www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







BADMINTONOWY OTK W MAZAŃCOWICACH 12/12/2016


Wczoraj na kortach Rackethlon Club w Mazańcowicach odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów i Młodzików w Badmintonie.
Z grona zawodników KS Set Mazańcowice zwycięstwa odnieśli: Aleksandra Paluch (singiel i mikst juniorów), Justyna Biernot (debel młodziczek) oraz Michał Szczypka (debel młodzików).


Klasyfikacja końcowa:


Gra pojedyncza juniorek

1. Aleksandra Paluch (KS Set Mazańcowice)
2. Magda Borowiec

DNS. Barbara Pyrchla (BKS Kolejarz Częstochowa)



Gra pojedyncza juniorów

1. Jan Lewandowski (BKS Kolejarz Częstochowa)
2. Michał Całusiński (UKS Junior Wrzosowa)
3. Filip Rydzewski (BKS Kolejarz Częstochowa)
4. Szymon Wiercigroch (KS Set Mazańcowice)



Gra podwójna juniorów

1. Michał Całusiński (UKS Junior Wrzosowa)
1. Jan Lewandowski (BKS Kolejarz Częstochowa)

2. Szymon Wiercigroch (KS Set Mazańcowice)
2. Filip Rydzewski (BKS Kolejarz Częstochowa)



Gra mieszana juniorów

1. Aleksandra Paluch (KS Set Mazańcowice)
1. Michał Całusiński (UKS Junior Wrzosowa)

2. Magda Borowiec
2. Szymon Wiercigroch (KS Set Mazańcowice)





Gra pojedyncza młodziczek

1. Daria Zimnol (UKS Plesbad Pszczyna)
2. Antonina Marszałek (UKS Unia Bieruń)
3. Aleksandra Wrońska (UKS Unia Bieruń)
...
4-6. Justyna Biernot (KS Set Mazańcowice)
7-9. Julia Piwowar (KS Set Mazańcowice)





Gra pojedyncza młodzików

1. Matěj Rzeplinski (TJ Slavoj Český Těšín)
2. Łukasz Pyrchla (BKS Kolejarz Częstochowa)
3-4. Piotr Liszka (UKS Unia Bieruń)
3-4. Paweł Marszałek (UKS Unia Bieruń)
5. Jakub Waloszek (KS Set Mazańcowice)
...
6-10. Michał Szczypka (KS Set Mazańcowice)
6-10. Michał Borowiec (KS Set Mazańcowice)
11-15. Jacob Toczek (KS Set Mazańcowice)





Gra podwójna młodziczek

1. Justyna Biernot (KS Set Mazańcowice)
1. Aleksandra Wrońska (UKS Unia Bieruń)

2. Antonina Marszałek (UKS Unia Bieruń)
2. Małgorzata Muszyńska (UKS Unia Bieruń)

3. Julia Piwowar (KS Set Mazańcowice)
3. Martyna Bala (UKS Junior Wrzosowa)

4. Emilia Jochacy (UKS Unia Bieruń)
4. Kinga Stokfisz (UKS Unia Bieruń)




Gra podwójna młodzików

1. Michał Szczypka (KS Set Mazańcowice) 
1. Matěj Rzeplinski  (TJ Slavoj Český Těšín)

2. Michał Borowiec (KS Set Mazańcowice)
2. Łukasz Pyrchla (BKS Kolejarz Częstochowa)

3-4. Piotr Liszka (UKS Unia Bieruń)
3-4. Wojciech Nych (UKS Unia Bieruń)

3-4. Łukasz Homel (BKS Kolejarz Katowice)
3-4. Paweł Marszałek (UKS Unia Bieruń)
...

5-6. Jacob Toczek (KS Set Mazańcowice)
5-6. Jakub Słupczewski (BKS Kolejarz Katowice)




Gra mieszana młodzików

1. Daria Zimnol (UKS Plesbad Pszczyna)
1. Matěj Rzeplinski  (TJ Slavoj Český Těšín)

2. Antonina Marszełek (UKS Unia Bieruń)
2. Jakub Waloszek (KS Set Mazańcowice)

3. Kinga Stokfisz (UKS Unia Bieruń)
3. Wojciech Nych (UKS Unia Bieruń)
...

4-6. Julia Piwowar (KS Set Mazańcowice)
4-6. Michał Szczypka (KS Set Mazańcowice)


4-6. Justyna Biernot (KS Set Mazańcowice)
4-6. Michał Borowiec (KS Set Mazańcowice)






Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności