janko (LKS Technik Głubczyce)
2. Mateusz Golas (LKS Technik Głubczyce)

3. Julia Dzialuk (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
3. Patryk Daroń (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
...
10-11. Gabriela Skórkowska (BKS Kolejarz Częstochowa)
10-11. Jacob Toczek (KS Set Mazańcowice)


Wyniki pojedynków pary Julia Piwowar / Michał Szczypka
Grupa 1
Wiktoria Piechulek / Wiktor Zimny (Beninca UKS Feniks K-K) - 2:0 (21:16, 21:4)
Laura Nippe / Dawid Herbowski (Beninca UKS Feniks K-K) - 2:0 (21:14, 21:9)
Emilia Mstowska / Karol Serwetnicki (LKS Technik Głubczyce) - 2:0 (21:15, 21:14)
Półfinał
los wolny
Finał
Maja Janko / Mateusz Golas (LKS Technik Głubczyce) - 2:0 (21:12, 22:20)

Wyniki pojedynków pary Gabriela Skórkowska / Jacob Toczek
Faza grupowa - grupa 3
Julia Dzialuk / Patryk Daroń (Beninca UKS Feniks K-K) - 0:2 (16:21, 20:22)
Kinga Kura / Paweł Mucha (MKS Spartakus Niepołomice) - 0:2 (15:21, 9:21)
Julia Bernhard / Filip Kmita (Akademia Sportu Wrocław) - 0:2 (12:21, 12:21)




Gra pojedyncza młodziczek

1. Zuzanna Jankowska (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
2. Weronika Stankiewicz (Akademia Sportu Wrocław)
3-4. Oliwia Siekierzyńska (LKS Technik Glubczyce)
3-4. Katarzyna Bomba (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
...
5-6. Justyna Biernot (KS Set Mazańcowice)


Wyniki pojedynków Justyny Biernot
Faza grupowa - grupa 1
Oliwia Siekierzyńska (LKS Technik Głubczyce) - 0:2 (17:21, 18:21)
Dominika Supel (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle) - 2:1 (21:17, 14:21, 21:18)
Zuzanna Jankowska (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle) - 0:2 (7:21, 11:21)



Gra pojedyncza młodzików

1. Karol Budny (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
2. Filip Prajs (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
3-4. Patryk Panasiewicz (KS Chojnik Jelenia Góra)
3-4. Karol Dulak (UMKS Junis Szczucin)
...
11-15. Piotr Borowiec (KS Set Mazańcowice)
11-15. Piotr Wiercigroch (KS Set Mazańcowice)

11-15. Jakub Waloszek (KS Set Mazańcowice)


Wyniki pojedynków Michała Borowca
Faza grupowa - grupa 1
Kacper Beker (UMKS Junis Szczucin) - 2:0 (21:10, 21:10)
Paweł Dalibóg (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle) - 0:2 (16:21, 18:21)
Karol Budny (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle) - 0:2 (12:21, 12:21)

Wyniki pojedynków Piotra Wiercigrocha
Faza grupowa - grupa 2
Sebastian Jaszkiewicz (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle) - 1:2 (17:21, 21:12, 17:21)
Patryk Panasiewicz (KS Chojnik Jelenia Góra) - 0:2 (12:21, 13:21)

Wyniki pojedynków Jakuba Waloszka
Faza grupowa - grupa 3
Piotr Stachowicz (MKS Strzelce Opolskie) - 1:2 (15:21, 21:13, 20:22)
Filip Prajs (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle) - 0:2 (11:21, 10:21)



Gra podwójna młodzików

1. Filip Prajs (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
1. Mikołaj Szymanowski (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)

2. Paweł Dalibóg (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
2. Sebastian Jaszkiewicz (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)

3-4. Karol Dulak (UMKS Junis Szczucin)
3-4. Piotr Stachowicz (MKS Strzelce Opolskie)

3-4. Jakub Waloszek (KS Set Mazańcowice)
3-4. Piotr Wiercigroch (KS Set Mazańcowice)


Wyniki pojedynków pary Jakub Waloszek / Piotr Wiercigroch
Faza grupowa - grupa 2
Kacper Beker (Junis Szczucin) / Łukasz Homel (Kolejarz Katowice) - 2:0 (21:7, 25:15)
Paweł Dalibóg / Sebastian Jaszkiewicz (UKS Feniks K-K) - 1:2 (21:16, 18:21, 18:21)



Gra mieszana młodzików

1. Zuzanna Jankowska (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
1. Karol Budny (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)

2. Julia Prokopczuk (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
2. Mikołaj Szymanowski (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)

3-4. Oliwia Siekierzyńska (LKS Technik Głubczcye)
3-4. Sebastian Jaszkiewicz (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)

3-4. Katarzyna Bomba (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
3-4. Paweł Dolibóg (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
...
7-8. Justyna Biernot (KS Set Mazańcowice)
7-8. Michał Borowiec (KS Set Mazańcowice)
 


Wyniki pojedynków pary Justyna Biernot / Michał Borowiec
Faza grupowa - grupa 1
Oliwia Siekierzyńska (Technik) / Sebastian Jaszkiewicz (Feniks) - 0:2 (12:21, 13:21)
Dominika Supel / Mateusz Ruczka (Beninca UKS Feniks K-K) - 0:2 (22:24, 8:21)
Zuzanna Jankowska / Karol Budny (Beninca UKS Feniks K-K) - 0:2 (5:21, 8:21)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.