www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







BADMINTONIŚCI NA PODIUM W CZĘSTOCHOWIE 09/05/2022


Zawodnicy BKB Set Mazańcowice pięciokrotnie stawali na podium Krajowego Turnieju Badmintona Młodzików, Młodzików Młodszych, Żaków i Żaków Młodszych, który odbył się w miniony weekend w Częstochowie.
W gronie zwycięzców znaleźli się Alicja Dubiel i Karol Dubiel - triumfatorzy zmagań młodzików młodszych w mikście.
Ponadto Ala była druga w deblu młodziczek młodszych, a Karol zajął drugie lokaty w singlu oraz deblu młodzików młodszych.
Z kolei na najniższym stopniu podium stanął Maksymilian Pawlik (singiel żaków).


Klasyfikacja końcowa:


Gra pojedyncza młodzików

1. Jakub Sidor (WKS Śląsk Wrocław Badminton)
2. Yaroslav Trunov (KS Badminton Kobierzyce)
3-4. Grzegorz Sepoło (niestowarzyszony)
3-4. Jacek Matula (MMKS Kędzierzyn-Koźle)
...
5-7. Tymoteusz Stefaniak (BKB Set Mazańcowice)
8-14. Tymotuesz Wiercigroch (BKB Set Mazańcowice)



Gra podwójna młodzików

1. Bartosz Lesiuk (AZS UŚ Katowice)
1. Jacek Matula (MMKS Kędzierzyn-Koźle)

2. Bartosz Koza (Górnik Łęczna)
2. Krzysztof Łoboda (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)

3. Maciej Kaboth (AS Victoria Kiełczów)
3. Tymoteusz Tutka (AS Victoria Kiełczów)
...

4-6. Tymoteusz Stefaniuk (BKB Set Mazańcowice)
4-6. Tymoteusz Wiercigroch (BKB Set Mazańcowice)



Gra mieszana młodzików

1. Hanna Banaszak (MMKS Kędzierzyn-Koźle)
1. Bartosz Lesiuk (AZS UŚ Katowice)

2. Julia Mrozek (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
2. Krzysztof Łoboda (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)

3. Laura Andrzejewska (AS Viktoria Kiełczów)
3. Tymoteusz Tutka (AS Victoria Kiełczów)
...

7. Patrycja Wszołek (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
7. Tymoteusz Wiercigroch (BKB Set Mazańcowice)



Gra podwójna młodziczek młodszych

1. Wiktoria Kaletka (AZS AWF Katowice)
1. Zuzanna Zemła (AZS AWF Katowice)

2. Alicja Dubiel (BKB Set Mazańcowice)
2. Agata Szabat (UKS Milenium Warszawa)

3-4. Aleksandra Nycz (UKS Tornado Donaborów)
3-4. Hanna Wylęga (UKS Tornado Donaborów)

3-4. Nikola Misaszek (UKS Junis Szczucin)
3-4. Amelia Wiślicka (UMKS Junis Szczucin)



Gra pojedyncza młodzików młodszych

1. Jakub Mazurek (UKS Dwójka Wesoła)
2. Karol Dubiel (BKB Set Mazańcowice)
3-4. Feliks Getka (UKS Milenium Warszawa)
3-4. Hubert Kajzer (AZS UŚ Katowice)
...
10-18. Maksymilian Pawlik (BKB Set Mazańcowice)



Gra podwójna młodzików młodszych

1. Feliks Getka (UKS Milenium Warszawa)
1. Jakub Mazurek (UKS Dwójka Wesoła)

2. Karol Dubiel (BKB Set Mazańcowice)
2. Mikołaj Saska (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)

3. Szymon Jurczyk (AZS UŚ Katowice)
3. Hubert Kajzer (AZS UŚ Katowice)
...

7-9. Maksymilian Pawlik (BKB Set Mazańcowice)
7-9. Igor Marek (MKS Strzelce Opolskie)



Gra mieszana młodzików młodszych

1. Alicja Dubiel (BKB Set Mazańcowice)
1. Karol Dubiel (BKB Set Mazańcowice)

2. Maria Jędrusik (ULKS Lotka gmina Olsztyn)
2. Mikołaj Saska (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)

3-4. Nadja Osmólska (AZS UŚ Katowice)
3-4. Bartosz Wacowski (UKS Ząbkowice Dąbrowa Górnicza)

3-4. Anna Basova (Ukraina)
3-4. Samson Sosnytskyi (Ukraina)



Gra pojedyncza żaczek

1. Zuzanna Łysak (US Wolant Jaworzno)
2. Julia Sienkiewicz (KS Wolant Jaworzno)
3-4. Milena Wróbel (UKS Tornado Donaborów)
3-4. Alicja Kokot (UKS Tornado Donaborów)

...
11-15. Marlena Pudło (BKB Set Mazańcowice)



Gra pojedyncza żaków

1. Kristoph Paczuła (MMKS Kędzierzyn-Koźle)
2. Filip Osadnik (Toszek)
3-4. Maksymilian Pawlik (BKB Set Mazańcowice)
3-4. Michał Kazimierczak (UKS Badminton Stare Babice)



Gra pojedyncza żaczek młodszych

1. Oliwia Szczerska (MMKS Kędzierzyn-Koźle)
2. Maja Wasilewska (Toszek)
3-4. Paulina Struska (UKS Junior Wrzosowa)
3-4. Natalia Paras (MMKS Kędzierzyn-Koźle)
...
5-8. Marlena Pudło (BKB Set Mazańcowice)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności