www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







TRZY MISTRZOWSKIE ZŁOTA BADMINTONISTÓW 07/09/2020


Trzy złote medale wywalczyli zawodnicy BKB Set Mazańcowice na Mistrzostwach Polski Młodzików (U-15) w badmintonie, które odbyły się w dniach 4-6 września w Bieruniu.
Dwa z nich zdobyła Julia Piwowar. Pierwszy w singlu, a drugi, wespół z Anną Czuchrą (UKS Unia Bieruń), w deblu dziewcząt.
Trzecie złoto to zasługa Michała Szczypki i Jacoba Toczka, którzy triumfowali w deblu chłopców.


Klasyfikacja końcowa:


Gra pojedyncza młodziczek

1. Julia Piwowar (BKB Set Mazańcowice)
2. Anna Czuchra (UKS Unia Bieruń)
3-4. Aleksandra Węsławowicz (ABRM Warszawa)
3-4. King a Stokfisz (UKS Unia Bieruń)
5-8. Gabriela Skórkowska (UKS Unia Bieruń)
5-8. Natalia Witkowska (UKS Plesbad Pszczyna)
5-8. Oliwia Niedźwiedzka (SKB Suwałki)
5-8. Marta Styczyńska (ABRM Warszawa)


Wyniki pojedynków Julii Piwowar
I runda
Aleksandra Krawczyk (ULKS Lotka gmina Olsztyn) - 2:0 (21:3, 21:3)
II runda
Maria Leciej (PTS Puszczykowo) - 2:0 (21:10, 21:12)
Ćwierćfinał
Natalia Witkowska (UKS Plesbad Pszczyna) - 2:1 (17:21, 21:12, 21:14)
Półfinał
Aleksandra Węsławowicz (ABRM Warszawa) - 2:0 (21:19, 21:19)
Finał
Anna Czuchra (UKS Unia Bieruń) - 2:1 (21:17, 15:21, 21:19)




Gra podwójna młodziczek

1. Julia Piwowar (BKB Set Mazańcowice)
1. Anna Czuchra (UKS Unia Bieruń)

2. Marta Styczyńska (ABRM Warszawa)
2. Aleksandra Węsławowicz (ABRM Warszawa)

3-4. Julia Wójcik (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
3-4. Julia Stankiewicz (UKS Hubal Białystok)

3-4. Natalia Lenczewska (SKB Suwałki)
3-4. Oliwia Niedźwiedzka (SKB Suwałki)


Wyniki pojedynków pary Julia Piwowar / Anna Czuchra
I runda
los wolny
II runda
Weronika Aleksandrowicz (SKB Sulęcin) / Julia Marczyńska (Przemysł Poznań) - 2:0 (21:8, 21:9)
Ćwierćfinał
Izabela Myk (UKS Przemysł Poznań) / Hanna Wawrzyniak (nst) - 2:0 (21:14, 21:6)
Półfinał
Natalia Lenczewska / Oliwia Niedźwiedzka (SKB Suwałki) - 2:1 (21:8, 21:23, 21:6)
Finał
Marta Styczyńska / Aleksandra Węsławowicz (ABRM Warszawa) - 2:0 (24:22, 21:17)




Gra pojedyncza młodzików

1. Mateusz Golas (LKS Technik Głubczyce)
2. Jan Wilczak (ABRM Warszawa)
3-4. Jan Frańczak (UKS Wschodnia 12 Kielce)
3-4. Bartłomiej Butkus (UKS Bursztyn Gdańsk)
5-8. Michał Szczypka (BKB Set Mazańcowice)
5-8. Michał Melaniuk (UKS Milenium Warszawa)
5-8. Aleksander Mitroszewski (UKS Hubal Białystok)
5-8. Jakub Knihicki (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
...
Michał Babicz (BKS Set Mazańcowice) - odpadł w I rundzie eliminacji


Wyniki pojedynków Michała Szczypki
I runda
Dominik Ułanowicz (SKB Suwałki) - 2:0 (25:15, 25:17)
II runda
Krzysztof Bibik (Sportowa Politechnika Gdańsk) - 2:0 (21:15, 21:10)
Ćwierćfinał
Jan Frańczak (UKS Wschodnia 12 Kielce) - 1:2 (21:14, 21:23, 18:21)


Wyniki pojedynków Macieja Babicza
I runda kwalifikacji
Maciej Babicz - Sebastian Saldat (UKS Dwójka Bytów) - 0:2 (12:21, 13:21)




Gra podwójna młodzików

1. Michał Szczypka (BKB Set Mazańcowice)
1. Jacob Toczek (BKB Set Mazańcowice)

2. Jan Frańczak (UKS Wschodnia 12 Kielce)
2. Jan Wilczak (ABRM Warszawa)

3-4. Maksymilian Krogulski (KS Hubertus Zalesie Górne)
3-4. Artur Pruszkowski (AZS WAT Warszawa)

3-4. Przemysław Gajda (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
3-4. Igor Jasek (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)


Wyniki pojedynków pary Michał Szczypka / Jacob Toczek
I runda
Krzysztof Bibik (SP Gdańsk) / Paweł Dąbrowski (KS Bad. Kobierzyce) - 2:0 (21:11, 21:13)
II runda
Arek Dydyński (Orbitek Straszęcin) / Olek Mitroszewski (Hubal Białystok) - 2:0 (21:16, 21:15)
Ćwierćfinał
Mikołaj Chrzanowski (UKS 12 Kielce) / Tomasz Kotlarski (MKS Garwolin) - 2:0 (21:8, 21:11)
Półfinał
Przemysław Gajda / Igor Jasek (UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle) - 2:1 (21:15, 16:21, 21:12)
Finał
Jan Frańczak (UKS 12 Kielce) / Jan Wilczak (ABRM Warszawa) - 2:1 (22:20, 14:21, 21:11)




Gra mieszana młodzików

1. Julia Wójcik (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
1. Mateusz Golas (LKS Technik Głubczyce)

2. Emilia Skrzek (UKS Orbitek Straszęcin)
2. Arkadiusz Dydyński (UKS Orbitek Straszęcin)

3-4. Anna Kotlarska (MKS Garwolin)
3-4. Maksymilian Krogulski (KS Hubertus Zielona Góra)

3-4. Kinga Stokfisz (UKS Unia Bieruń)
3-4 Michał Melaniuk (UKS Milenium Warszawa)
...

9-16. Julia Stankiewicz (UKS Hubal Białystok)
9-16. Jacob Toczek (BKB Set Mazańcowice)

17-24. Karolina Kostyra (UKS Unia Bieruń)
17-24. Maciej Babicz (BKB Set Mazańcowice)


Wyniki pojedynków pary Julia Stankiewicz / Jacob Toczek
I runda
Oliwia Małecka (nst) / Łukasz Woźniak (UKS Kiko Zamość) - 2:0 (21:15, 21:8)
II runda
Julia Wójcik (Beninca UKS Feniks) / Mateusz Golas (Technik Głubczyce) - 0:2 (17:21, 17:21)


Wyniki pojedynków pary Karolina Kostyra / Maciej Babicz
I runda
Emilia Jochacy / Wojciech Nych (UKS Unia Bieruń) - 0:2 (8:21, 8:21)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności