www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







YONEX POLISH INTERNATIONAL 23/09/2019


W dniach 19-22 września w Bieruniu odbył się jeden z najważniejszych międzynarodowych badmintonowych turniejów w naszym kraju Yonex Polish International, w którym m.in. można było zdobyć punkty do rankingu olimpijskiego.
W zawodach wzięła czwórka młodych zawodników BKB Set Mazańcowice, niestety ich przygoda w imprezie nie trwała długo.


Klasyfikacja końcowa:


Gra pojedyncza kobiet

1. Jordan Hart (Walia)
2. Irina Amalie Andresen (Dania)
3-4 Prashi Joshi (Indie)
3-4/ Anura Prabhudesai (Indie)


Wyniki pojedynków Justyny Biernot

Kwalifikacje
I runda
Justyna Biernot - los wolny
II runda
Justyna Biernot - Aleksandra Wrońska (Polska) - 0:2 (18:21, 20:22)


Wyniki pojedynków Julii Piwowar

Kwalifikacje
I runda
Julia Piwowar - Aleksandra Radziszewska (Polska) - 0:2 (11:21, 12:21)




Gra podwójna kobiet

1. Amalie Magelund / Freja Ravn (Dania)
2. Emmia Karlsson / Johanna Magnusson (Szwecja)
3-4. Ashvini Bhat / Shikha Gautam (Indie)
3-4. Debora Jille / Alyssa Tirtosentono (Holandia)
...
17-25. Julia Piwowar / Anna Czuchra (Polska)


 Wyniki pojedynków pary Julia Piwowar / Anna Czuchra

Turniej główny
I runda
Ashwini Bhat / Shikha Gautam (Indie) - 0:2 (14:21, 7:21)




Gra pojedyncza mężczyzn

1. Mads Christophersen (Dania)
2. Ivan Rusev (Bułgaria)
3-4. Ditlev Jaeger Holm (Dania)
3-4. Michał Rogalski (Polska)


Wyniki pojedynków Michała Szczypki

Kwalifikacje
I runda
Michał Szczypka - Aaron Bai (USA) - 0:2 (16:21, 21:23)




Gra podwójna mężczyzn

1. Zach Russ / Steven Stallwood (Wielka Brytania)
2. Jeppe Bay / Mikkel Mikkelsen (Dania)
3-4. Jaromir Janacek / Tomas Svejda (Czechy)
3-4. Ruben Jille / Ties Van Der Lecq (Holandia)
...
17-32. Michał Szczypka / Jacob Toczek (Polska)


Wyniki pojekdynów pary Michał Szczypka / Jacob Toczek

Turniej główny
I runda
Ruben Jille / Ties Van Der Lecq (Holandia) - 0:2 (8:21, 9:21)




Gra mieszana

1. Amalie Magelund / Mikkel Mikkelsen (Dania)
2. Alyssa Tirtosentono / Ruben Jille (Holandia)
3-4. Emma Karlsson / Mads Emil Christensen (Szwecja / Dania)
3-4. Johanna Magnusson / Emil Hybel (Szwecja / Dania)
...
17-32. Julia Piwowar / Michał Szczypka (Polska)


Wyniki pojedynków pary Julia Piwowar / Michał Szczypka

Kwalifikacje
I runda
los wolny
II runda
Ashwini Bhat / Saipratheek Krisnaprasad (Indie) - 0:2 w.o.

Turniej główny
I runda
Pranjal Prabhu Chimulkar / Ashith Surya (Indie) - 0:2 (9:21, 7:21)


Wyniki pojedynków pary Jacob Toczek / Justyna Biernot

Eliminacje
I runda
Biernot / Toczek - Aleksandra Radziszewska / Jakub Szuszyński (Polska) - 0:2 (12:21, 14:21)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności