www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







OTWARTE MISTRZOSTWA BIERUNIA W BADMINTONIE 21/10/2019


Bardzo dobry występ zanotowali zawodnicy BKB Set Mazańcowice w Otwartych Mistrzostwach Bierunia w badmintonie.
W gronie zwycięzców sobotnich zawodów znaleźli się Jacob Toczek - mikst juniorów, Christian Toczek - debel mlodzików młodszych oraz Alicja Dubiel - singiel dziewcząt do lat 9.


Klasyfikacja końcowa:


Gra pojedyncza juniorów (U-19)

1. Piotr Tomaszewski (UKS Wschodnia 12 Kielce)
2. Bartosz Wata (UKS KSBad Kraków)
3-4. Mateusz Frańczak (UKS Wschodnia 12 Kielce)
3-4. David Sliva (Czechy)
...
6-10. Jakob Toczek (BKB Set Mazańcowice)
11-15. Jakub Waloszek (BKB Set Mazańcowice)



Gra podwójna juniorów (U-19)

1. Matěj Rzeplinski (Czechy)
1. David Sliva (Czechy)

2. Piotr Tomaszewski (UKS Wschodnia 12 Kielce)
2. Bartosz Wata (UKS KSBad Kraków)

3-4. Jacob Toczek (BKB Set Mazańcowice)
3-4. Jakub Waloszek (BKB Set Mazańcowice)

3-4. Dominik Kłąput (UKS Unia Bieruń)
3-4. Paweł Marszalek (UKS Plesbad Pszczyna)



Gra mieszana juniorów (U-19)

1. Małgorzata Muszyńska (UKS Plesbad Pszczyna)
1. Jacob Toczek (BKB Set Mazańcowice)

2. Aleksandra Wrońska (UKS Plesbad Pszczyna)
2. Adam Bochenek (KS Wolant Jaworzno)





Gra pojedyncza młodzików (U-15)

1. Damian Zimnol (UKS Plesbad Pszczyna)
2. Jakub Słupczewski (UKS Unia Bieruń)
3-4. Miłosz Zimoch (KB Vol-Trick Kępno)
3-4. Maciej Zimoch (KB Vol-Trick Kępno)
...
6-10. Maciej Babicz (BKB Set Mazańcowice)



Gra podwójna młodzików (U-15)

1. Maciej Zimoch (KB Vol-Trick Kępno)
1. Miłosz Zimoch (KB Vol-Trick Kępno)

2. Karol Krzych (MMKS Kędzierzyn-Koźle)
2. Szymon Maciołek (MKS Strzelce Opolskie)

3-4. Maciej Babicz (BKB Set Mazańcowice)
3-4. Filip Ziola (UKS Unia Bieruń)

3-4. Mateusz Czajkowski (ULKS Lotka gmina Olsztyn)
3-4. Samuel Dyński (ULKS Lotka gmina Olsztyn)





Gra pojedyncza młodzików młodszych (U-13)

1. Maciej Słania (UKS AB Kraków)
2. Mateusz Pohl (UKS Unia Bieruń)
3-4. Brajan Płoszyca (UKS Unia Bieruń)
3-4. Mateusz Michalik (ULKS Lotka gmina Olsztyn)
...
5-8. Christian Toczek (BKB Set Mazańcowice)
5-8. Maksymilian Piekarczyk (BKB Set Mazańcowice)
5-8. Tymoteusz Stefaniuk (BKB Set Mazańcowice)
9-16. Piotr Babicz (BKB Set Mazańcowice)
9-16. Karol Dubiel (BKB Set Mazańcowice)
9-16. Patryk Kramarczykj (BKB Set Mazańcowice)
9-16. Tymoteusz Wiercigroch (BKB Set Mazańcowice)




Gra podwójna młodzików młodszych (U-13)

1. Christian Toczek (BKB Set Mazańcowice)
1. Błażej Furtok (UKS Plesbad Pszczyna)

2. Mateusz Pohl (UKS Unia Bieruń)
2. Brajan Ploszyca (UKS Unia Bieruń)

3-4. Tymoteusz Stefaniuk (BKB Set Mazańcowice)
3-4. Tymoteusz Wiercigroch (BKB Set Mazańcowice)


3-4. Piotr Babicz (BKB Set Mazańcowice)
3-4. Jacek Matula (MMKS Kędzierzyn-Koźle)
...

5-8. Karol Dubiel (BKB Set Mazańcowice)
5-8. Patryk Kramarczyk (BKB Set Mazańcowice)

5-8. Maksymilian Piekarczyk (BKB Set Mazańcowice)

5-8. Bartosz Lesiuk (AZS UŚ Katowice)



Gra mieszana młodzików młodszych (U-13)

1. Julia Zioła (UKS Unia Bieruń)
1. Mateusz Pohl (UKS Unia Bieruń)

2. Hanna Stachera (UKS Plesbad Pszczyna)
2. Christian Toczek (BKB Set Mazańcowice)

3-4. Olga Szarnowiecka (UKS Plesbad Pszczyna)
3-4. Błażej Furtok (UKS Plesbad Pszczyna)

3-4. Oliwia Kanik (ULKS Lotka gmina Olsztyn)
3-4. Bartosz Lesiuk (AZS UŚ Katowice)
...

5-6. Magdalena Jarosz (UKS Plesbad Pszczyna)
5-6. Karol Dubiel (BKB Set Mazańcowice)

7-8. Karolina Wieczorek (ULKS Lotka gmina Olsztyn)
7-8. Karol Babicz (BKB Set Mazańcowice)





Gra pojedyncza dziewcząt (U-11)

1. Oliwia Jagoda (ULKS Lotka gmina Olsztyn)
2. Natalia Kołodziej (UKS Junior Wrzosowa)
3-4. Maria Jędrusik (ULKS Lotka gmina Olsztyn)
3-4. Karolina Marek (UKS Cross Tomice)
...
13-16. Alicja Dubiel (BKB Set Mazańcowice)



Gra pojedyncza chłopców (U-11)

1. Oskar Gwoździowski (ULKS Lotka gmina Olsztyn)
2. Mateusz Michalik (ULKS Lotka gmina Olsztyn)
3-4. Patryk Kramarczyk (BKB Set Mazańcowice)
3-4. Karol Dubiel (BKB Set Mazańcowice)






Gra pojedyncza dziewcząt (U-9)

1. Alicja Dubiel (BKB Set Mazańcowice)
2. Hanna Zemła (UKS Unia Bieruń)
3. Zuzanna Śliwińska (UKS Unia Bieruń)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.