www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







JUSTYNA BIERNOT NA PODIUM W ŻYRAKOWIE 26/01/2020


Jedenastu zawodników BKB Set Mazańcowice wzięło udział w Otwartym Grand Prix Polski Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych w badmintonie, który odbył się w dniach 24-26 stycznia w Żyrakowie.
Z nich najlepiej zaprezentowała się Justyna Biernot - druga w deblu juniorek młodszych.


Klasyfikacja końcowa:


Gra pojedyncza juniorek młodszych

1. Ulyana Volskaya (SKB Suwałki)
2. Marta Styczynska (ABRM Warszawa)
3-4. Julia Wójcik (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
3-4. Maja Janko (LKS Technik Głubczyce)
...
9-16. Justyna Biernot (BKB Set Mazańcowice)



Gra pojedyncza juniorów młodszych

1. Dominik Kwinta (UKS KSBad Kraków)
2. Adrian Krawczyk (ABRM Warszawa)
3-4. Dawid Perkowski (UKS Hubal Białystok)
3-4. Maksymilian Danielak (KKS Ruch Piotrków Trybunalski)
...
9-16. Michał Szczypka (BKB Set Mazańcowice)
9-15. Jakub Waloszek (BKB Set Mazańcowice)



Gra podwójna juniorek młodszych

1. Martyna Kowalczyk (UKS Kometa Sianów)
1. Ulyana Volskaya (SKB Suwałki)

2. Justyna Biernot (BKB Set Mazańcowice)
2. Małgorzata Muszyńska (UKS Plesbad Pszczyna)

3-4. Antonina Marszałek (UKS Plesbad Pszczyna)
3-4. Aleksandra Wrońska (UKS Plesbad Pszczyna)

3-4. Emilia Skrzek (UKS Orbitek Straszęcin)
3-4. Klaudia Zator (UKS Orbitek Straszęcin)



Gra podwójna juniorów młodszych

1. Dawid Perkowski (UKS Hubal Białystok)
1. Szymon Ślepecki (LKS Technik Głubczyce)

2. Kacper Górniak (KS Chojnik Jelenia Góra)
2. Piotr Heinke (KS Chojnik Jelenia Góra)

3-4. Michał Aleksandrowicz (SKB Suwałki)
3-4. Mateusz Hołub (SKB Suwałki)

3-4. Maksymilian Danielak (KKS Ruch Piotrków Trybunalski)
3-4. Kamil Kisielewski (UKS Hubal Białystok)
...

8-14. Michał Szczypka (BKB Set Mazańcowice)
8-14. Jacob Toczek (BKB Set Mazańcowice)

8-14. Jakub Waloszek (BKB Set Mazańcowice)
8-14. Filip Wierciński (KS Badminton Kobierzyce)



Gra mieszana juniorów młodszych

1. Ulyana Volskaya (SKB Suwałki)
1. Michał Aleksandrowicz (SKB Suwałki)

2. Julia Wójcik (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
2. Mateusz Golas (LKS Technik Głubczyce)

3-4. Maja Janko (LKS Technik Głubczyce)
3-4. Jan Frańczak (UKS Wschodnia 12 Kielce)

3-4. Martyna Kowalczyk (UKS Kometa Sianów)
3-4. Kacper Górniak (KS Chojnik Jelenia Góra)
...

6-10. Justyna Biernot (BKS Set Mazańcowice)
6-10. Filip Wierciński (KS Badminton Kobierzyce)





Gra pojedyncza młodzików młodszych

1. Sebastian Pinkowicz (UKS Unia Bieruń)
2. Krzysztof Podkowiński (UKS Hubal Białystok)
3-4. Mikołaj Morawski (KS Badminton Kobierzyce)
3-4. Kamil Markus (UKS Korona Pabianice)
...
9-16. Christian Toczek (BKB Set Mazańcowice)
17-32. Karol Dubiel (BKB Set Mazańcowice)
17-32. Tymoteusz Wiercigroch (BKB Set Mazańcowice)
33-48. Piotr Babicz (BKB Set Mazańcowice)
33-48. Patryk Kramarczyk (BKB Set Mazańcowice)
33-48. Maksymilian Piekarczyk (BKB Set Mazańcowice)
33-48. Tymoteusz Stefaniuk (BKB Set Mazańcowice)



Gra podwójna juniorów młodszych

1. Mikołaj Morawski (KS Badminton Kobierzyce)
1. Krzysztof Podkowiński (UKS Hubal Białystok)

2. Wojciech Budny (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
2. Rafał Mielnik (LKS Technik Głubczyce)

3-4. Bartosz Kufel (UKS Orbitek Straszęcin)
3-4. Krystian Wąsik (MKS Stal Nowa Dęba)

3-4. Tymoteusz Cybulski (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
3-4. Paweł Kiszczyk (LKS Technik Głubczyce)
...

15-21. Piotr Babicz (BKB Set Mazańcowice)
15-21. Tymoteusz Wiercigroch (BKB Set Mazańcowice)

15-21. Maksymilian Piekarczyk (BKB Set Mazańcowice)
15-21. Tymoteusz Stefaniuk (BKB Set Mazańcowice)

15-21. Christian Toczek (BKB Set Mazańcowice)
15-21. Błażej Furtak (UKS Plesbad Pszczyna)



Gra mieszana młodzików młodszych

1. Sonia Żwan (AZS UW Warszawa)
1. Mikołaj Morawski (KS Badminton Kobierzyce)

2. Lena Jachimek (KS Badminton School Gdynia)
2. Kacper Drymajło (SSKS Badminton Przemyśl)

3-4. Oliwia Krystek (UKS Orbitek Straszęcin)
3-4. Bartosz Kufel (UKS Orbitek Straszęcin)

3-4. Aleksandra Wilczewska (SKB Suwałki)
3-4. Jan Szeszko (SKB Suwałki)
...

15-21. Maja Zmarz (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
15-21. Christian Toczek (BKB Set Mazańcowice)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności