www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







JULIA PIWOWAR BRĄZOWĄ MEDALISTKĄ MP 14/06/2022


W dniach 9-12 czerwca w Białymstoku odbyły się 58. Indywidualne Mistrzostwa Polski Elity w badmintonie.
Świetnie w zawodach zaprezentowała się Julia Piwowar (BKB Set Mazańcowice), która w parze z Julią Stankiewicz (UKS Hubal Białystok) wywalczyła brązowy medal w deblu kobiet.


Klasyfikacja końcowa:


Gra podwójna kobiet

1. Dominika Kwaśnik (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
1. Kornelia Marczak (UKS Plesbad Pszczyna)

2. Paulina Hankiewicz (ABRM Warszawa)
2. Magdalena Świerczyńska (ABRM Warszawa)

3. Julia Piwowar (BKB Set Mazańcowice)
3. Julia Stankiewicz (UKS Hubal Białystok)

3-4. Wiktoria Adamek (ABRM Warszawa)
3-4. Olga Miksza (ABRM Warszawa)
...

9-16. Antonina Marszałek (BKB Set Mazańcowice)
9-16. Magdalena Tatomir (KS Chojnik Jelenia Góra)


Wyniki pojedynków pary Julia Piwowar / Julia Stankiewicz

I runda
los wolny
II runda
Marta Styczyńska / Aleksandra Węsławowicz (obie ABRM Warszawa) - 2:1 (17:21, 21:9, 21:10)
Ćwierćfinał
Anna Duda (Dwójka Bytów) / Oliwia Socha (Chojnik Jelenia Góra) - 2:1 (21:17, 19:21, 21:18)
Półfinał
Paulina Hankiewicz / Magdalena Świerczyńska (obie ABRM Warszawa) - 1:2 (18:21, 22:20, 10:21)


Wyniki pojedynków pary Antonina Marszałek / Magdalena Tatomir

I runda
los wolny
II runda
Dominika Kwaśnik (Feniks Kędzierzyn) / Kornelia Marczak (Plesbad) - 0:2 (6:21, 4:21)




Gra pojedyncza mężczyzn

1. Krzysztof Jakowczuk (UKS Hubal Białystok)
2. Michał Rogalski (UKS Hubal Białystok)
3-4. Dominik Kwinta (MKS Spartakus Niepołomice)
3-4. Łukasz Cimosz (KS Chojnik Jelenia Góra)
5-8. Mateusz Golas (LKS Technik Głubczyce)
5-8. Mikołaj Szymanowski (Benicna UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)
5-8. Mateusz Świerczyński (SKB Suwałki)
5-8. Andrzej Niczyporuk (AZS AWF Katowice)
...
17-32. Michał Szczypka (BKB Set Mazańcowice)


Wyniki pojedynków Michała Szczypki

Kwalifikacje
I runda
los wolny
II runda
Michał Kaźmierczak (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle) - 2:0 w.o.

Turniej główny
I runda
Łukasz Cimosz (KS Chojnik Jelenia Góra) - 0:2 (16:21, 16:21)




Gra mieszana

1. Magdalena Świerczyńska (ABRM Warszawa)
1. Miłosz Bochat (ABRM Warszawa)

2. Wiktoria Dąbczyńska (MKS Orlicz Suchedniów)
2. Robert Cybulski (SKB Suwałki)

3-4. Wiktoria Adamek (ABRM Warszawa)
3-4. Paweł Śmiłowski (UKS Hubal Białystok)

3-4. Paulina Hankiewicz (ABRM Warszawa)
3-4. Wiktor Trecki (ABRM Warszawa)
...

9-16. Julia Piwowar (BKB Set Mazańcowice)
9-16. Jan Frańczak (UKS Hubal Białystok)

17-24. Antonina Marszałek (BKB Set Mazańcowice)
17-24. Michał Szczypka (BKB Set Mazańcowice)


Wyniki pojedynków pary Julia Piwowar / Jan Frańczak

Turniej główny
I runda
los wolny
II runda
Julia Pławecka (Plesbad Pszczyna) / Szymon Ślepecki (Technik Głubczyce) - 0:2 (18:21, 23:25)


Wyniki pojedynków pary Antonina Marszałek / Michał Szczypka

Kwalifikacje
Aleksandra Kiryluk (Hubal Białystok) / Piotr Krajewski (ABRM W-wa) - 2:1 (21:16, 14:21, 21:9)

Turniej główny
I runda
Kornelia Marczak (Plesbad Pszczyna) / Adam Szolc (SKB Suwałki) - 0:2 (13:21, 16:21)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności