www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







JULIA PIWOWAR NA PODIUM GRAND PRIX JUNIORÓW W BADMINTONIE 30/11/2020


W dniach 27-29 listopada w Bieruniu odbył się Międzynarodowy Turniej Badmintona 'SBL Cup Grand Prix Juniorów i Młodzików'.
W zawodach udanie zaprezentowała się Julia Piwowar, która zajęła trzecie miejsce w singlu juniorek. 

Przypomnijmy, że niespełna trzy miesiące wcześniej zawodniczka BKB Set Mazańcowice zdobyła dwa złote medale na Mistrzostwach Polski... Młodziczek.


Wyniki:


Gra pojedyncza juniorek

1. Arina Marushchak (AZS UM Łódź)
2. Ulyana Volskaya (SKB Suwałki)
3-4. Julia Piwowar (BKB Set Mazańcowice)
3-4. Gabriela Skórkowska (CAB Akademia Częstochowa)
...
8-14. Justyna Biernot (BKB Set Mazańcowice)
15-21. Małgorzata Muszyńska (BKB Set Mazańcowice)



Gra pojedyncza juniorów

1. Dominik Kwinta (UKS KSBad Kraków)
2. Dominik Kopřiva (Czechy)
3-4. Adrian Krawczyk (ABRM Warszawa)
3-4. Karol Budny (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
...
9-12. Michał Szczypka (BKB Set Mazańcowice)
25-36. Michał Waloszek (BKB Set Mazańcowice)



Gra podwójna juniorek

1. Arina Marushchak (AZS UM Łódź)
1. Ulyana Volskaya (SKB Suwałki)

2. Julia Pławecka (UKS Plesbad Pszczyna)
2. Daria Zimnol (UKS Plesbad Pszczyna)

3. Dominika Chojnacka (KS Chojnik Jelenia Góra)
3. Zofia Tomczak (ABRM Warszawa)
...

4-6. Julia Piwowar (BKB Set Mazańcowice)
4-6. Anna Czuchra (UKS Unia Bieruń)

7-9. Małgorzata Muszyńska (BKB Set Mazańcowice)
7-9. Zuzanna Jarosz (AZS UŚ Katowice)

7-9. Antonina Marszałek (BKB Set Mazańcowice)
7-9. Aleksandra Wrońska (UKS Plesbad Pszczyna)

10-11. Justyna Biernot (BKB Set Mazańcowice)
10-11. Jessica Orzechowicz (UKS Sokół Ropczyce)



Gra podwójna juniorów

1. Jakub Melaniuk (UKS Unia Bieruń)
1. Szymon Ślepecki (LKS Technik Głubczyce)

2. Karol Budny (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
2. Adrian Krawczyk (ABRM Warszawa)

3-4. Kacper Górniak (KS Chojnik Jelenia Góra)
3-4. Piotr Heinke (KS Chojnik Jelenia Góra)

3-4. Filip Wierciński (KS Badminton Kobierzyce)
3-4. Mikołaj Wrzalik (KS Badminton Kobierzyce)
...

7-12. Michał Szczypka (BKB Set Mazańcowice)
7-12. Jakub Waloszek (BKB Set Mazańcowice)



Gra mieszana juniorów

1. Julia Pławecka (UKS Plesbad Pszczyna)
1. Szymon Ślepecki (LKS Technik Głubczyce)

2. Dominika Chojnacka (KS Chojnik Jelenia Góra)
2. Mikołaj Wrzalik (KS Badminton Kobierzyce)

3-4. Daria Zimnol (UKS Plesbad Pszczyna)
3-4. Jakub Melaniuk (UKS Unia Bieruń)

3-4. Jessica Orzechowicz (UKS Sokól Ropczyce)
3-4. Wiktor Grzyb (UKS Orbitek Straszęcin)
...

11-15. Małgorzata Muszyńska (BKB Set Mazańcowice)
11-15. Michał Szczypka (BKB Set Mazańcowice)

11-15. Justyna Biernot (BKB Set Mazańcowice)
11-15. Jakub Waloszek (BKB Set Mazańcowice) 

11-15. Antonina Marszałek (BKS Set Mazańcowice)
11-15. Kacper Górak (KS Chojnik Jelenia Góra)




Gra pojedyncza młodzików

1. Sebastian Pinkowicz (UKS Unia Bieruń)
2. Wojciech Budny (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
3-4. Mikołaj Morawski (KS Badminton Kobierzyce)
3-4. Krzysztof Podkowiński (UKS Hubal Białystok)
...
33-64. Maciej Babicz (BKB Set Mazańcowice)
33-64. Piotr Babicz (BKB Set Mazańcowice)
33-64. Karol Dubiel (BKB Set Mazańcowice)
33-64. Patryk Kramarczyk (BKB Set Mazańcowice)
33-64. Maksymilian Piekarczyk (BKB Set Mazańcowice)
33-64. Tymoteusz Stefaniuk (BKB Set Mazańcowice)




Gra podwójna młodzików

1. Mikołaj Morawski (KS Badminton Kobierzyce)
1. Krzysztof Podkowiński (UKS Hubal Białystok)

2. Michał Melaniuk (UKS Milenium Warszawa)
2. Kamil Roman (UKS Kometa Sianów)

3-4. Kamil Markus (UKS Korona Pabianice)
3-4. Damian Zimnol (UKS Plesbad Pszczyna)

3-4. Wojciech Budny (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
3-4. Rafał Mielnik (LKS Technik Głubczyce)
...

19-27. Maciej Babicz (BKB Set Mazańcowice)
19-27. Nathan Richter (UKS Milenium Warszawa)

28-29. Piotr Babicz (BKB Set Mazańcowice)
28-29. Tymoteusz Stefaniuk (BKB Set Mazańcowice)

28-29. Karol Dubiel (BKB Set Mazańcowice)
28-29. Patryk Kramarczyk (BKB Set Mazańcowice)



Gra mieszana młodzików

1. Kinga Stokfisz (UKS Unia Bieruń)
1. Michał Melaniuk (UKS Milenium Warszawa)

2. Emilia Jochacy (UKS Unia Bieruń)
2. Sebastian Pinkowicz (UKS Unia Bieruń)

3-4. Oliwia Krystek (UKS Orbitek Straszęcin)
3-4. Bartosz Kufel (UKS Orbitek Straszęcin)

3-4. Ewa Bartłomiejczuk (MKS Orlicz Suchedniów)
3-4. Szymon Turski (MKS Orlicz Suchedniów)
...

14-26. Urszula Wojtysiak (UKS Junior Wrzosowa)
14-26. Maciej Babicz (BKB Set Mazańcowice)

14-26. Karolina Kostyra (UKS Unia Bieruń)
14-26. Karol Dubiel (BKB Set Mazańcowice)

27-39. Liliana Zgryza (UKS Junior Wrzosowa)
27-39. Maksymilian Piekarczyk (BKB Set Mazańcowice)

27-39. Nela Blotenkamper (KS Chojnik Jelenia Góra)
27-39. Tymoteusz Stefaniuk (BKB Set Mazańcowice)

40. Lucie Šuhajová (Czechy)
40. Maciej Babicz (BKB Set Mazańcowice)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności