www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ZAWODNICY BKB SET MAZAŃCOWICE RYWALIZOWALI W AUSTRII 22/10/2019


W dniach 18-20 października w Mödling odbył się Międzynarodowy Turniej Badmintona Juniorów Młodszych 'Austrian U-17 International 2019'.
W zawodach wzięli udział Julia Piwowar i Michał Szczypka z BKB Set Mazańcowice, którzy stoczyli kilka wyrównanych pojedynków ze znacznie wyżej notowanymi rywalami.


Klasyfikacja końcowa:



Gra pojedyncza juniorek młodszych

1. Leona Lee (Anglia)
2. Yasmine Hamza (Włochy)
3-4. Tashvi Parab (Anglia)
3-4. Sofia Slosiarkiková (Słowacja)
...
33-60. Julia Piwowar (Polska)


Wyniki pojedynków Julii Piwowar
I runda
Julia Piwowar - Anna Maria Schneider (Austria) - 0:2 (17:21, 19:21)




Gra podwójna juniorek młodszych

1. Tania Iwanowa / Gergana Pawlowa (Bułgaria)
2. Katherine Arksey / Smithi Shirol (Anglia)
3-4. Kirsten De Wit / Novi Wieland (Holandia)
3-4 Chloe Denis / Leona Lee (Anglia)
...
9-16. Julia Piwowar / Anna Czuchra (Polska)


Wyniki pojedynków pary Julia Piwowar / Anna Czuchra
I runda
Zuzanna Jarosz / Emilia Jochacy (Polska) - 2:0 (21:16, 21:12)
II runda
Katherine Arskey / Smrithi Shirol (Anglia) - 0:2 (11:21, 12:21)




Gra pojedyncza juniorów młodszych

1. Nadeem Dalvi (Anglia)
2. Luca Zhou (Włochy)
3-4. Carlos Iglesias (Hiszpania)
3-4. Michael Tomic (Austria)
...
17-32. Michał Szczypka (Polska)


Wyniki pojedynków Michała Szczypki
I runda
Michał Szczypka - Domnik Klaput (Polska) - 2:1 (21:23, 21:15, 21:13)
II runda
Michał Szczypka - Armin Sarosi (Austria) - 0:2 (14:21, 16:21)




Gra podwójna juniorów młodszych

1. Daniel McMillan / Joseph Scott (Anglia)
2. Blake Hoang / Samuel Jones (Anglia)
3-4. Domniik Kopřiva / David Smutný (Czechy)
3-4. Rens Lagrouv / David Van Dalm (Holandia)
...
9-16. Michał Szczypka / Tamino Niedling (Polska / Niemcy)


Wyniki pojedynków pary Michał Szczypka / Tamino Niedling
I runda
Aleksander Acimovic / Florian Wöhrl (Austria) - 2:0 (21:8, 21:10)
II runda
Daniel McMillan / Joseph Scott (Anglia) - 1:2 (14:21, 21:19, 17:21)




Gra mieszana juniorów młodszych

1. Megan Brierley / Joseph Scott (Anglia)
2. Michaela Telehaničová / Simeon Suchý (Słowacja)
3-4. Kirsten De Wit / Rens Lagrouw (Holandia)
3-4. Lucie Metzová / David Smutný (Czechy)
...
17-32. Julia Piwowar / Michał Szczypka (Polska)


Wyniki pojedynków pary Julia Piwowar / Michał Szczypka
I runda
los wolny
II runda
Megan Brierley / Joseph Scott (Anglia) - 0:2 (13:21, 18:21)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności