www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







DWA ZWYCIĘSTWA CHRISTIANA TOCZKA W BIERUNIU 12/10/2020


Złoci medaliści niedawnych Mistrzostw Polski Młodzików Julia Piwowar, Michał Szczypka oraz Jacob Toczek, a także Justyna Biernot i Jakub Waloszek wzięli udział w turnieju 'Statscore Silesia Badminton Cup' Elity, który odbył się w miniony weekend w Bieruniu.
W rywalizacji ze starszymi rywalami zawodnicy BKB Set Mazańcowice grali ze zmiennym szczęściem, ale ostatecznie żaden z nich nie stanął na podium.

Za to w Krajowym Turnieju Młodzików (U-15) rozegranym w ramach 10-lecia klubu UKS Unia Bieruń świetnie zaprezentował się Christian Toczek, który triumfował w singlu i deblu, a w mikście był drugi.


Klasyfikacja końcowa:


Statscore Silesia Badminton Cup


Gra pojedyncza kobiet

1. Zuzanna Jankowska (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
2. Emilia Korpus (Sportowa Politechnika Gdańsk)
3-4. Maja Janko (LKS Technik Głubczyce)
3-4. Anna Czuchra (UKS Unia Bieruń)
5. Julia Piwowar (BKB Set Mazańcowice)
...
11-15. Justyna Biernot (BKB Set Mazańcowice)



Gra podwójna kobiet

1. Paulina Hankiewicz (ABRM W-wa) / Zuzanna Jankowska (UKS Feniks K-K)
2. Kornelia Marczak / Julia Pławecka (UKS Plesbad Pszczyna)
3. Daniela Bielińska / Agata Iskra (UKS Unia Bieruń)
...
4-6. Julia Piwowar (BKB Set) / Anna Czuchra (UKS Unia Bieruń)
7-9. Justyna Biernot (BKB Set) / Antonina Marszałek (Plesbad Pszczyna)



Gra pojedyncza mężczyzn

1. Dariusz Janik (MKS Spartakus Niepołomice)
2. Szymon Stokfisz (UKS Unia Bieruń)
3-4. Mikołaj Szymanowski (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
3-4. Łukasz Cimosz (KS Chojnik Jelenia Góra)
...
8-14. Michał Szczypka (BKB Set Mazańcowice)
8-14. Jakub Waloszek (BKB Set Mazańcowice)
22. Jacob Toczek (BKB Set Mazańcowice)




Gra podwójna mężczyzn

1. Łukasz Cimosz / Kacper Górniak (KS Chojnik Jelenia Góra)
2. Szymon Stokfisz (UKS Unia Bieruń) / Wiktor Trecki (ABRM W-wa)
3-4. Jakub Melaniuk (UKS Unia Bieruń) / Szymon Ślepecki (Technik Głubczyce)
3-4. Robert Cybulski (ABRM W-wa) / Wojciech Sajdok (UKS Unia Bieruń)
...
5-6. Michał Szczypka / Jacob Toczek (BKB Set Mazańcowice)



Gra mieszana

1. Julia Pławecka (Plesbad Pszczyna) / Szymon Ślepecki (Technik Głubczyce)
2. Monika Kowalczyk / Dariusz Janik (MKS Spartakus Niepołomice)
3-4. Antonina Marszałek (Plesbad Pszczyna) / Piotr Tomaszewski (UKS 12 Kielce)
3-4. Daniela Bielińska / Szymon Stokfisz (UKS Unia Bieruń)
...
6-10. Małgorzata Muszyńska (Plesbad Pszczyna) / Michał Szczypka (BKB Set)
11-15. Justyna Biernot / Jakub Waloszek (BKB Set Mazańcowice)
21-22. Julia Piwowar / Jacob Toczek (BKB Set Mazańcowice)



Krajowy Turniej Młodzików


Gra pojedyncza młodzików

1. Christian Toczek (BKB Set Mazańcowice)
2. Maciej Piekoszewski (UKS Ząbkowice Dąbrowa Górnicza)
3. Brajan Płoszyca (UKS Unia Bieruń)



Gra podwójna młodzików

1. Christian Toczek (BKB Set) / Błażej Furtok (UKS Plesbad Pszczyna)
2. Mateusz Pohl / Brajan Płoszyca (UKS Unia Bieruń)
3. Mateusz Czajkowski / Marcel Dzięgielewski (ULKS Lotka gmina Olsztyn)



Gra mieszana młodzików

1. Alicja Syrek / Mateusz Pohl (UKS Unia Bieruń)
2. Urszula Wojtysiak (UKS Junior Wrzosowa) / Christian Toczek (BKB Set)
3. Magdalena Jarosz / Błażej Furtok (UKS Plesbad Pszczyna)




Krajowy Turniej Młodzików Młodszych


Gra pojedyncza młodzików młodszych

1. Paweł Kiszczyk (LKS Technik Głubczyce)
2. Maciej Zmarz (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
3-4. Grzegorz Sepioło (ULKS Lotka gmina Olsztyn)
3-4. Piotr Adamów (LKS Technik Głubczyce)
...
5-6. Piotr Babicz (BKB Set Mazańcowice)
5-6. Maksymilian Piekarczyk (BKB Set Mazańcowice)
13-18. Tymoteusz Stefaniuk (BKB Set Mazańcowice)



Gra podwójna młodzików młodszych

1. Piotr Adamów / Paweł Kiszczyk (LKS Technik Głubczyce)
2. Maciej Zmarz / Krzysztof Łoboda (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
3-4. Maksymilian Piekarczyk (BKB Set) / Radosław Czapczyński (MKS Imielin)
3-4. Oskar Gwoździowski / Grzegorz Sepiło (ULKS Lotka gmina Olsztyn)
...
5-6. Piotr Babicz / Tymoteusz Stefaniuk (BKB Set Mazańcowice)



Gra mieszana młodzików młodszych

1. Anna Paruszewska / Paweł Kiszczyk (LKS Technik Głubczyce)
2. Maja Naumczyk / Piotr Adamów (LKS Technik Głubczyce)
3-4. Oliwia Kanik / Grzegorz Sepioło (ULKS Lotka gmina Olsztyn)
3-4. Karolina Wieczorek / Oskar Gwoździowski (ULKS Lotka gmina Olsztyn)
...
9-12. Zuzanna Baran (UKS Feniks K-K) / Piotr Babicz (BKB Set)
9-12. Oliwia Jagoda (Lotka gm. Olsztyn) / Maksymilian Piekarczyk (BKB Set)
13. Anna Praska (UKS Junior Wrzosowa) / Tymoteusz Stefaniuk (BKB Set)






Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności