www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







YONEX POLISH INTERNATIONAL 23/09/2019


W dniach 19-22 września w Bieruniu odbył się jeden z najważniejszych międzynarodowych badmintonowych turniejów w naszym kraju Yonex Polish International, w którym m.in. można było zdobyć punkty do rankingu olimpijskiego.
W zawodach wzięła czwórka młodych zawodników BKB Set Mazańcowice, niestety ich przygoda w imprezie nie trwała długo.


Klasyfikacja końcowa:


Gra pojedyncza kobiet

1. Jordan Hart (Walia)
2. Irina Amalie Andresen (Dania)
3-4 Prashi Joshi (Indie)
3-4/ Anura Prabhudesai (Indie)


Wyniki pojedynków Justyny Biernot

Kwalifikacje
I runda
Justyna Biernot - los wolny
II runda
Justyna Biernot - Aleksandra Wrońska (Polska) - 0:2 (18:21, 20:22)


Wyniki pojedynków Julii Piwowar

Kwalifikacje
I runda
Julia Piwowar - Aleksandra Radziszewska (Polska) - 0:2 (11:21, 12:21)




Gra podwójna kobiet

1. Amalie Magelund / Freja Ravn (Dania)
2. Emmia Karlsson / Johanna Magnusson (Szwecja)
3-4. Ashvini Bhat / Shikha Gautam (Indie)
3-4. Debora Jille / Alyssa Tirtosentono (Holandia)
...
17-25. Julia Piwowar / Anna Czuchra (Polska)


 Wyniki pojedynków pary Julia Piwowar / Anna Czuchra

Turniej główny
I runda
Ashwini Bhat / Shikha Gautam (Indie) - 0:2 (14:21, 7:21)




Gra pojedyncza mężczyzn

1. Mads Christophersen (Dania)
2. Ivan Rusev (Bułgaria)
3-4. Ditlev Jaeger Holm (Dania)
3-4. Michał Rogalski (Polska)


Wyniki pojedynków Michała Szczypki

Kwalifikacje
I runda
Michał Szczypka - Aaron Bai (USA) - 0:2 (16:21, 21:23)




Gra podwójna mężczyzn

1. Zach Russ / Steven Stallwood (Wielka Brytania)
2. Jeppe Bay / Mikkel Mikkelsen (Dania)
3-4. Jaromir Janacek / Tomas Svejda (Czechy)
3-4. Ruben Jille / Ties Van Der Lecq (Holandia)
...
17-32. Michał Szczypka / Jacob Toczek (Polska)


Wyniki pojekdynów pary Michał Szczypka / Jacob Toczek

Turniej główny
I runda
Ruben Jille / Ties Van Der Lecq (Holandia) - 0:2 (8:21, 9:21)




Gra mieszana

1. Amalie Magelund / Mikkel Mikkelsen (Dania)
2. Alyssa Tirtosentono / Ruben Jille (Holandia)
3-4. Emma Karlsson / Mads Emil Christensen (Szwecja / Dania)
3-4. Johanna Magnusson / Emil Hybel (Szwecja / Dania)
...
17-32. Julia Piwowar / Michał Szczypka (Polska)


Wyniki pojedynków pary Julia Piwowar / Michał Szczypka

Kwalifikacje
I runda
los wolny
II runda
Ashwini Bhat / Saipratheek Krisnaprasad (Indie) - 0:2 w.o.

Turniej główny
I runda
Pranjal Prabhu Chimulkar / Ashith Surya (Indie) - 0:2 (9:21, 7:21)


Wyniki pojedynków pary Jacob Toczek / Justyna Biernot

Eliminacje
I runda
Biernot / Toczek - Aleksandra Radziszewska / Jakub Szuszyński (Polska) - 0:2 (12:21, 14:21)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.