www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PODKARPACKIE CUP 2019 15/10/2019


Piątka zawodników BKB Set Mazańcowice wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju Badmintona Młodzików i Młodzików Młodszych 'Podkarpackie Cup', który odbył się w miniony weekend w Żyrakowie.
Niestety, żadnemu z nich nie udało się stanąć na podium.


Klasyfikacja końcowa:


Gra pojedyncza młodzików (U-15)

1. Damian Zimnol (UKS Plesbad Pszczyna)
2. Arkadiusz Dyduński (UKS Orbitek Straszęcin)
3-4. Karol Wąsik (MKS Stal Nowa Dęba)
3-4. Kamil Malak (UKS Start Widełka)
...
5-8. Maciej Babicz (BKB Set Mazańcowice)



Gra podwójna młodzików

1. Kacper Obłoza (UKS Jagiellonka Medyka)
1. Karol Wąsik (MKS Stal Nowa Dęba)

2. Karol Krzych (MKKS Kędzierzyn-Koźle)
2. Szymon Maciołek (MKS Strzelce Opolskie)

3. Emil Kwieciński (UKS AB Kraków)
3. Kamil Malak (UKS Start Widełka)
...

9-12. Maciej Babicz (BKB Set Mazańcowice)
9-12. Kamil Kasperek (UKS Lider Siercza)



Gra mieszana młodzików

1. Emilia Skrzek (UKS Orbitek Straszęcin)
1. Arkadiusz Dydyński (UKS Orbitek Straszęcin)

2. Natalia Witkowska (UKS Plesbad Pszczyna)
2. Damian Zimnol (UKS Plesbad Pszczyna)

3. Klaudia Zator (UKS Orbitek Straszęcin)
3. Kamil Malak (UKS Start Widełka)
...

7-9. Patrycja Jodłowska (UKS Sokół Ropczyce)
7-9. Maciej Babicz (BKB Set Mazańcowice)




Gra pojedyncza młodzików młodszych

1. Kacper Drymajło (SSKS Badminton Przemyśl)
2. Krystian Wąsik (MKS Stal Nowa Dęba)
3-4. Bartosz Kufel (UKS Orbitek Straszęcin)
3-4. Błażej Furtok (UKS Plesbad Pszczyna)
...
13-24. Piotr Babicz (BKB Set Mazańcowice)
13-24. Patryk Kramarczyk (BKB Set Mazańcowice)
13-24. Tymoteusz Wiercigroch (BKB Set Mazańcowice)
25-36. Maksymilian Piekarczyk (BKB Set Mazańcowice)



Gra podwójna młodzików młodszych

1. Kacper Drymajło (SSKS Badminton Przemyśl)
1. Maciej Zmarz (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)

2. Krystian Wąsik (MKS Stal Nowa Dęba)
2. Bartosz Kufel (UKS Orbitek Straszęcin)

3-4. Mateusz Kukla (AZS AGH Kraków)
3-4. Maciej Słania (UKS AB Kraków)

3-4. Jakub Dulemba (MKS Orlicz Suchedniów)
3-4. Szymon Gwiazda (UKS Korona Pabianice)
...

6-10. Piotr Babicz (BKB Set Mazańcowice)
6-10. Filip Nowicki (UKS AB Kraków)

6-10. Patryk Kramarczyk (BKB Set Mazańcowice)
6-10. Grzegorz Sepioło (ULKS Lotka gmina Olsztyn)

11-15. Maksymilian Piekarczyk (BKB Set Mazańcowice)
11-15. Tymoteusz Wiercigroch (BKB Set Mazańcowice)



Gra mieszana młodzików młodszych

1. Kaja Ziółkowska (UKS Wschodnia 12 Kielce)
1. Kacper Drymajło (SSKS Badminton Przemyśl)

2. Oliwia Krystek (UKS Orbitek Straszęcin)
2. Bartosz Kufel (UKS Orbitek Straszęcin)

3. Hanna Banaszak (MMKS Kędzierzyn-Koźle)
3. Maciej Zmarz (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
...

4-6. Karolina Wieczorek (ULKS Lotka gmina Olsztyn)
4-6. Patryk Kramarczyk (BKB Set Mazańcowice)

7-9. Julia Piaskowska (UKS Sokół Ropczyce)
7-9. Piotr Babicz (BKB Set Mazańcowice)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności