www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







BARDZO DOBRY START BADMINTONISTÓW W ZIELONCE 17/02/2020


Bardzo dobry start zanotowali zawodnicy BKS Set Mzańcowice na Otwartym Grand Prix Juniorów i Młodzików w badmintonie o Puchar Burmistrza Miasta Zielonka, który odbyl się w miniony weekend.

W deblu mlodziczek triumfowała Julia Piwowar, grająca wespół z Anną Czuchrą (UKS Unia Bieruń), a deblu mlodzików triumfowali Michał Szczypka oraz Jacob Toczek
Ponadto Jacob zajął drugie miejsce w mikście, a Julia - trzecie singlu dziewcząt.


Klasyfikacja końcowa:


Gra pojedyncza młodziczek

1. Gabriela Skórkowska (UKS Unia Boruń)
2. Anna Czuchra (UKS Unia Bieruń)
3-4. Julia Piwowar (BKB Set Mazańcowice)
3-4. Marta Styczyńska (ABRM Warszawa)



Gra pojedyncza młodzików

1. Jan Wilczak (ABRM Warszawa)
2. Sebastian Pinkowicz (UKS Unia Bieruń)
3-4. Jan Frańczak (UKS Wschodnia 12 Kielce)
3-4. Maksymilian Krogulski (KS Hubertus Zalesie Górne)
...
5-8. Michał Szczypka (BKB Set Mazańcowice)



Gra podwójna młodziczek 

1. Julia Piwowar (BKB Set Mazańcowice)
1. Anna Czucha (UKS Unia Bieruń)

2. Gabriela Skórkowska (UKS Unia Bieruń)
2. Julia Stankiewicz (UKS Hubal Białystok)

3-4. Natalia Lenczewska (SKB Suwałki)
3-4. Oliwia Niedźwiedzka (SKB Suwałki)

3-4. Marta Styczyńska (ABRM Warszawa)
3-4. Aleksandra Węsławowicz (ABRM Warszawa)



Gra podwójna młodzików

1. Michał Szczypka (BKB Set Mazańcowice)
1. Jacob Toczek (BKB Set Mazańcowice)

2. Jan Frańczak (UKS Wschodnia 12 Kielce)
2. Jan Wilczak (ABRM Warszawa)

3-4. Tomasz Cież (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
3-4. Jakub Knihicki (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)

3-4. Przemysław Gajda (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
3-4. Igor Jasek (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)



Gra mieszana młodzików

1. Emila Skrzek (UKS Orbitek Straszęcin)
1. Arkadiusz Dydyński (UKS Orbitek Straszęcin)

2. Julia Stankiewicz (UKS Hubal Białystok)
2. Jacob Toczek (BKB Set Mazańcowice)

3-4. Natalia Lenczewska (SKB Suwałki)
3-4. Dominik Ułanowicz (SKB Suwałki)

3-4. Lena Jachimek (KS Badminton School Gdynia)
3-4. Igor Jasek (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)




Gra pojedyncza juniorek

1. Ulyana Volskaya (SKB Suwałki)
2. Aleksandra Radziszewska (UKS Hubal Białystok)
3-4. Jessica Orzechowicz (UKS Sokół Ropczyce)
3-4. Laura Gronkiewicz (KS Masovia Płock)
...
17-32. Justyna Biernot (BKB Set Mazańcowice)



Gra podwójna juniorek

1. Anastasiya Khomich (SKB Suwałki)
1. Ulyana Volskaya (SKB Suwałki)

2. Julia Pławecka (UKS Plesbad Pszczyna)
2. Daria Zimnol (UKS Plesbad Pszczyna

3-4. Antonina Marszałek (UKS Plesbad Pszczyna)
3-4. Aleksandra Wrońska (UKS Plesbad Pszczyna)

3-4. Aleksandra Radziszewska (UKS Hubal Białystok)
3-4. Jessica Orzechowicz (UKS Sokół Ropczyce)
...

10-15. Justyna Biernot (BKB Set Mazańcowice)
10-15. Małgorzata Muszyńska (UKS Plesbad Pszczyna)



Gra mieszana juniorów

1. Dominika Chojnacka (KS CHojnik Jelenia Góra)
1. Łukasz Cimosz (KS Chojnik Jelenia Góra)

2. Anastasiya Khomich (SKB Suwałki)
2. Jan Filipowicz (SKB Suwałki)

3-4. Antonina Marszałek (UKS Plesbad Pszczyna)
3-4. Piotr Tomaszewski (UKS Wschodnia 12 Kielce)

3-4. Daria Zimnol (UKS Plesbad Pszczyna)
3-4. Jakub Melaniuk (UKS Unia Bieruń)
...

13. Justyna Biernot (BKB Set Mazańcowice)
13. Wojciech Lebioda (FKB Polanów)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności