www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MEDALOWE ŻNIWO NA ORBITEK CUP 03/03/2020


Zawodnicy BKS Set Mazańcowice dziesięciokrotnie stawali na podium Krajowego Turnieju Badmintona 'Orbitek Cup', który odbył się w miniony weekend w Straszęcinie oraz Żyrakowie.
W gronie zwycięzców znaleźli się Michał Szczypka (singiel młodzików), Michał Szczypka i Jacob Toczek (debel młodzików), Julia Piwowar i Jacob Toczek (mikst młodzików), Christian Toczek (mikst młodzików młodszych) oraz Karol Dubiel (singiel żaków).


Klasyfikacja końcowa:


Gra pojedyncza młodziczek (U-15)

1. Anna Czuchra (UKS Unia Bieruń)
2. Julia Piwowar (BKB Set Mazańcowice)
3-4. Emilia Jochacy (UKS Unia Bieruń)
3-4. Kinga Stokfisz (UKS Unia Bieruń)



Gra pojedyncza młodzików (U-15)

1. Michał Szczypka (BKB Set Mazańcowice)
2. Sebastian Pinkowicz (UKS Unia Bieruń)
3-4. Wiktor Cierpisz (UKS Unia Bieruń)
3-4. Jakub Slupczewski (UKS Unia Bieruń)
...
7-12. Maciej Babicz (BKB Set Mazańcowice)



Gra podwójna młodziczek (U-15)

1. Anna Czuchra (UKS Unia Bieruń)
1. Emilia Jochacy (UKS Unia Bieruń)

2. Emilia Skrzek (UKS Orbiteek Straszęcin)
2. Klaudia Zator (UKS Orbitek Straszęcin)

3-4. Julia Piwowar (BKB Set Mazańcowice)
3-4. Aleksandra Woźniak (UKS Jagiellonka Medyka)

3-4. Natalia Rusin (AZS AGH Kraków)
3-4. Emilia Wójtowicz (AZS AGH Kraków)



Gra podwójna młodzików młodszych (U-15)

1. Michał Szczypka (BKB Set Mazańcowice)
1. Jacob Toczek (BKB Set Mazańcowice)

2. Wiktor Cierpisz (UKS Unia Bieruń)
2. Wojciech Nych (UKS Unia Bieruń)

3. Mateusz Kacprzak (UKS KSBAd Kraków)
3. Kamil Malak (niestowarzyszony)
...

7-9. Maciej Babicz (BKB Set Mazańcowice)
7-9. Emil Kwieciński (UKS AB Kraków)



Gra mieszana młodzików (U-15)

1. Julia Piwowar (BKB Set Mazańcowice)
1. Jacob Toczek (BKB Set Mazańcowice)


2. Emilia Jochacy (UKS Unia Bieruń)
2. Wojciech Nych (UKS Unia Bieruń)

3-4. Kinga Stokfisz (UKS Unia Bieruń)
3-4. Wiktor Cierpisz (UKS Unia Bieruń)

3-4. Natalia Kuczewska (UKSB Volant Mielec)
3-4. Dawid Rusin (UKSB Volant Mielec)
...

5-6. Patrycja Jodlowska (UKS Sokół Ropczyce)
5-6. Maciej Babicz (BKB Set Mazańcowice)




Gra pojedyncza mlodziczek mlodszych (U-13)

1. Aleksandra Kurkiewicz (AZS AGH Kraków)
2. Alicja Syrek (UKS Unia Bieruń)
3-4. Amelia Krząkała (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
3-4. Agata Kozicka (UKS Unia Bieruń)
...
17-24. Alicja Dubiel (BKB Set Mazańcowice)



Gra pojedyncza młodzików młodszych (U-13)

1. Krystian Wąsik (MKS Stal Nowa Dęba)
2. Maciej Słania (UKS AB Kraków)
3-4. Christian Toczek (BKB Set Mazańcowice)
3-4. Mateusz Pohl (UKS Unia Bieruń)
...
5-8. Karol Dubiel (BKB Set Mazańcowice)
5-8. Maksymilian Piekarczyk (BKB Set Mazańcowice)
14-26. Piotr Babicz (BKS Set Mazańcowice)
14-26. Patryk Kramarczyk (BKB Set Mazańcowice)
14-26. Tymotuesz Stefaniuk (BKB Set Mazańcowice)
14-26. Tymoteusz Wiercigroch (BKB Set Mazańcowice)



Gra podwójna młodzików młodszych (U-13)

1. Bartosz Kufel (UKS Orbitek Straszęcin)
1. Krzysztof Wąsik (MKS Stal Nowa Dęba)

2. Mateusz Kukla (UKS AB Kraków)
2. Maciej Słania (UKS AB Kraków)

3-4. Christian Toczek (BKB Set Mazańcowice)
3-4. Jakub Fortuna (UKS Jagiellonka Medyka)

3-4. Szymon Kazimier (UKS Jagiellonka Medyka)
3-4. Mikołaj Krystek (UKS Orbitek Straszęcin)
...

5-10 Karol Dubiel (BKB Set Mazańcowice)
5-10. Patryk Kramarczyk (BKB Set Mazańcowice)

5-10. Maksymilian Piekarczyk (BKB Set Mazańcowice)
5-10. Tymoteusz Stefaniuk (BKB Set Mazańcowice)

11-15. Piotr Babicz (BKB Set Mazańcowice)
11-15. Tymoteusz Wiercigroch (BKB Set Mazańcowice)



Gra podwójna mlodziczek młodszych (U-13)

1. Agata Kozicka (UKS Unia Bieruń)
1. Alicja Syrek (UKS Unia Bieruń)

2. Oliwia Krystek (UKS Orbitek Straszęcin)
2. Aleksandra Kurkiewicz (AZS AGH Kraków)

3. Amelia Krząkała (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
3. Klaudia Rzeszutek (UKS Start Widełka)

...
10-11. Alicja Dubiel (BKB Set Mazańcowice)
10-11. Aleksandra Janas (niestowarzyszona)



Gra mieszana młodzików młodszych (U-13)

1. Klaudia Rzeszutek (UKS Start Widenka)
1. Christian Toczek (BKB Set Mazańcowice)

2. Oliwia Krystek (UKS Orbitek Straszęcin)
2. Bartosz Kufel (UKS Orbitek Straszęcin)

3-4. Julia Zioła (UKS Unia Bieruń)
3-4. Radosław Czapczyński (MKS Imielin)

3-4. Zuzanna Zemła (UKS Unia Bieruń)
3-4. Filip Czarnota (UKS Unia Bieruń)
...

6-10. Julia Oszajca (niestowarzyszona)
6-10. Maksymilian Piekarczyk (BKB Set Mazańcowice)

6-10. Agata Tokarz (MKS Imielin)
6-10. Piotr Babicz (BKB Set Mazańcowice)

10-15. Zuzanna Madziar (niestowarzyszona)
10-15. Tymotuesz Stefaniuk (BKB Set Mazańcowice)




Gra pojedyncza żaczek (U-11)

1. Karolina Marek (UKS Cross Tomice)
2. Oliwia Jagoda (ULKS Lotka gmina Olsztyn)
3-4. Natalia Staniec (ULKS Lotka gmina Olsztyn)
3-4. Marta Wójcik (UKS Cross Tomice)
...
5-6. Alicja Dubiel (BKB Set Mazańcowice)



Gra pojedyncza żaków (U-11)

1. Karol Dubiel (BKB Set Mazańcowice)
2. Patryk Kramarczyk (BKB Set Mazańcowice)
3-4. Mateusz Michalik (UKLS Lotka gmina Olsztyn)
3-4. Szymon Tryniecki (ZS Czarna)






Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności