www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MAZOVIA JUNIOR CUP 2019 30/09/2019


W dniach 27-29 września w Zielonce odbył się silnie obsadzony XIX Międzynarodowy Turniej Badmintona 'Mazovia Junior Cup'.
W zawodach wzięli udział zawodnicy BKB Set Mazańcowice, z grona których na drugim stopniu podium stanęli Julia Piwowar w deblu juniorek młodszych (U-17) oraz Karol Dubiel w singlu chłopców (U-11).


Klasyfikacja końcowa:


Gra pojedyncza juniorek młodszych (U-17)

1. Ulyana Volskaya (SKB Suwałki)
2. Anna Czuchra (UKS Unia Bieruń)
3. Marta Styczyńska (ABRM Warszawa)
4. Anastasiia Kosenchuk (UKS Hubal Bialystok)
...
9-11. Julia Piwowar (BKB Set Mazańcowice)
12-22. Justyna Biernot (BKB Set Mazańcowice)



Gra podwójna juniorek młodszych (U-17)

1. Dominika Gajda (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
1. Martyna Kowalczyk (UKS Kometa Sianów)

2. Julia Piwowar (BKB Set Mazańcowice)
2. Anna Czuchra (UKS Unia Bieruń)

3. Antonina Marszałek (UKS Plesbad Pszczyna)
3. Aleksandra Wrońska (UKS Plesbad Pszczyna)

4. Magdalena Kasperek (Górnik Łęczna)
4. Magdalena Tatomir (KS Chojnik Jelenia Góra)
 


Gra pojedyncza juniorów młodszych (U-17)

1. Dominik Kwinta (UKS KSBad Kraków)
2. Piotr Tomaszewski (UKS Wschodnia 12 Kielce)
3. Kacper Górniak (KS Chojnik Jelenia Góra)
4. Piotr Heinke (KS Chojnik Jelenia Góra)
...
17-32. Jakob Toczek (BKB Set Mazańcowice)
33-64. Michał Szczypka (BKB Set Mazańcowice)
33-64. Jakub Waloszek (BKB Set Mazańcowice)



Gra podwójna juniorów młodszych (U-17)

1. Dominik Kwinta (UKS KSBad Kraków)
1. Piotr Liszka (UKS Unia Bieruń)

2. Jan Filipowicz (SKB Suwałki)
2. Sebastian Lenczewski (SKB Suwałki)

3. Piotr Tomaszewski (UKS Wschodnia 12 Kielce)
3. Bartosz Wata (UKS KSBad Kraków)

4. Michał Aleksandrowicz (SKB Suwałki)
4. Mateusz Hołub (SKB Suwałki)
...

5-8. Michał Szczypka (BKB Set Mazańcowice)
5-8. Jacob Toczek (BKB Set Mazańcowice)


17-31. Jakub Waloszek (BKB Set Mazańcowice)
17-31. Kamil Skwierczyński (ABRM Warszawa)



Gra mieszana juniorów młodszych (U-17)

1. Martyna Kowalczyk (UKS Kometa Sianów)
1. Szymon Ślepecki (LKS Technik Głubczcye)

2. Anna Czuchra (UKS Unia Bieruń)
2. Piotr Liszka (UKS Unia Bieruń)

3. Ulyana Volskaya (SKB Suwałki)
3. Michał Aleksandrowicz (SKB Suwałki)

4. Anastasiia Kosenchuk (UKS Hubal Białystok)
4. Dawid Perkowski (UKS Hubal Białystok)
...

5-8. Justyna Biernot (BKB Set Mazańcowice)
5-8. Jakub Waloszek (BKB Set Mazańcowice)

9-16. Aleksandra Wrońska (UKS Plesbad Pszczyna)
9-16. Jacob Toczek (BKB Set Mazańcowice)

17-30. Julia Piwowar (BKB Set Mazańcowice)
17-30. Michał Szczypka (BKB Set Mazańcowice)




Gra pojedyncza młodzików młodszych (U-13)

1. Mikołaj Morawski (KS Badminton Kobierzyce)
2. Wojciech Budny (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
3. Krzysztof Podkowiński (UKS Hubal Białystok)
4. Michał Węsławowicz (ABRM Warszawa)
...
17-32. Maksymilian Piekarczyk (BKB Set Mazańcowice)
17-32. Christian Toczek (BKB Set Mazańcowice)
33-61. Piotr Babicz (BKB Set Mazańcowice)
33-61. Karol Dubiel (BKB Set Mazańcowice)
33-61. Tymoteusz Stefaniuk (BKB Set Mazańcowice)



Gra podwójna młodzików młodszych (U-13)

1. Damian Perkowski (UKS Hubal Białystok)
1. Krzysztof Podkowiński (UKS Hubal Białystok)

2. Tymoteusz Cybulski (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
2. Paweł Kiszczyk (LKS Technik Głubczyce)

3. Wojciech Budny (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
3. Rafał Mielnik (LKS Technik Głubczyce)

4. Sebastian Jastrzębski (ABRM Warszawa)
4. Michał Węsławowicz (ABRM Warszawa)
...

5-8. Christian Toczek (BKB Set Mazańcowice)
5-8. Błażej Furtok (UKS Plesbad Pszczyna)

9-16. Piotr Babicz (BKB Set Mazańcowice)
9-16. Tymoteusz Stefaniuk (BKB Set Mazańcowice)

9-16. Karol Dubiel (BKB Set Mazańcowice)
9-16. Maksymilian Piekarczyk (BKB Set Mazańcowice)



Gra mieszana młodzików młodszych (U-13)

1. Maja Janko (LKS Technik Głubczyce)
1. Krzysztof Podkowiński (UKS Hubal Białystok)

2. Sonia Żwan (AZS UW Warszawa)
2. Mikołaj Morawski (KS Badminton Kobierzyce)

3. Hanna Niczyporuk (AZS UW Warszawa)
3. Wojciech Budny (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)

4. Lena Makowska (AZS UW Warszawa)
4. Bartosz Puńko (KS Badminton Kobierzyce)
...

5-8. Liliana Zgryza (UKS Junior Wrzosowa)
5-8. Christian Toczek (BKB Set Mazańcowice)

9-16. Lena Jachimek (KS Badminton School Gdynia)
9-16. Maksymilian Piekarczyk (BKB Set Mazańcowice)

9-16. Urszula Wojtysiak (UKS Junior Wrzosowa)
9-16. Karol Dubiel (BKB Set Mazańcowice)

17-32. Yana Yurevich (Białoruś)
17-32. Tymoteusz Stefaniuk (BKB Set Mazańcowice)




Gra pojedyncza chłopców (U-11)

1. Bogdan Litvinenko (Białoruś)
2. Karol Dubiel (BKB Set Mazańcowice)
3. Gleb Balev (Białoruś)
4. Jakub Dulemba (MKS Orlicz Suchedniów)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności