www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







II GRAND PRIX JUNIORÓW 'RACKETLON CLUB' 19/12/2016


W minioną sobotę w Mazańcowicach rozegrano drugi turniej Grand Prix Juniorów 'Racketlon Club' w badmintonie.
W poszczególnych kategoriach wiekowych najlepsi okazali się: Julia Zioła (UKS Unia Bieruń), Kinga Romanowska (UKS Unia Bieruń), Julia Piwowar (KS Set Mazańcowice), Aleksandra Paluch (KS Set Mazańcowice), Patryk Kramarczyk (KS Set Mazańcowice), Artur Molak (UKS Plesbad Pszczyna), Jacob Toczek (KS Set Mazańcowice) oraz Piotr Wiercigroch (KS Set Mazańcowice).


Wyniki:

Dziewczęta (U-9)
1. Julia Zioła (UKS Unia Bieruń)
2. Hanna Stachera 
3. Julita Sękowska (KS Set Mazańcowice)
4. Maja Pohl (UKS Unia Bieruń)
5. Alicja Dubiel (KS Set Mazańcowice)
 

Chłopcy (U-9)
1. Patryk Kramarczyk (KS Set Mazańcowice)
2. Wiktor Pustelnik (UKS Plesbad Pszczyna)
3. Karol Dubiel (KS Set Mazańcowice)
4. Filip Garlus (KS Set Mazańcowice)
5. Kacper Piwowar (KS Set Mazańcowice)
6. Grzegorz Paperz (KS Set Mazańcowice)
 

Dziewczęta (U-11)
1. Kinga Romanowska (UKS Unia Bieruń)
2. Karolina Kostyra (UKS Unia Bieruń)
3. Natalia Witkowska (UKS Plesbad Pszczyna)
4. Agata Kozicka (UKS Unia Bieruń)
5. Alicja Syrek (UKS Unia Bieruń)
 

Chłopcy (U-11)
1. Artur Molak (UKS Plesbad Pszczyna)
2. Brajan Płoszczyca (UKS Unia Bieruń)
3. Damian Bratek (UKS Unia Bieruń)
4. Damian Zimnol (UKS Plesbad Pszczyna)
5-6. Mateusz Pohl (UKS Unia BIeruń)
5-6. Błażej Furtok (UKS Plesbad Pszczyna)
7-8. Filip Pietryja (UKS Plesbad Pszczyna)
7-8. Tymoteusz Wiercigroch (KS. SET Mazańcowice)
 

Dziewczęta (U-13)
1. Julia Piwowar (KS Set Mazańcowice)
2. Laura Płoszczyca (UKS Unia Bieruń)
 

Chłopcy (U-13)
1. Jacob Toczek (KS Set Mazańcowice)
2. Damian Bratek (UKS Unia Bieruń)
3. Jakub Bąk (KS Set Mazańcowice)
4. Szymon Wójcicki (KS Set Mazańcowice)
 

Dziewczęta (U-17)
1. Aleksandra Paluch (KS Set Mazańcowice)
2. Justyna Biernot (KS Set Mazańcowice)
3. Aleksandra Wrońska (UKS Unia Bieruń)
4. Julia Piwowar (KS Set Mazańcowice)
5-6. Laura Płoszczyca (UKS Unia Bieruń)
5-6. Alicja Szwarnowiecka (UKS Plesbad Pszczyna)
7. Michalina Kuczera (UKS Plesbad Pszczyna)


Chłopcy (U-17)
1. Piotr Wiercigroch (KS Set Mazańcowice)
2. Michał Szczypka (KS Set Mazańcowice)
3. Michał Borowiec (KS Set Mazańcowice)
4. Jakub Waloszek (KS Set Mazańcowice)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności