www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







WARSZAWSKI OTWARTY TURNIEJ BADMINTONA 28/10/2019


Michał Szczypka był jednym z bohaterów XVI Warszawskiego Otwartego Festiwalu Badmintona, który odbył się w dniach 25-27 października w stolicy naszego kraju.

W singlu młodzików (U-15) zawodnik BKB Set Mazańcowice wygrał sześć pojedynków, w tym finałowy z Janem Wilczakiem (ABRM Warszawa) - 21:19, 21:13.

Z kolei w deblu Michał Szczypka i jego kolega klubowy Jacob Toczek dotarli do finału, a w nim ograli parę Jan Wilczak i Jan Frańczak (UKS Wschodnia 12 Kielce) - 23:21, 21:12.

Jacob Toczek do domu wrócił także dwoma medalami. Do złota w deblu, dorzucił brąz w mikście, gdzie partnerowała mu Julia Stankiewicz (UKS Hubal Białystok)


Klasyfikacja końcowa:


Gra pojedyncza juniorek

1. Anastasiya Khomich (SKB Suwałki)
2. Arina Maruschak (Ukraina)
3. Aleksandra Radziszewska (UKS Hubal Białystok)
4. Julia Prokopczuk (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
...
9. Julia Piwowar (BKB Set Mazańcowice)
13-14. Justyna Biernot (BKB Set Mazańcowice)



Gra pojedyncza juniorów

1. Łukasz Cimosz (KS Chojnik Jelenia Góra)
2. Szymon Maciąg (UKS Hubal Białystok)
3. Mikołaj Piórkowski (KS Badminton Kobierzyce)
4. Kajetan Jeziak (CT Arena Hawel Academy Poznań)
...
17-19. Jakub Waloszek (BKB Set Mazańcowice)



Gra podwójna juniorek

1. Anastasiya Khomich (SKB Suwałki)
1. Karolina Szubert (SKB Suwałki)

2. Jessica Orzechowicz (UKS Sokół Ropczyce)
2. Aleksandra Radziszewska (UKS Hubal Białystok)

3. Zuzanna Luban (STB Energia Lubliniec)
3. Aleksandra Pająk (MKS Orlicz Suchedniów)

4. Małgorzata Muszyńska (UKS Plesbad Pszczyna)
4. Aleksandr Wrońska (UKS Plesbad Pszczyna)
...

8-9. Julia Piwowar (BKB Set Mazańcowice)
8-9. Anna Czuchra (UKS Unia Bieruń)



Gra mieszana juniorów

1. Dominika Chojnacka (KS Chojnik Jelenia Góra)
1. Łukasz Cimosz (KS Chojnik Jelenia Góra)

2. Zuzanna Luban (UKS Hubal Białystok)
2. Szymon Maciąg (UKS Hubal Białystok)

3. Dominika Kwaśnik (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
3. Maciej Matusz (LKS Technik Głubczyce)

4. Julia Pająk (MKS Orlicz Suchedniów)
4. Piotr Heinke (KS Chojnik Jelenia Góra)
...

11-15. Justyna Biernot (BKB Set Mazańcowice)
11-15. Jakub Waloszek (BKB Set Mazańcowice)



 

Gra pojedyncza młodzików

1. Michał Szczypka (BKB Set Mazańcowice)
2. Jan Wilczak (ABRM Warszawa)
3. Mateusz Golas (LKS Technik Głubczyce)
4. Aleksander Mitroszewski (UKS Hubal Białystok)



Gra podwójna młodzików

1. Michał Szczypka (BKB Set Mazańcowice)
1. Jacob Toczek (BKB Set Mazańcowice)

2. Jan Frańczak (UKS Wschodnia 12 Kielce)
2. Jan Wilczak (ABRM Warszawa)

3. Arkadiusz Dydyński (UKS Orbitek Straszęcin)
3. Aleksander Mitroszewski (UKS Hubal Białystok)

4. Przemysław Gajda (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
4. Igor Jasek (MMKS Kędzierzyn-Koźle)



Gra mieszana młodzików

1. Julia Wójcik (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
1. Mateusz Golas (LKS Technika Głubczyce)

2. Anna Kotlarska (SKB Badminton Sulęcin)
2. Maksymilian Krogulski (KS Hubertus Zalesie Górne)

3. Julia Stankiewicz (YUKS Hubal Białystok)
3. Jacob Toczek (BKB Set Mazańcowice)

4. Emilia Skrzek (UKS Orbitek Straszęcin)
4. Arkadiusz Dydyński (UKS Orbitek Straszęcin)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności